Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רנו מגאן סטיישן PSR 2015

arco1
שימו לב! השרשור הזה בן 1740 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי לכולם.

אני ממתין לתשובה מהמעסיק האם הוא יסכים להוסיף לי את הסכום שאני מבקש לנטו במקרה שאני מחזיר את הרכב הישן מהעבודה ובינתיים מחפש גם אופציה למקרה שלא יסכים. עלתה במוחי האפשרות לבקש ממנו במקרה כזה לרכוש מגאן סטיישן PSR 2015 כאלטרנטיבה זולה יותר לאוריס סטיישן (אותה ארכוש אם אחזיר את הרכב ואין סיכוי שהוא יסכים לרכוש את האוריס).

אשמח לשמוע איך הרכב ובפרט הנוחות (גם בהשוואה לאוריס), האם המערכת שימושית (בהיעדר מולטימדיה), bluetooth עובד טוב להזרמת מוזיקה מהנייד ושיחות טלפון? האם גג פנורמי נפתח הוא באמת תוספת שמוסיפה לחווית השימוש ברכב לעומת גג פנורמי רגיל באוריס למשל. איך האמינות של מנוע טורבו בנזין+גיר ברכב הזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה PSR ?

לדעתי לא נמכר בארץ גרסת בנזין עם רמת הגימור הכוללת גג פנורמי.

אם תרצה חוות דעת על רמת הגימור הנמוכה יותר אני יכול לתת

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

https://www.yad2.co.il/s/c/06t8nb זה לא זה?

יש לי גם מפרט מ-2016, יש שם שתי רמות גימור - אקספרסיון ואקספרסיון PSR. לא מוגבל לסוג מנוע על פי המפרט. בכל מקרה הכל פרט לגג והתנעה ללא מפתח זהה, אז אשמח לחוות דעת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יותר נוחה מהאוריס לטעמי אבל עדיין לא נוחה.

האוריס עבורי ממש לא נוחה. עם המגאן סטיישן הייתי כחודשיים כרכב גישור והיא סבירה אבל הרבה פחות נוחה מהפלואנס.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שרשמו, נוחות זה עניין סובייקטיבי.

לטעמי היא המגאן נוחה מאוד. אבל, הרכב המשני הוא סוזוקי אלטו עם סרן של עגלה מאחורה. והרכב שהמגאן החליפה זה סוזוקי ג'ימני על שני סרנים חיים.

אם תרצה לקפוץ לטעום את הנוחות אתה מוזמן לסיבוב אני מאריאל.

מעבר לזה, רכב מאוד נעים לנהיגה.

מנוע - חזק דיו להתנהלות יומיומית ועקיפות זריזות

גודל - מספק את הצרכים שלי ומעבר עם מרווח הרבה יותר טוב מהאוריס וגם תא המטען ענק.

אמינות - יש לשים לב לרעשים מכיוון שרשרת התזמון, אצלי תוקן במהלך האחריות של הרכב .

גיר עם מחלת מחשב גיר וקלאצים שכמו בכל גיר רובוטי וידני נדרשים להחלפה בשלב כזה או אחר לא התנסתי. לפי מה שרשום פה בפורום, שתי בעיות אלה צצות סביב ה120 אלף ק"מ.

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המגאן קשיחה יותר מהפלואנס, לי היא הייתה נוחה בנסיעות ארוכות.

הקשיחות פחות הפריעה לי. המושב כן.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1740 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...