Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיאט פונטו גרנדה / פיג'ו 206+

Knucklebox
שימו לב! השרשור הזה בן 1739 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן, אני לפני רכישת רכב חדש ורציתי להתייעץ, ההתלבטות שלי היא בין שני הרכבים בכותרת, שניהם יד 2 ושניהם עם 120 קילומטר,שניהם ידניים, שנת 2011 ושניהם שמורים ומטופלים בזמן אבל אני לא יודע במה לבחור, חשוב לי שהרכב יהיה אמין, שלא אצטרך לקחת אותו למוסך כל שבוע ולשלם עליו בלי סוף, שיהיה חסכוני ולא יהרוג אותי מבחינת דלק, ושיהיה נוח וכיף לנסוע בו גם בנסיעות ארוכות.

אשמח לדעת גם אם יש לאחד מהם מחלות או דברים שצריך להתרחק מהם, או לחלופין בכלל המלצה על רכב אחר באותו המדרג.

תודה מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

206+ הייתה לי במשך שנתיים.

רכב אמין ופשוט.

חסרונות-חלש יחסית,לא מאובזר,הגה ענקי.

יתרונות-נוחות סבירה,מחיר זול.

צריכת דלק אצלי הייתה 1/15 בממוצע,ואני לא נוהג חסכוני.

בדוק שגרת טיפולים,וכי הוחלפה רצועת טיימינג.

במחירים שלהן,מציע לחפש רכב שעבר פחות.

יש גם קליאו 1.2 מאותן שנים,לדעתי היא קצת יותר רכב.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גרנדה כדי לקחת עם מנוע 1.4 ולא 1.2 החלש יותר, בנוסף גרנדה הייתה מצוידת ב 6 כריות אוויר עם המנוע הבכיר.

דוד של אישתי החזיק 206+ חדשה ולא היה מרוצה מהאמינות, בהתחלה הייתה מחלה ברכבים הללו של מזגן מתנתק בסלד גבוה, לו אישית הוחלף מנוע עקב התחממות כאשר לא נדקה נורית, בנוסף מדחס התקלקל. קח בחשבון שזה דגם מיושן שבסיסו ב1999 והבטיחות בהתאם.

הקליאו דור 3 בטיחותית יותר אם כי חלשה יותר, מציע לקרוא את הסיקור שלי על הקליאו:

https://www.carsforum.co.il/cars/%D7%9E%D7%92%D7%96%D7%99%D7%9F-%D7%A8%D7%9B%D7%91/3221/%D7%A1%D7%A7%D7%99%D7%A8%D7%AA-%D7%92%D7%95%D7%9C%D7%A9%D7%99%D7%9D/%D7%9E%D7%A1%D7%9B%D7%9E%D7%99%D7%9D---%D7%A9%D7%A0%D7%AA%D7%99%D7%99%D7%9D-%D7%A2%D7%9D-%D7%A8%D7%A0%D7%95-%D7%A7%D7%9C%D7%99%D7%90%D7%95-2012

[video=youtube_share;yKgnTCTxBFQ]

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניח שהפונטו בטיחותית יותר, רק תוודא שבדגם הידני יש באמת שש קריאות אויר. בשימושי הייתה גרנדה 2007 רובוטית עם 6 כ"א ובאותו שנתון כמעט בטוח שדגם ידני הגיע רק עם 2. רכב די מרווח עבור סופר-מיני דאז ובסדר גמור לנסיעות ארוכות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היו פה כמה שירשורים על 206+ שנגמרו בבכי על רצועת טיימינג,שנקרעת טרם זמנה (שנים או ק"מ) ומובילה כל הדרך לשיפוץ ראש מנוע לפחות.

אם תחליט על אחת כזו ואין בהיסטורית הרכב,תיעוד על החלפת טיימינג,תתקזז עם המוכר ובצע טיפול יזום מיידי כדי לא לקחת סיכון מיותר.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניח שהפונטו בטיחותית יותר, רק תוודא שבדגם הידני יש באמת שש קריאות אויר. בשימושי הייתה גרנדה 2007 רובוטית עם 6 כ"א ובאותו שנתון כמעט בטוח שדגם ידני הגיע רק עם 2. רכב די מרווח עבור סופר-מיני דאז ובסדר גמור לנסיעות ארוכות.
הידנית 1.4 הגיע עם 6 כריות.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ברור מה תקתיב ,אבל החל מ2012 יש גם פורד פיאסטה ידנית, איכות חומרים טובה מהמתחרות, 7 כריות אוויר.

כמו רוב הקטגוריה מנוע 1.2 לא זריז, אבל מחוות דעת של בעלי הרכב בפורום הם מרוצים.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1739 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...