Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שירות במוסך לפיאט

פסקרה
שימו לב! השרשור הזה בן 1732 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הרכב פיאט מולטיפה, הבעיה בריחת גז ביחידה הפנימית (נבדק ע"י הכנסת גז עם זרחן במוסך המתמחה בפיאט). מאחר ועלות התיקון גבוה במיוחד לאור היחס בין מחיר הרכב למחיר הטיפול התקשרתי למספר מוסכים כדי לקבל הצעות מחיר. כולם אמרו לי שהם צריכים לעשות בדיקה לפני ועלות הבדיקה תקוזז מעלות הטיפול אבל נתנו לי הערכה לגבי עלות הטיפול אם מדובר בבעיה שציינתי. רק במוסך אחד נתקלתי לדעתי בשירות גרוע וזהו דווקא מוסך שלפי האינטרנט מתמחה ברכבי פיאט והינו מוסך שירות פיאט - מוסך אמיר ברחוב שלמה תל אביב. בטלפון נאמר לי ע"י המזכירה שלא יתנו לי הערכת מחיר אלא רק לאחר בדיקה שעלותה 500 ש"ח גם לאחר שהסברתי שאני כבר יודע מה הבעיה ושרצוני בטיפול ספציפי לאחר סירוב חוזר של המזכירה בקשתי לדבר עם בעל המוסך והבחור שענה לי נתן לי הצעת מחיר של 9000 ש"ח (הצעת מחיר שעולה במאות אחוזים מהצעות המחיר האחרות שקיבלתי וניתנה לדעתי כדי לפתור אותו מלתת שיעור מחיר של טיפול אמיתי). זה לא יחס שמוסך שירות אמור לתת ורציתי לדעת האם גם אחרים נתקלו ביחס דומה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מעוניין במקום שמכיר את הרכב, ממוסך שירות פיאט נתנו לי הערכה מחיר שבה רק המעבה (מקורי) עולה 7000 ש"ח ( וגם החלק לא נמצא וצריך להזמין) ועוד 4000 עבודה‏‏---- שחיטה. באינטרנט מצאתי את החלק ,חלופי חדש, במקס" 100 יורו כאשר באיטליה יש מקומות שמוכרים ב30-40 יורו. בארץ המוסכים דרשו בין 2500 ל 3500 ורובם (חוץ מאחד) היו נשמעים אדיבים ומקצועיים. מצאתי גם במחיר 1500 אבל אני לא בטוח שמכיר את הרכב ולכן אני חושש מפירוק שיגרום יותר נזק. חייב לציין שזהו רכב מעולה נוח מאוד, חסכוני, נוח לחניה הבעיות הן הפלסטיקים והתמצאות בעלי המיקצוע ברכב ש"עדין" לניסויים...

אשמח לכל חוות דעת על בעלי מקצוע בתחום המיזוג. (מאחר ואני לא מתכוון לוותר על הרכב בתחילה היה נראה לי יותר זול לצאת לחופשה עם הרכב באיטליה ולחזור מחודשים)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1732 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...