Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לגבי מובילאיי ורכב ישן

davdavani
שימו לב! השרשור הזה בן 1730 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

לא מצאתי פורום אחר שמתאים לזה ולכן מתנצל מראש אם לא מתאים לכאן.

לדוד שלי יש רכב מסוג טויוטה קורולה 2006-2007 אם אני לא טועה. מה שבטוח כבר מעל ל10 שנים על הכביש.

האם כדאי להתקין מובילאיי?

הבנתי שיש הנחות בביטוח (יש נהג חדש-צעיר שנוהג גם ברכב בנוסף לדוד ולדודה שנוהגים) והאם זה גם משתלם לאור העובדה שכנראה בשנים הקרובות (עוד שנתיים בערך) הוא ינסה למכור את הרכב/יקנה רכב חדש?

יש גם את ההיבט הבטיחותי אבל 0 תאונות על הכביש...

חדש...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אישית (ובניגוד לרוב) דווקא בעד. המערכת הצילה לי את הישבן פעם או פעמיים.

אם הרכב הולך לשרת את דודך עוד שנתיים, אז הוא יקבל את מלוא ההנחה באגרות הרישוי ולכן ההוצאה תהיה זניחה.

ואם תתקבל הנחה בביטוח מה טוב.

:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הרכב יישאר לפחות 3 שנים תקבלו את ההנחה.

אני כמעט ולא נתקל בצפצופי סרק בנהיגה רגועה.

אבל בעקיפות אגרסיביות וחיתוכים היא משתגעת.

האם הייתי מוותר עליה?כנראה שכן.

אבל ביומיום היא לא מהווה מטרד.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא צריך שלוש שנים, מספיק שנה וחודשיים עד הטסט, כלומר אם הטסט באוקטובר, הוא יחזיר את מלוא הכסף כבר באוקטובר 2020, מאחר ויש גם הנחה בביטוח וגם הנחה בטסט, את כל ה2000 שקל הוא יקבל תוך תקופת הזמן הזו.

אישית התקנתי באפריל הקודם, כבר קיבלתי 1400 שקל החזר בטסטים, ו800 שקל בביטוחים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@EliC25, האם לדעתך המתקינים של מובילאיי מקצועיים? אני גם מתלבט אם להתקין, אך חושש שיהפכו לי את כל הרכב ויצוצו כל מיני קרקושים רחמנה לצלן.

:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@EliC25, האם לדעתך המתקינים של מובילאיי מקצועיים? אני גם מתלבט אם להתקין, אך חושש שיהפכו לי את כל הרכב ויצוצו כל מיני קרקושים רחמנה לצלן.

אני לא יכול להגיד על מתקינים ברבים, אלא על המתקין היחיד שהיה אצלי.

הוא שכח לסגור עד הסוף את הקורה שחיבר בה, נזפתי בו וסגרתי בעצמי.

לגבי קרקושים וכו' אין שום דבר, אבל שוב- כל מתקין וכל רכב לגופו. אני ישבתי לו על הראש ובדקתי שהוא מבצע הכל כראוי ולא מזלזל ברכב.

אם הוא יגש לקורולה עם צבע מתקלף וחלל פנימי מאובק ומוזנח, כנראה שהוא ירשה לעצמו יותר 'לזרוק'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שכחתם לציין כמה עולה לקנות ולהתקין את המערכות האלה. אני לא שולט במספרים אבל לא אתפלא אם זה מתקזז עם ההנחה של הביטוח.

אני לגמרי נגד התקנות מקומיות בכלל ונגד המערכות האלה בכלל , לדעתי הן מהוות יותר מטרד מעזרה.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1730 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...