Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טיול לדרום אמריקה, לעשות כרטיס מוציקארד או לוותר?

much
שימו לב! השרשור הזה בן 1739 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הכרטיס עולה כ119 שקל ותקף לשנה מיום התשלום,הכרטיס מקנה הנחות רבות גם בארץ ובמיוחד בדרום/מרכז אמריקה.מה דעתכם הדבר באמת שימושי וחובה לכל מטייל או שאפשר לוותר על זה?

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכמה זמן אתה מתכנן לטוס?

לפני כשלוש שנים חזרתי מטיול של חצי שנה בדרום אמריקה (ארגנטינה > צ'ילה > ברזיל > בוליביה > פרו > אקוודור > קולומביה > מקסיקו > ישראל)

לא היינו עם הכרטיס אבל לא זכור לי שהיה מקום בו הייתה הנחה כלשהי למחזיקי הכרטיס (לעומת כרטיס סטודנט בינלאומי שהוצאנו באיסתא וכן נתן כמה שקלים פה ושם).

יתכן ודברים השתנו מאז. אתה יכול לעקוב אחרי הקבוצה "מוצ'ילר" בפייסבוק, אני עד היום בקבוצה הזאת ומדברים שם לא מעט בנושא הזה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תכנון הטיול הוא דיי דומה לשלך(חוץ מבוליביה שעכשיו דורשים ויזה) רק שאני ממשיך גם לארה"ב ומשם חזרה לישראל.

אני דווקא הבנתי הפוך שהמוציקארד מאוד יעיל ומקנה הנחות רבות לעומת הכרטיס סטודנט שיכול לחסוך סכומים קטנים פה ושם.

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...