Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אימפרזה 2015 , 1.6 אוטו' , הנעה בפעם השנייה או שלישית

marlboro-Hd
שימו לב! השרשור הזה בן 1736 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

סובארו אימפרזה 15, בשבוע האחרון פעמיים הרכב סירב להניע במכה ראשונה.

הרכב עם קודן שנראה שלא הוא הבעיה אבל אין לי מושג באמת, מכיוון שעד היום לא נדרשתי להתעסק איתו.

מצבר חדש (מצבר start-stop להדממת המנוע בעמידה ברמזורים, אבל משתדל בכל נסיעה לכבות את המערכת האוטומטית)

מלבד הפעמיים הנ"ל, חצי שנה אחרונה לא הורגשה כלל תקלה של הצתה או סחיבה בכללי.

במקרה הראשון (לפני כשבוע) - ניסיון להניע סטרטר ארוך, כלום! ניסיון שני רכב מניע אבל מנוע עובד חלשלוש (ונורות בקרה הגה,החלקה וכו.. דלקו) לחיצה על הגז והופ הרכב חוזר לחיים.

במקרה השני (היום)- רכב שוב לא מניע בסטרטר ארוך, פעם שניה הניע מהיר בסיבוב וחצי ללא בעיה וללא עזרה "מהגז"

בכל הפעמים האחרות הרכב מניע תקין בסיבוב וחצי של המנוע, הנעה חלקה. גם לאחר הניסיונות הכושלים, כיבוי של המנוע והנעה, חלק!

המשותף לפעמיים שהרכב לא הניע הוא שכשהרכב כבר הניע לא הייתה הרגשה של "בוסט מהמנוע" (ההרגשה הזאת שהמנוע נותן "קפיצה" ומתחיל לתת עבודה) אבל אל תתפסו אותי בהרגשה ☺

מעבר לזה, יש למישהו הכוונה? משהו לייעץ מניסיון?

לפני שאתחיל ניסוי וטעייה במוסך שיעלה לי הרבה כסף ולדעתי גם לא ימצאו את הבעיה עד שהרכב לא יניע כליל.

תודה לכולם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי מתחיל בכל זאת מבדיקות מתח טעינה של מצבר ואלטרנטור ולו בגלל התופעה שהתרחשה לפי תיאורך במקרה הראשון.

אם יש לך מד מתח תוכל לבדוק בעצמך ואם לא,גש לחשמלאי רכב.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי מתחיל בכל זאת מבדיקות מתח טעינה של מצבר ואלטרנטור ולו בגלל התופעה שהתרחשה לפי תיאורך במקרה הראשון.

אם יש לך מד מתח תוכל לבדוק בעצמך ואם לא,גש לחשמלאי רכב.

יש מד מתח, מצבר ברכב לא מונע- 12.6 ברכב מונע-14.5

ההרגשה היא גם שהמצבר לא במשחק של הבעיה, מלבד הפעמיים הנ"ל המצבר מניע בסיבוב וחצי

יש ברכב מערכת

START STOP כשאני לא מבטל אותה, אין בעיה של הנעה מחדש בעמידה ברמזור וכד' זאת אומרת שכל מה שסביב ה"חשמל" בהנעה מרגיש לי בסדר.

עריכה אחרונה על ידי marlboro-Hd
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש תקלות שקשות יותר לאבחון ככל שהן לא תמיד מתרחשות ויתכן, שעד שהרכב לא יתניע לחלוטין / התופעות יתחילו לחזור על עצמן בתדירות גבוהה יותר,לא ניתן יהיה לגלות מה קורה שם בדיוק (אם הרכב לא יתניע יצטרכו להביא אותו למצב שיתניע אז בטוח שיגלו את התקלה).

כדי לא לסמוך על המזל,כן הייתי ניגש למוסך/חשמלאי מומלץ בפורום לאבחון.

עריכה אחרונה על ידי colauti 9

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש תקלות שקשות יותר לאבחון ככל שהן לא תמיד מתרחשות ויתכן, שעד שהרכב לא יתניע לחלוטין / התופעות יתחילו לחזור על עצמן בתדירות גבוהה יותר,לא ניתן יהיה לגלות מה קורה שם בדיוק (אם הרכב לא יתניע יצטרכו להביא אותו למצב שיתניע אז בטוח שיגלו את התקלה).

כדי לא לסמוך על המזל,כן הייתי ניגש למוסך/חשמלאי מומלץ בפורום לאבחון.

אני אף פעם לא סומך על המזל,

הבוקר ביקרתי במוסך המרכזי, לא מצאו משהו מיוחד בבדיקת מחשב ובבדיקה כללית.

על הדרך בוצע טיפול 75K (לפני הזמן).

מנהל מוסך לא ממליץ להחליף או לנגוע בכלום כל זמן שהבעיה לא גלויה, אחרת זה סתם החלפת חלקים מתוך ניחוש.

המליץ להוסיף תוסף איכותי לדלק ואולי בזה יסתיים הסיפור.

אחרת, אחזור לדווח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1736 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...