Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קופצים לי POPUPS של סקס, אני מפרמט את המחשב,כיצד להימנע מזה שיחזור?

eladns
שימו לב! השרשור הזה בן 1711 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא, בפירוש לא, אני לא גולש בפורנו מהמחשב הזה.

אבל קופצים לי {לילדים יותר נכון} פופ אפים שמבקשים מהם להיכנס ולמצוא סקס.

אני כרגע בשלבי גיבוי אחרונים של המחשב לפני התקנה חדשה שלו על SSD חדש שקניתי.

מה להתקין וממה להימנע בכדי שזה לא יחזור?

BMW E36 M40 year of 1992

Autobianchi A112 year of 1979

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדקתי,המחשב משמש למשחק פורטנייט {ילד בן6} ועוד משחק בורלסטארס - זה הילדה בת ה9 משחקת.

מבדיקת היסטוריית הגלישה, לא אותר אתר חריג והם לא ברמה של למחוק עוגיות

האם לא להוריד כרום?

ראיתי שהורידו AVAST אנטי וירוס בחינם.

BMW E36 M40 year of 1992

Autobianchi A112 year of 1979

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. חינוך והסברה איך גולשים באינטרנט.

2. הפעלת אמצעי הגנה אקטיבים כמו אלו שהציעו לך למעלה.

3. בחלק מהרואוטרים המתקדמים יש אפשרות להפעלת חוקים לסינון אתרים. מצורפת דוגמא לזה של אסוס.

ASUS AiProtection.JPG

לא כל רכב צריך להיות שיא הריגוש, אבל שיהיה משהו. מנוע. אם לא מנוע, עיצוב. אם לא עיצוב, נוחות. אם לא נוחות, לפחות שהגיר יהיה ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדקתי,המחשב משמש למשחק פורטנייט {ילד בן6} ועוד משחק בורלסטארס - זה הילדה בת ה9 משחקת.

מבדיקת היסטוריית הגלישה, לא אותר אתר חריג והם לא ברמה של למחוק עוגיות

האם לא להוריד כרום?

ראיתי שהורידו AVAST אנטי וירוס בחינם.

הסטורית גלישה אפשר למחוק.

את המחשב אפשר לנקות לדעתי ללא פירמוט. תריץ malwarebytes למשל. מקסימום אם לא תצליח לנקות, תגדיר משתמש חדש ותשתמש בו, אולי רק הפרופיל של המשתמש הנוכחי נדבק. אם המשתמש החדש יהיה נקי, תעביר אליו את החומר הנחוץ מהפרופיל הנגוע ותמחק את היוזר הישן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שאתה מפרמט - אתה כנראה רואה Push Ads Notifications - מישהו נכנס לאתר (לאו דווקא אתרים מפוקפקים), האתר מבקש מהמבקר 'להירשם לעדכונים' ואז הפרסומות האלו מתחילות להגיע בכמויות היסטריות. מי שמרוויח מהסיפור הן כמה חברות ישראליות ורוסיות, לפחות עד שגוגל יסגרו להן את הבאסטה (בנוהל).

אם אתה על כרום, כנס ל chrome://settings/content/notifications ושנה את Ask before sending ל blocked, ואז תעיף את כל מה שלא אמור להיות תחת Allowed (אני משאיר רק את השירותים של גוגל...).

בפיירפוקס כנס ל about:preferences#privacy ולחץ על Settings... שליד ה Notifications --> לחץ על Remove All Websites --> סמן Block new requests.

https://blog.malwarebytes.com/security-world/technology/2019/01/browser-push-notifications-feature-asking-abused/

• אהבתי 1

No worries 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פופ אפים כאלה קופצים לא בהכרח כי גלשו לאתרי סקס או דייטינג, אלא כי גלשו לאתרי תוכן ילדים, סרטים, סדרות ומשחקים פירטיים.

כאמור לא צריך לפרמט המחשב לרוב, גגל Hitman Pro, malwarebytes כאמור, וחפש מדריכים ספציפיים להסרת תופעות שלא מטופלות באמצעות אלה.

בכל אופן, שהילדים יגלשו באמצעות כרום עם תוספי adblock plus ו ublock.

בהצלחה.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...