Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הסרט ספיידרמן - הגבלת גיל 13?

thebaron
שימו לב! השרשור הזה בן 1739 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הבן שלי רוצה שנלך לסרט ספיידרמן. הוא רק בן שמונה וחצי, וראיתי באתר Seret שהסווג צפייה שם PG-13 כלומר, בחו"ל נקבע שיש קטעים מסוימים שאינם מתאימים לילד מתחת לגיל 13. האם הסרט מתאים לגיל שמונה וחצי והאם לדעתכם יש אכיפה בעניין הספציפי?

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

הכלכלה הישראלית אלצה אותי לעלות לארבעה גלגלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי אתמול עם הבן שלי, בן 9.

לדעתי סרט אדיר.

הבן פחות אהב, אבל בגלל שהגיבור על שאהוב עליו הוא טוני סטארק שמת בסרט הקודם , שמוזכר כמה פעמים בסרט הזה, וזה ביאס אותו....

וגם היה קטע אחד שהוא אמר שהפחיד אותו.

אבל בסהכ נהנה.

ליאור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש שם קטע שיכול אולי להבהיל ילד בגילאים האלה, ואולי פה ושם קטע של אלימות קצת אבל לא נוראי. לדעתי אפשרי לילד בגיל כזה לראות.

בוא נגיד שהסרט VENOM גם היה PG 13 והוא משמעותית יותר אלים מהספיידרמן האחרון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכיפה - נאדה בריבוע. לא בארץ.

באופן כללי pg-13 זאת קטגוריה הפכפכה,

מה שאין בה זה דם גלוי (ובטח שלא סמים...) אבל האלימות יכולה ללכת לכל מיני כיוונים. בקיצור, תלוי בילד.

לדעתי, אגב, עצם זה שאתה מלווה אותו (ומתווך מדי פעם במהלך הסרט) זה הדבר הכי טוב שאפשר לעשות, זאת בעצם המהות של ה-g ב-pg.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאן תמצא פירוט מלא באנגלית, לפי קטגוריה, של הדברים ה"בעייתיים" בסרט

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכיפה - נאדה בריבוע. לא בארץ.

...

אל תהיה כל כך חד משמעי.

יצא לנו לקחת קרובת משפחה שבוע לפני יום הולדת 16 שלה לקולנוע. הזמנו דרך האינטרנט כרטיסים לסרט שמוגדר מעל גיל 16. כשהגענו ביקשו לראות ת.ז. שלה וסירבו להכניס אותה (אמרו שאמא שלה תשלח צילום של הספח). לא הועילו שום הסברים. נאלצנו להחליף כרטיסים לסרט אחר.

לא יודע אם יש הבדל בין 13 ל-16, אבל כדאי לקחת בחשבון כזה מצב... גם אם כנראה מאוד נדיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...