Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התייעצות לאחר בדיקה - סיטרואן C4 פיקאסו 2008

ybte
שימו לב! השרשור הזה בן 1739 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

אני בודק כרגע סי4 פיקאסו 7 מקומות שנת 2008 מנוע 2.0 גיר אוטומטי (לא רובוטי). לקחתי את הרכב לבדיקה בקומפיוטסט ולהלן הממצאים. מה דעתכם? עיקר הבעיות שצוינו הן בבלמים, במשולשים ובצמיגים - הומלץ להחליפם ולעשות כיוון פרונט. הטסט הוא עד אמצע אוגוסט ואני אצטרך להעביר את הרכב טסט. האם לדעתכם חלק מההמלצות הן החמרות יתר או שיהיה צורך להחליף את כל הרכיבים הנ''ל? וכמה טיפול כזה אמור לעלות?

תודה

2019_07_21 17_54 Office Lens.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיקה טובה מאוד לרכב בן 11.

אם מדובר באמת בגיר אוטמטי ומנוע 2.0, תקנה את הרכב, תכניס אותו למוסך שמתמחה ברכבים צרפתיים ותחליף את מה שדחוף ( לא בהכרח כל מה שרשום בבדיקה דחוף, לשיקול דעת של מוסך ). בלמים וצמיגים כנראה דחוף. אבל כל מה שנרשם זהו בלאי של הגיל, מה שקיים בכל רכב.

הדבר היחיד שמרתיע אותי, זה מערכת הגז שלא מטיבה עם הרכב ( מנוע, פליטה וכו. ).

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה! בעל הרכב רוצה 15k, והיה מוכן לרדת ל 14k, האם נשמע סביר לרכב כזה? הרכב נסע 173k ק''מ והוא יד 4. מצב קוסמטי טוב פלוס. אכן מדובר באוטומטי 2.0 (לפי בעל הרכב ולפי נסיעת המבחן שלי. זה הרגיש כמו אוטומטי ולא כמו רובוטי. בדקתי 3 רכבים רובוטיים מיצרנים שונים לפני שבדקתי את הרכב הזה)

ומה הכוונה שמערכת הגז לא מיטיבה עם הרכב? ספציפית לרכב הזה יכולה להיות בעיה עם הנעת גז?

עריכה אחרונה על ידי ybte
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזוב מה הרגשת ומה בעל הרכב אמר.

יש מצב P בידית ההילוכים?

האם בסיום הנסיעה שילבת ל P או ל N?

אם אין P זה רובוטי. אם יש, אוטומטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב ב 15 אלף שקלים זה תמיד הימור. המכון לא בודק ממש את הגיר, עוד חודש טסט. יכול להיות שלא עלו על הסיבה שמוכרים את הרכב דווקא לפני טסט ( אולי אין סיבה, סתם צירוף מקרים ).

אגב, המזגן פועל בכלל? לא ברור ממה שרשום בבדיקה.

מערכת הגז פעילה?

יש בלאי למנוע קצת יותר גדול עם מערכת הגז.

הקילומטראז' לא גבוה יחסית לגיל הרכב, אבל אבסולוטית הוא לא נמוך.

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה, מצאת את הדגם המומלץ של פיקאסו ( והנדיר, יש לציין ), כנראה אתה זקוק לרכב מהסוג הזה.

לא תמצא מתחרה לו בתקציב שלך בשימושיות, בטיחות ונוחות למשפחה של 6 נפשות.

אם יש לך בצד עוד כ 10 אלפים רזרבה ( חלק ליישור הקו שתצטרך לעשות מיד וחלק להפתעות בהמשך, כמו שיפוץ גיר, החלפת ממיר קטליטי ), אתה מסודר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שאולי זה יישמע מפתיע אבל אני מחפש רכב רק עבורי, הסיבה שהגעתי לדגם הזה היא שכמוסיקאי אני צריך לנייד כלי נגינה גדולים שלא נכנסים ברכב רגיל בלי לקפל את כל המושבים (כולל מושב נוסע קידמי) חוץ ממושב הנהג. בפיקאסו אפשר לפחות להשאיר את מושב הנוסע הקדמי כרגיל. הסיבה השניה היא שאני בגובה 2 מטר בערך והפיקאסו הייתה היחידה מבין הרכבים שבדקתי שבה יכולתי לשבת זקוף ועדיין נשאר לי שדה ראייה טוב בשמשה הקדמית. וכמובן ההנעה בגז של הרכב הספציפי הזה היא בעיניי יתרון משמעותי בצריכת הדלק.

אין לי המון רזרבות בצד, אתה אומר על ה 10k כרזרבה כי הרכב הזה ידוע בתקלות מרובות מהסוג שכתבת? או פשוט ליתר בטחון?

אגב vladclar תודה על כל התשובות שלך, גם בפוסטים אחרים, הן עזרו לי הרבה (:

עריכה אחרונה על ידי ybte
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך השקעה מיידית בצמיגים ובכל מה שיידרש כדי לעבור טסט.

כל היתר, כרזרבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1739 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...