Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרתכם בבקשה בהחלטת רכש לגבי מדיחים אלו

ירחמיאל
שימו לב! השרשור הזה בן 1738 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

איני מכיר את הדגמים האלה - אבל יש לי ניסיון טוב מאד עם מדיחים של בוש. לגבי החנויות - הן אינן מחזיקות את המוצר במחסניהן, אלא מקבלות הזמנה ומעבירות אותה ליבואן לצורך אספקה בסבב ההובלות שלו.

מבין החנויות שציינת יש לי ניסיון רב שנים עם last price - קודם החנות הפיזית שלהם (אריה מוצרי חשמל בכיכר פריז בחיפה) ובשנים האחרונות באתר אינטרנט שקישרת. הניסיון כולו חיובי.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום חשיבות למוכר. מי שמוכר מוצר מקורי של bsh, מעביר את התשלום ל bsh. מרגע זה, האספקה והאחריות היא מול bsh.

קניתי פעם מ lastprice ופעם מחנות ברחובות, לא זוכר. בשני המקרים קיבלתי את המוצר מהיבואן.

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החיפושים הצטמצמו לשני הדגמים הללו:

https://www.lastprice.co.il/p/31702/%D7%9E%D7%93%D7%99%D7%97-%D7%9B%D7%9C%D7%99%D7%9D-%D7%97%D7%A6%D7%99-%D7%90%D7%99%D7%A0%D7%98%D7%92%D7%A8%D7%9C%D7%99-Bosch/BOSCH-SMI40E85IL

https://www.cell-tec.co.il/product/%D7%9E%D7%93%D7%99%D7%97-%D7%9B%D7%9C%D7%99%D7%9D-%D7%97%D7%A6%D7%99-%D7%90%D7%99%D7%A0%D7%98%D7%92%D7%A8%D7%9C%D7%99-bosch-smi40e65eu?aff=Zap&aff_a=1

ואני רואה שדגם אחד מסתיים ב- EU ואילו המק"ט של השני בעל סיומת IL.

האם מישהו מכם יודע על ההבדלים ביניהם? אני מתקשה להבין מה השוני, כאשר אני רואה ששניהם עבור 13 מערכות.

האם יש עדיפות למוצר המיועד לשוק האירופאי, או שדווקא עדיף לקנות כאן את זה המיועד לישראל? הפרש המחיר משמעותי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש הבדל קטן ביניהם, במבנה המנוע. מבחינת הבקרה והאופציות הם די זהים.

לדעתי זה NO BRAINER משום שהזול יותר הוא החדש יותר (השני זה דגם שיצא לפני יותר מ- 8 שנים).

Now: Octavia 1.5T 2020 and 308SW 1.2T 2016

Past: Focus 06, Insight 11, Ibiza 09 + 1.2T, Impreza 14, C4 09, Corolla 17

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעם חפרתי מה ההבדל בין המנועים האלה בין הדורות (עשיתי את זה על מדיחי סימנס שזה אותו מנוע רק עם שם אחר).

יש הבדל בטכנולוגיה של ההנעה ללא פחמים, כנראה עניין של שדרוג המק"ט של המנוע. הנתונים הטכניים שלהם די זהים ככל הזכור לי.

בקשר לגיל המדיח, תסתכל על תאריך הכניסה לזאפ, בדרך כלל זה מידע אמין (לפחות במוצרים נפוצים).

אגב, היה לי את המקביל של סימנס למדיח הישן יותר, החזיק לי 3 וחצי שנים ואז התפרקה הדלת לגמרי...

קניתי מדיח יחסית פשוט של אלקטרולוקס, שמיים וארץ הבדל באיכות חומרים לטובת הסימנס (אבל עובד בהצלחה, מנקה מצויין ושקט).

Now: Octavia 1.5T 2020 and 308SW 1.2T 2016

Past: Focus 06, Insight 11, Ibiza 09 + 1.2T, Impreza 14, C4 09, Corolla 17

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...