Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלפת קופלונג - יונדאי I30

drvm
שימו לב! השרשור הזה בן 1733 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן, לאחר רכישת הרכב I-30 ממצאי הבדיקה של המכון העלו נקישות בהגה (כפי הנראה החלפת קופלוג).

במוסך שלקחתי אליו את הרכב נתן לי הצעה של 1,200 ש"ח לפני מע"מ עבור התיקון להגה, פירוק והרכבה והחלפת גומיה וזאת במידה וניתן לתקן את המוט הכוונה שלא נפגע מעבר להחלפת הגומיה (דרוש לבטל את החופש ולבדוק לאחר מכן).

לי זה נשמע קצת יקר ולא יודע מה בהקשר למוט ההגה שהשתחל לסיפור (אולי אתם יודעים..)

(אם מותר בהתאם לחוקי הפורום) אשמח לקבל המלצה על מוסך אמין ומקצועי שגובה מחיר סביר יותר.

*אציין שראיתי את המדריך להחלפה עצמית. פחות רלוונטי בשבילי לצערי, כמובן שהייתי שמח לחסוך את העלות.

תודה רבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יקר מאוד.

לא חייב לתקן במורשה היבואן ואפשר גם במוסך מתמחה בדגם.

כתוב מהיכן אתה כדי לקבל המלצה למוסך שיעשה את העבודה במחיר שפוי 800-1000 זה טווח המחיר +-

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יקר מאוד.

לא חייב לתקן במורשה היבואן ואפשר גם במוסך מתמחה בדגם.

כתוב מהיכן אתה כדי לקבל המלצה למוסך שיעשה את העבודה במחיר שפוי 800-1000 זה טווח המחיר +-

הבנתי, לידיעה הוא גם לא מורשה יבואן (מוסך אמין ואיכותי וכנראה שזה המחיר שהוא חושב שמגיע לו בעבור העבודה).

אזור המרכז (מראש העין)

עריכה אחרונה על ידי drvm
מידע נוסף
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זכות6 לבקש כמה שירצה וזכותך להחליט אם לבצע את העבודה במחיר הזה או לא.

ביצעתי תיקון דומה ב 950 לאחר מיקוח מול מוסך כללי בצפון.

אם אתה יכול להגיע לתא יש את רמי שירותי רכב- מומחה לרכבי יונדאי במחירים שפויים.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זכות6 לבקש כמה שירצה וזכותך להחליט אם לבצע את העבודה במחיר הזה או לא.

ביצעתי תיקון דומה ב 950 לאחר מיקוח מול מוסך כללי בצפון.

אם אתה יכול להגיע לתא יש את רמי שירותי רכב- מומחה לרכבי יונדאי במחירים שפויים.

אוקי אבדוק איתו.. חשוב לי מעבר למקצועיות גם האמינות.. שיטפל בבעיה ולא ינסה על הדרך...

המלצות נוספות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חזרתי לעדכן,

בזכות עצתו של דני הגעתי לקבוצה בפייסבוק כנופצון, משם נעזרתי באחד החבר'ה שהתנדב לעזור, הגעתי אליו והוא החליף לי במקצועיות ובאדיבות את הקומפלוג ובזול! (עלות החלק באייבי למען הקבוצה שיוכלו לעזור לאנשים נוספים). חבל על הכסף שלכם אל תלכו למוסך הם עושים זאת באהבה!

כמובן בשעה טובה הקומפלוג הוחלף ונפתרה הבעיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1733 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...