Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אמינות הכי חשובה לי! (הונדה אקורד 2011)

RoKro
שימו לב! השרשור הזה בן 1732 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי

מחפש רכב לחברה, חשוב רק המרווח והאמינות, איכשהו ננעלנו על אקורד משנים 2010 2011.

האוטו נוח ומרווח וגם נראה טוב מאוד.

ידוע לי כי הביטוח והטיפולים מעט יקרים אך חשוב לי יותר נושא האמינות, האם לרכב הזה יש מחלות מסויימות?

האם יש פה בעלי אקורד שיכולים לשפוך אור על הנושא?

הרכב ישמש לנסיעות בינעירוניות של כ 70 ק"מ כמעט כל יום... בנסיעה רגועה ונינוחה.

תודה לעוזרים!

2013 cruze platinum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שהאקורד בשנתון הזה הוא רכב אמין מאוד אך מאידך, הטיפולים והאחזקה יקרים מאוד (כמו שכתבתה), וזה מאוד תלוי באחת שתימצא (מקוריות,יד,ק"מ וכו),אם אמינות היא הקריטריון, אני מנסה להבין מה ההגיון ברכישה של הונדה אקורד כש מנגד יש לך טויוטה אוונסיס.

תחשוב.

כולם לומדים,יש כאלה בדרך הקשה ויש כאלה בדרך הקלה, בסוף כולם מגיעים לאותה המסקנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על עזרתך ידידי!

בוודאי שחשבתי על האוונסיס, זה הרכב הראשון שרציתי ללכת לבדוק, לצערי הרכב נבדל מהאקורד בכמה רמות, גם בעיצוב במיוחד הפנימי ,החברה מאוד לא התלהבה מהעיצוב הפנימי בלשון המעטה, וגם במרווח - לגבי נוחות נסיעה לא בדקנו אפילו לא היה טעם לנסיעת מבחן, בעוד באקורד יצא לי לעשות נסיעת מבחן באקורד של סוכנות שעברה כ 200 אלף קילומטר (ממש לא שוקל רכישה של רכב עם קילומטרז כזה- נטו למטרות נסיעת מבחן והתרשמות) האוטו מאוד נוח לנסיעה.

2013 cruze platinum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיוויק מגיעה מאובזרת רק בדגם המפואר יותר, בדגם הבסיסי אתה מקבל הגה מנוע וגיר, וזהו בערך.

לאקורד שילוב מנוע וגיר טוב, לא תקבל את תחושת הכוח של מנועי טורבו אבל השיחוב עובד יפה. לי לא יצא לשמוע על מחלות מיוחדות באקורד. קח בחשבון שאחזקת כל רכב מהקטגוריה תעלה קצת יותר ביחס לרכבים כמו הסיוויק לדוגמא.

עריכה אחרונה על ידי Krd
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במחיר של אקורד 2011 אתה קונה סיוויק סדאן 2013 דגם אקסקיוטיב הכי מאובזר.

לגבי תחזוקה זו השוואה פשוטה בין רכב מנהלים,שהאחזקה שלו מעט יותר יקרה (אקורד) ביחס לרכב משפחתי (סיוויק),שגם האחזקה שלו במוסכי היבואן יקרה אבל,סכומי הביטוחים והרישוי שלו לפחות מעט שפויים יותר.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים תודה על העזרה!

ראשית אציין שכוח ממש לא קריטי, התפקיד של הרכב הזה הוא לשייט בנסיעות בינעירוניות יומיות עם מזגן תקין בנסיעה רגועה ונוחה, מאוד חשוב שלא יתקע לה פתאום באמצע (לצערי אף רכב לא חסין מפני זה).

לבחור מעלי שהציע סיוויק- אציין שהרכב לא קורץ לנו, ומה גם בעלי סיוויקים שהם הדגם עם הסנרוף מבקשים מחירים גבוהים בהרבה מהאקורד.

מבחינת תועלת מול מחיר היינו יכולים כמובן לבדוק גם מאליבו או מונדיאו אבל נושא האמינות הוא הפקטור הכי חשוב ואני מאמין שהמכוניות הללו גם אם שנתנון בכמה שנים גבוה יותר יראו אמינות נחותה מול האקורד.

עריכה אחרונה על ידי RoKro

2013 cruze platinum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הרכב לא קורץ לך זה דבר אחד.

יש כמה ביד 2 שהם במצב מצויין מ 2013-דורשים מחירים גבוהים לפי תאריך עליית הרכב על הכביש-שלי למשל (לא למכירה אז אני פחות משוחד) עלתה בנובמבר 2013-אז בטח שלא יבקשו עליה מחיר כמו של רכב שעלה בינואר ולכן יש פער של 6-8K במחירים.

אקורד זה רכב מנהלים- אם אתה מעוניין לשלם מעט יותר על תחזוקה זה כבר שיקול שלך-כבר נכתב שהכל שם יהיה יותר יקר והסיוויק מעט יותר עממית.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על עזרתך ידידי!

בוודאי שחשבתי על האוונסיס, זה הרכב הראשון שרציתי ללכת לבדוק, לצערי הרכב נבדל מהאקורד בכמה רמות, גם בעיצוב במיוחד הפנימי ,החברה מאוד לא התלהבה מהעיצוב הפנימי בלשון המעטה, וגם במרווח - לגבי נוחות נסיעה לא בדקנו אפילו לא היה טעם לנסיעת מבחן, בעוד באקורד יצא לי לעשות נסיעת מבחן באקורד של סוכנות שעברה כ 200 אלף קילומטר (ממש לא שוקל רכישה של רכב עם קילומטרז כזה- נטו למטרות נסיעת מבחן והתרשמות) האוטו מאוד נוח לנסיעה.

הצעתי לך: תתפשר על העיצוב, אחרת זה יעלה לך הרבה כסף (אתה מבקש לאכול הכל ולהשאיר שלם) אין מושלם אתה בטח יודע.... בנוגע לאמינות לאניות דעתי ונסיוני, אין משהו בסגמנט הנ"ל שעומד עם האוונסיס, ואם זה סיוויק מאובזרת עם סנרופים ותוספות, מול האוונסיס בדגם הבסיסי, אני הייתי הולך על האוונסיס מבלי למצמצ.

נ.ב. אצלנו בעבודה יש סיוויקים, הופתעתי לרעה מהדור הנוכחי, 140 אלף של פלסטיקים מרשרשים, הכל בפנים פלסטיקה זולה, איפה הסיוויקים של שנות ה 90 איפה !

עריכה אחרונה על ידי subaru_loyale

כולם לומדים,יש כאלה בדרך הקשה ויש כאלה בדרך הקלה, בסוף כולם מגיעים לאותה המסקנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור בעלים, ממליץ בחום על הסובארו B4 בשנתונים האלה (שלי 2010). היא מאוד נוחה, איכותית ויפה בפנים (במיוחד עם ריפוד בהיר), מאובזרת יפה, יש לה הנעה כפולה (יצא לי אשכרה פעמיים לצלוח שלוליות בוציות שהגעתי אליהן לצערי ואין לי ספק שההנעה הכפולה הוציאה אותי מהן בקלות) ולמרות שלא מהירה במיוחד או ספורטיבית, סוחבת יפה וכייפית לנהיגה. אני עושה טיפולים במוסך מורשה והם לא זולים אבל גם לא יקרים ביחס לאחרות בקבוצתה. כמו שאומרים - הרבה אוטו במעט כסף.

חובב מכוניות מושבע. עזבו חובב, שרוף!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוגע ל B4, אכן יותר אוטו בפחות כסף, אבל מאידך האחזקה יקרה מאוד אף יותר מהאקורד בגלל מערכת ההנעה המסובכת, גם בדלק אתה משלם בעיין יפה.

זה יותר רכב/יותר מפנק, אבל ביותר כסף בסופו של דבר, וגם למכור אח"כ זה סרט.

מסקנה שלי: 1+1, בסופו של יום זה לא לכל אחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1732 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...