Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מערכת מולטימדיה של יונדאי איוניק 2017

ramos
שימו לב! השרשור הזה בן 1174 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

יש לי יונדאי איוניק 2017, היו לה תקלות חוזרות שכשמתקשרים למישהו מהדיבורית בלוטוס שומעים אותו חלש מאוד, אם שמים על פול ווליום ומתקשרים למשיהו עוצמת הסאונד נשמעת כאילו שאני שם על רמה 10 (בלחץ) אבל שירים והכל נשמעים רגיל, בעוצמה טובה ונורמלית, גם בזמן ההמתנה עד שהיעד עונה שומעים רגיל, רק שהוא עונה שומעים ממש חלש, זה חלף לפני כמה זמן, אבל זה הולך וחוזר, עכשיו אספר על תקלה די לא נוחה שהמערכת עושה לי כאשר אני נכנס לרכב ומופעל הבלוטוס נדרש זמן לרשימת אנשי הקשר להסתנכרן מול המערכת, אפשרי להתמודד עם זה אבל עדיין זה לא נוח לי ולא תקני (אתם יכולים להגיד שאני פרפקטיוניסט, אבל איך שהרכב הגיע ככה אני רוצה שהוא ישאר,הלכתי למוסך של יונדאי באשדוד ולא הצליחו לעלות על הבעיה, דיברתי עם גיל קאר ושלחו אותי לשלוחה שלהם בעיר אשקלון וגם שם לא הצליחו לפתור את הבעיה, אמרו לי שזה נורמלי וככה זה אצל כולם, ניסינו הכל (עידכון ואיפוס מחדש של מערכת המולטימדיה, עדכון גירסת בלוטוס במולטימדיה, בדיקה עם מכשיר פלאפון אחר, אישור האופציה שיסתנכרנו אוטומטית אנשי הקשר בהגדרות בלוטוס בפלאלפון בעת ההתחברות למולטימדיה, עדכון גירסת בלוטוס בטלפון, עדכון גירסת מערכת בפלאפון, בדיקה עם רשימת אנשי קשר מזערית משהו כמו 10 אנשי קשר (יש לי סה"כ 100 אנשי קשר) ממש הכל ניסינו ושום אפשרות לא צלחה.

אשמח לעזרה ממכם, ואם מישהו מכיר את התקלה ויודע מה לעשות.

תודה לכולם, ושיהיה לכם שבוע טוב ומבורך.:beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...
לפני שעתיים, הלוחש לגלגלים כתב:

מצטער להקפיץ נושא מלפני כל כך הרבה זמן.

גם לי זה קרה עכשיו.

יונדאי איוניק שנת 2020.

מישהו נתקל?

קבלו ביטול...
כיבוי והדלקה לנייד פתר את הבעיה.

זה מה שקורה כשלא מכבים את הנייד...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1174 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...