Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב בתקציב 60K ל-25000 ק"מ בשנה

David1000
שימו לב! השרשור הזה בן 1720 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכל חברי הפורום

אני רוצה לקנות רכב יד 2 בתקציב 60K בערך

חשוב שיהיה זריז, נוח, אמין, לא זולל דלק

נוטע לכיוון סופר מיני

עדיפות לרכב בן בערך 3 שנים

נסיעות בערך 25000 בשנה משולבות עירוני ובין עירוני

אשמח גם אם תסבירו לי האם אני אמור לפחד ממכוניות של איביזה או סקודה בגלל הגיר שלהם או שהבעיות שהיו פעם לא קורות היום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התקבל הסדר פיצויים בפעם השניה בנוגע לגיר הזה למכוניות שיוצרו בין 2013-2016, לשיקולך.

אוטומט בלבד?

באופציות החסכוניות והאמינות יש לך מכוניות כמו טויוטה יאריס והונדה ג'אז, אך שתיהן לא זריזות במיוחד ובמקרה של היאריס גם לא נוחה ממש ולא הייתי רוצה לבלות בה על בסיס קבוע.

הואגיות (פולו/איביזה/פאביה) יהיו חסכוניות וזריזות , אבל עדיין הגיר צריך להילקח בחשבון. דומה להן היא הרנו קליאו טורבו שגם הגיר הרובוטי שלה סובל לפעמים ממוח שמתפגר.

עריכה אחרונה על ידי yoav911gt2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין דרך מדויקת לקבוע אם ומתי ילך הגיר, הכמות פחתה מאז 2010-2012 , ויש רכבים שהלך להם רכיב אחרי ק"מ מצחיק ויש כאלה שהחזיק ולא התקלקל.

בהתחשב בדרישות שלך ,כנראה שהייתי מתפשר על צריכת הדלק ומחפש מאזדה 2. אמינה וזריזה יחסית למכונית ללא טורבו, קצת צפופה וקשיחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאני חושב על זה ל25 אלף ק"מ בשנה כנראה שלא הייתי מתפשר על חסכון בדלק, וגם לא על נוחות.

אין לי ניסיון עם הסוויפט החדשה, עד כמה שאני יודע היא חסכונית ואמינה, ויחסית זריזה אם כי לא ברמה של מכונית עם מנוע טורבו.

עריכה אחרונה על ידי yoav911gt2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אופציה נוספת וגדולה יותר שמתאימה לדרישות היא הטויוטה אוריס ההיברידית. צריך כמובן לבדוק הארכת אחריות לסוללה ולצפות לביצועים סבירים ולא יותר.

כמו כן אפשר לנסות את היועץ האוטומטי של האתר ולראות מה הוא מציע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רנו קליאו אסטייט דיזל או רנו קפצ'ור דיזל יתאימו לדרישות ויכנסו בתקציב.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל רכב יש בלאי. לגבי הגיר ברנו לא מדובר מחלה אלא בבלאי סביר שבד"כ לא קורה בכלי רכב שנוסעים בעיקר בבינעירוני (כמעט כל רכבי הדיזל שאינם מוניות).

אבל אולי אתה צודק שעדיף לוותר על כל הסיפור ולנסוע בתח"צ - מובטח לך שלא תהיינה תקלות.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

25,000 ק"מ בשנה זה כבר מתאים לקניית רכב דיזל /היברידי.

בתקציב שלך אפשר לבדוק בלובינסקי מה יש להם להציע וסביר שיש ובמקביל לחשוב על גם על רכב גדול יותר כמו פריוס,שאמנם יותר גדולה מסופר מיני אבל,צריכת הדלק של טובה בהרבה מרוב הסופר מיני בשוק (לא ההיברידיות).

הנה פריוס לבנה מאחיסמך- 2013,יד ראשונה ב 60,000 ש"ח.

https://www.yad2.co.il/vehicles/private-cars?manufacturer=16&model=1046&price=50000-60000

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים, תודה רבה על התשובות

1. יש לי חבר בעבודה שממש אבל ממש משכנע אותי שכל המנועים 3 צילינדרים טורבו ככלל וכל המנועים של קונצרן פולצווגן בפרט חלשים ולא מחזיקים הרבה

למשל את כל המנועים שיש בפביה, איביזה וכולי שאלה עד כמה הוא צודק, הוא גם מביא לי טיעונים של חברים שלו שעובדים במוסכי צמפיון

2. לגבי רכבי דיזל זאת שאלה מעניינת, למה בארץ כולם קונים בנזין אם מנוע דיזל כל כך משתלם מבחינה כלכלית? אולי תחזוקה יקרה? כמו טיפולים, טסט, אגרה?

באמת מעניין, כולם רוצים לחסוך אבל דיזל לא קונים

3. לגבי רכב היברידי, מה לגבי קרינה ו מה שאני חושב מה קורה עם קרינה כאשר סוללה מתחילה להתפרק או אפילו היא עובדת אבל מתחילה להזדקן?

מה קורה בעיניין של הקרינה?

4. אף אחד כאן לא המליץ על פזיו או סיטרואן, כנראה כולם חושבים שאלה רכבים לא אמינים לאורך זמן

אבל מה שמעניין זה שסיטרואן נותנים 5 שנים אחריות מפגוש לפגוש אז אולי רכבים שלהם יסחבו עוד איזה 5 שנים אחר כך?

אשמח לתשובות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. חלשים? בצע נסיעת מבחן על האיביזה/פולו ותחזור לספר איך היה. אני מאוד אוהב את השילוב גיר/מנוע - לולא עלויות התיקון הגבוהות לחלוטין הייתי רוכש אחת מזמן.

3. אין תשובה חד משמעית לגבי הקרינה ברכבים היברידים, כל הבדיקות שראיתי שנעשו מחסירות חלקים חשובים - אם מישהו מכיר דווקא בדיקות נכונות שבוצעו אני אשמח להתעדכן בנושא גם.

4. c3 לדוגמא אולי תתאים לך, אני עתיד לעשות קילומטרז' שנתי דומה וה c3 עלתה בתור אופציה... לפי מה שקראתי היא יחסית אמינה, ובתקציב של 60 תוכל לקנות אחת מאזור 2016/2017 שתשאיר אותך לפחות עם עוד שנתיים אחריות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. לא חלשים על התחלה אלא לא שורדים לעורך הזמן, עשויים מאלומיניום והולכים די מהר

2. סטרואן הפחד שלי זה מה יקרה אחרי האחריות.......עד כמה אותו יתחיל לעשות בעיות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1720 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...