Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה ניתן להסיק מהתיעוד טיפולים

roni ss2
שימו לב! השרשור הזה בן 1711 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תקח לבדיקה, אם האוטו תקין, לדעתי אין לך ממה לפחד,

זה שעשו טיימינג והחליפו בלמים זה טיפול לכל דבר, לעשות טיימינג כל 5 שנים לא נשמע לי כזה חריג, ובלמים זה כן יכול להיות, אם היא נרדמת על הבלמים בנסיעות ערוניות ועוד בירידות במקום לימת מנוע היא רוצחת את הברקסים, אז זה כן יכול לקרות מוקדם מהרגיל.

אך בקשה לי אליך, אם תקנה או לא, בבקשה תמליץ לגברת לא לחזור למוסך הזה, כי נשמע לי שנצלו אותה, פשוט יותר מדי החלפות ודחיפת חלקים לרכב חדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקח לבדיקה, אם האוטו תקין, לדעתי אין לך ממה לפחד,

זה שעשו טיימינג והחליפו בלמים זה טיפול לכל דבר, לעשות טיימינג כל 5 שנים לא נשמע לי כזה חריג, ובלמים זה כן יכול להיות, אם היא נרדמת על הבלמים בנסיעות ערוניות ועוד בירידות במקום לימת מנוע היא רוצחת את הברקסים, אז זה כן יכול לקרות מוקדם מהרגיל.

אך בקשה לי אליך, אם תקנה או לא, בבקשה תמליץ לגברת לא לחזור למוסך הזה, כי נשמע לי שנצלו אותה, פשוט יותר מדי החלפות ודחיפת חלקים לרכב חדש.

זהו נבדק,

הטיימינג עשו כי עבר 4 שנים מיום הקנייה

הברקסים כי פשוט דחפו לה אותם

ולגבי הפירוק מנוע לצורך הרכבת טיימינג , זה טעות אנוש בכתיבה, מדובר בהרכבה ללא פירוק מנוע

מחר אני בבדיקת קנייה נקווה לטוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בס"ד

כל הכבוד לך הבדיקות.

אשמח אם תוכל לעדכן בקשר לתוצאות הבדיקה.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקבלות שאמורות להיות אצלה צריך להופיע למה הוחלף טיימינג ולמה הוחלף מיכל עיבוי ב-2018 (אירוע חום?).

מיכל עיבוי בג'וליטה נסדק עם הזמן.

תושבת מנוע ימנית עליונה מתעקמת עם הזמן ומוחלפת בחדשה (שככל הנראה גם היא תתעקם עם הזמן)...

אלו שתי תקלות ידועות.

מה שיותר מטריד הינו דילוג על טיפולים או משיכת זמן רב מדי בינהם. מערכת תיזמןו השסתומים די רגישה להזנחה כזו.

בברכה, __יהבי:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמרו לה במוסך המרכזי שבגלל שלפני שנה וחצי היא עשתה טיפול 60,000 כאשר הייתה על 45,000 קילומטרז

אז השנה (היא על 55 קילומטרז) - אין לה מה לבוא לטפל!!

כמובן שאני אעשה את הטיפול החסר שהייתה אמורה לעשות השנה

אבל זה שמוסך מרכזי אומר לא לבוא במשך שנתיים לטיפול נראה לי ביזיון !

מקצועיות עאלק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיכל עיבוי בג'וליטה נסדק עם הזמן.

תושבת מנוע ימנית עליונה מתעקמת עם הזמן ומוחלפת בחדשה (שככל הנראה גם היא תתעקם עם הזמן)...

אלו שתי תקלות ידועות.

מה יהיה עם בדיקות איכות כמו שצריך והוצאת רכבים לשוק רק אחרי שהמכלולים נבדקו היטב? רכבים ובדיקות איכות הומצאו לאחרונה? רק היפנים יודעים לעשות זאת?

אמרו לה במוסך המרכזי שבגלל שלפני שנה וחצי היא עשתה טיפול 60,000 כאשר הייתה על 45,000 קילומטרז

אז השנה (היא על 55 קילומטרז) - אין לה מה לבוא לטפל!!

כמובן שאני אעשה את הטיפול החסר שהייתה אמורה לעשות השנה

אבל זה שמוסך מרכזי אומר לא לבוא במשך שנתיים לטיפול נראה לי ביזיון !

מקצועיות עאלק

ואולי היא מספרת לך סיפורים ורצתה לחסוך על הטיפול האחרון? אתה לא יודע באמת מה אמרו לה במוסך. וזה גם לא משנה, היא אמורה לדעת מה התחזוקה גם כי היא טיפלה כל שנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1711 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...