Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הוספת בקרת שיוט למאזדה 3

wowohw
שימו לב! השרשור הזה בן 1733 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים,

יש לי מאזדה 3 שנת 2012 דגם אקטיב מנוע 1.6L וכרגע לא קיימת בקרת שיוט לרכב אך אני מעוניין להוסיף לרכב את הפיצ'ר הנ"ל. מצאתי באיביי ( מאוסטרליה ) את הכפתורים שמוסיפים להגה כולל צמה אבל השאלה האם אני מחבר את הצמה ישירות יש בקרת שיוט ללא צורך בהחלפת מחשב רכב או פרוצדורה מסויימת והאם ברמת הגימור אקטיב כן קיימים הפינים לצורך חיבור הצמה. כי במידה ואקנה אין דרך להחזיר והלך הכסף לחינם.

החלפת הרכב לא באה בחשבון.

תודה מראש לעוזרים

Amp1: Crescendo 2000.4 Amp2: Zapco ST-2X Mono: Soundqubed 7k DSP: Steg 6TO8 HU:Pioneer X8750BT

Tweeters: Crescendo STS-1 Midbass: Crescendo PWX8 X2

Subwoofer: FI Team4 15" @0.5ohm ALT: JS Alt's 300A

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפעמים ניסויים כאלו עולים כסף, בדמות כפתורים וחיווט (שזה עניין של 300-500 שקלים מנסיוני)

הניסיון שלי לימד אותי שץצטרך לקחת בחשבון הפסד של עלויות חלקים כל עוד אין לך מושג מה המחשב מתוכנן לעשות. מאחר וזה רכב נפוץ אני מאמין שיש אנשים שכבר ניסו וכתבו על גבי הפורומים השונים בארץ ובחו''ל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן ברור לי אבל אם מישהו יודע כבר כי בכל זאת זה רכב שהתחיל ייצור לפני עשור אז מאמין שמישהו כבר ניסה בארץ. מעדיף לשאול בפורום בארץ מכיוון שיש גרסאות שונות בחול לדוגמא מאזדה כזו עם מנוע 2300 בארה"ב ושם אין מנוע 1600 בכלל, עברתי את הסיפור הזה עם אלטרנטור לרכב הזה שזו תושבת שונה.

רציתי רק לדעת אם יהיה צורך בהחלפת מחשב/ עדכון או שזה פשוט ישירות יעבוד פלאג אנד פליי.

מעדיף לשאול מאשר ישר לרוץ ולבזבז כסף על משהו שלא ייתן שום תועלת וישכב סתם בבית

Amp1: Crescendo 2000.4 Amp2: Zapco ST-2X Mono: Soundqubed 7k DSP: Steg 6TO8 HU:Pioneer X8750BT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא נתחיל בקטן, המצערת אצלך מכאנית או אלקטרונית?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלי, למען האמת אני לא באמת יודע. בגלל זה אני שואל.

זה הרכב הקיים ואליו אני מעוניין להוסיף לו, ברמות גימור המפוארת התוספת אכן קיימת ואני לא עושה מעקף כלשהו כך שזו אופציה אפשרית השאלה האם במה זה כרוך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פצח מכסה מנוע ובדוק האם יש כבל גז מחובר למצערת או לא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המצרעת היא חשמלית, בדקתי בתא המנוע ולא ראיתי כבל ובנוסף החיבור לדוושה אצלי הוא עם חוטי חשמל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי באינטרנט כמה פרוייקטים כאלה מחו"ל. אנשים כותבים שמספיק להתקין את הכפתורים + הצמה (זה דורש פירוק כרית אוויר וחיתוך פלסטיקים בהגה) ולבצע שינוי הגדרות עם סורק במוסך מורשה.

ללא שינוי הגדרות במחשב זה לא עובד.

לא יודע לגבי כפתורים מ Ebay, בפרוייקטים הנ"ל השתמשו בכפתורים מקוריים מדגם מאובזר יותר שהגיע עם בקרת שיוט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה שהוא קונה באיביי לא אומר שהרכיב לא מקורי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא וודאי...ב eBay הכל יכול להיות.

רק ציינתי שאנשים שם קנו הגה קומפלט משומש מהדגם המאובזר ופיקרו ממנו את הכפתורים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי חברים אני מעדכן, לאחר שיחה עם חבר של אבא שלי בעל מוסך מורשה של מאזדה, מסר לי כי לא ניתן להוסיף סתם כך בקרת שיוט אלא יהיה צורך להחליף מספר דברים ברכב ואין טעם.

בכל אופן מעריך מאוד את הנכונות לעזרה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוכל להרכיב מערכת חיצונית של ROSTRA שמתחברת לדוושת גז ולOBD, מנסיון אצלי זה עובד (עשיתי התאמה לכפתורים המקוריים)

עלות גבוהה אבל, קח בחשבון. (בערך 1000-1200 שקל לסט)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1733 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...