Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלפה לבד - ריפוד גג עם סאן רוף פיג'ו 307

Kai Carmin
שימו לב! השרשור הזה בן 1739 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן!

אז החום השפיע גם עליי וכל הגג ברכב צנח :( (מצורפות פה תמונות להמחשה)

בכל אופן, חשבתי על לקחת את זה כפרויט קטן לסופש ולתקן את הגג בעצמי, אולי על הדרך לעשות איזה עיצוב יפה ולא משהו משעמם.

ראיתי כמה מדריכים וסרטונים (כולל מהפורום) ולא נראה לי סיפור מסובך כל כך, אשמח לעצתכם במספר דברים:

1. איפה אפשר להשיג בד מרופד - מקום עם מבחר ולא צבע רגיל. אפרט - חשבתי על כל מיני אופציות כמו משבצות שחור לבן\ צבע כמו בורדו עם פס בז' באמצע. (לא יודע אם קיים בכלל)

2. האם חייב בד מרופד? תכלס יכול להיות שאני יכול לאחר שלב הקילוף של הבד הישן וגירוד כל הריפוד הישן להדביק בד רגיל (איכותי) ישירות לגגון ללא הריפוד? האם זה יכול לגרום לבעיות? - ככה כנראה יהיה פשוט יותר לעשות משהו יצירתי ולא להתקבע לאופציות עם הריפוד

3. יש לי סן רוף ברכב - לא התעמקתי בזה כל כך אבל כמה מסובך יכול להיות להוציא את הגגון מהמסילה? - בגדול הוא במצב טוב ככה שאני לא חייב להחליף אותו

תודה! קאי

עריכה: אני רואה עכשיו שאולי מתאים יותר לפורום אסתיקטה לרכב, אני לא מצליח למחוק את הפוסט אז אשמח אם מנהל יוכל להעביר לשם

IMG_20190720_125147[1].jpg

IMG_20190720_125220[1].jpg

עריכה אחרונה על ידי Kai Carmin
פורום לא מתאים
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1739 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...