Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מכונת כביסה פתח קדמי זולה - מה האופציה הטובה ביותר?

נהג מתחיל
שימו לב! השרשור הזה בן 1719 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הכי פשוטה, הכי זולה, אמורה להחזיק 3 שנים לערך.

לינק לזאפ.

ההייאר הזולה ביותר נפסלת מכיוון שצריך לשים עליה מייבש.

יש למישהו המלצה?

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להיפך, אני מעדיף מותגי מדבקה (מייצור מרלוני למשל) עקב מחיר זול ומלאי חלפים זמין.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא להפך. מותגי מדבקה איטלקיים או טורקיים זו אופציה טובה- אבל קשה להבדיל ביניהם למותגי מדבקה סיניים. בחנות אתה יכול להציץ בתוית מאחור, אבל בזאפ?

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא להפך. מותגי מדבקה איטלקיים או טורקיים זו אופציה טובה- אבל קשה להבדיל ביניהם למותגי מדבקה סיניים. בחנות אתה יכול להציץ בתוית מאחור, אבל בזאפ?

כן זו הכוונה.

בזאפ לא, בקארספורום לרוב כן... :)

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול לבדוק ביד 2 יש אנשים שמקבלים לחתונה/מהצבא מתנה ומוכרים חדש באריזה.

קניתי את שלי לפני כמה חודשים של bekoב1000 חדשה באריזה בא טכנאי של החברה להתקין, מכונה שעולה בחנות 1500/600

קח בחשבון שאם אין לך קבלה אז אין אחריות אבל עדיין יבוא טכנאי של החברה להתקין לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי באופן אישי יש ניסיון מעולה עם מכונות של LG. גם הזולות, גם היקרות.

ה-LG הכי זולה מתחילה היום ב-1,300₪ בזאפ. באחוזים זה קצת הרבה, בשקלים זה פער שבאופן אישי הייתי משקיע כדי לקבל משהו סביר.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשיתי סיבוב היום, ראיתי מכנית אחת - אלקטרה מתוצרת ווסטל בטורקיה, לפי המוכר מלאי חלפים זמין בדובין. הבעיה שהיא רדודה מדי והמייבש לא יעמוד עליה יציב.

כמוכ מסתבר ש5 קילו של היום זה בערך 3 קילו של פעם, התוף רדוד ויחייב מספר כפול של כביסות.

הגדולות יותר כבר כוללות כרטיסים דיגיטליים יקרים להחלפה, ועולות יותר (1300+).

כמוכ, הסירבול של לתאם מוביל שחושש על המניקור שלו, ומתקין שצריך לגרש מהבית באיומי נשק, גורמים לי לנסות לתקן שוב את המכונה הישנה לפני שמזמין חדשה.

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניתי בקו 7 קג ממחסני חשמל עלה אפליה ומשהו ותמורת עוד כמה גרושים הרחיבו אחריות ל 7 שנים מלא כולל טכנאי וחלפים . מכבסת מצויין סוחטת מצויין בסהכ מרוצים . כחלק מההרחבה דחפו ב 150 שקלים מגן נחשולים אומרים ששומר על הכרטיס יזיק לא יזיק זה בטוח .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק אתמול עשיתי סדר וזרקתי את הקבלה של BEKO EV5600.

נקנה בטרקלין חשמל ב1290 ש"ח כולל הובלה במרץ 2013, שירתה נאמנה (כולל מייבש מעליה) עד יוני 2016 ונמכרה בכמה מאות עקב מעבר דירה (שעקב השיפוץ הגאוני שנעשה שם נדרשה מכונה פתח עליון).

מאוד מוזר לי לראות אותה בזאפ ב1500 ש"ח 6 שנים אחרי, אולי כדאי לגשת לחנות ולהתמקח במקום.

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...