Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מנהלים מעט ישן או סופרמיני צעירה(אוונסיס או 208 1.2 טורבו)? - עד 45 אלף

davemustaine87
שימו לב! השרשור הזה בן 1731 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז נכון, לא אותו סגמנט, אבל חושב מה יותר טוב לצרכים שלי ומה החסרונות

הרכבים שחשבתי עליהם זה פיזו 208 2015 1.2 טורבו

אוונסיס 2011-12 גיר רציף

מה שחשוב לי ברכב:

-יציבות על הכביש, נוחות גבוהה מבחינת כיוונוני מושב והגה, ונוחות כללית של לא להרגיש כול מהמורה בכביש.

-לא חייב להיות ראשון בכול רמזור ,אבל שיהיה מספיק כוח זמין לעשות עקיפות מהירות בנסיעה בינעירונית.

- צריכת דלק- ברור שהפיזו תהיה חסכונית יותר, אבל קראתי שהאוונסיס יחסית חסכונית שאפשרי להגיע ל 1ל-14 בנסיעה קבוע על 110 עם רוב לבינעירוני?

אני חושב שהאוונסיס תתאים לדרישות שלי ותהיה יותר טובה, השאלה היא האם הפער מצדיק ירידה ב-3 שנים, וצריכת דלק פחות טובה?

אגב אשמח אולי להצעות אחרות ממה שהעלתי- בהתאם לדרישות שלי. רק לא בא בחשבון- רכבים עם גיר מוזר עם אמינות מוטלת בספק(AL4, רובוטיים למינהם חד ודו מצמדי) ,צריכת דלק שפחות טובה מהאוונסיס, ועגלות.

וכן, לא ידני.

תודה לעונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפיג'ו הזו למעט עניין רצועת התזמון שדורש תשומת לב-בדיקה במוסך עוד לפני הרכישה שהיא אינה מתפוררת /החלפתה אם נדרש עדיפה בטח בנושא החסכון בדלק.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נסעתי על האוונסיס , אבל הפיגו די עונה לדרישות שלך, למעט הרצועה כמו שצוין היא זריזה ונוחות זאת אחת הנקודות החזקות שלה.

רמת איבזור אקטיב היא המאובזרת יותר ואותה כדאי לחפש.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש עוד אופציות לרכבים חסכוניים, נוחים וחזקים. למשל דיזלים של רנו (פלואנס או מגאן 1/20 סולר) ואם רכב מנהלים יש רנו לטיטוד, 2013 אתה תוכל להשיג באזור ה 35K, זה רכב חזק, נוח מפנק וחסכוני.

ניסאן מקסימה 2015 גפ"מ

סוניק RS 2014

בעבר: אימפלה 2005 3.4 :( , ספארק 2016 LT+ בליסינג, ספארק 2013 ידני 1.2 בליסינג, לנטרה 94

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי תודה לעונים.

308 אכן גם אופציה.

האם הגיר הדו מצמדי שיש ברנו פלואנס הוא אותו אחד שיש בקליאו? כי פסלתי את הקליאו בגלל ענייני אמינות של הגיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1731 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...