Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לא מצליח לראות מחירי מדיח כלים באתר היבואן

ירחמיאל
שימו לב! השרשור הזה בן 1713 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חבר'ה, היכן ניתן לראות המחירים של מדיחי BSH ?

ושל אינדסיט?

לדוגמא כאן https://www.bosch-home.co.il/products-list/dishwashers/freestanding-dishwashers/freestanding-dishwashers-with-60cm-width

אין מחירים.

אני עושה משהו לא נכון?

כמו כן - האם יש המלצה לרכישה דרך זאפ למדיח שלהם, אבל ממוכר מורשה של היבואן?

אני חושב שבמיקרה של מדיח כדאי להיות מכוסה באחריות היבואן.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אתה חושב שתראה מחירים באתר של יבואן? מי שנותן מחירים בדרך כלל הם המפיצים/משווקים וחנויות אינטרנטיות או פיזיות. המקרה היחיד שתראה מחירים זה אם היבואן מקדם מוצרים שלו בערוץ הפצה אינטרנטי, בחנויות עודפים וכו'.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

הכלכלה הישראלית אלצה אותי לעלות לארבעה גלגלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצל היבואן לא תראה מחירים.

חפש בזאפ את המוכר הכי זול שמוכר את המוצר באחריות היבואן הרשמי (אם זה מה שאתה רוצה). בין המוכרים יש תחרות ויש הבדלים במחיר.

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן..

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...