Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מוטוריקה ביוון? המלצות?

shellcase
שימו לב! השרשור הזה בן 1731 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן, אני בצפון יוון (בין אתונה לסלוניקי) בחגים, ואשמח להמלצות על כיוונים מוטוריים - כבישי נהיגה טובים באיזור, מסלול שאפשר להשכיר בו כמה הקפות במשהו מעניין - הכל זורם, רק לא מוזאונים, להסתכל על רכבים עומדים זה משעמם.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד כמה שזכור לי יוון מאד פרימיטיבית בקטע הזה. וגם הכבישים יותר גרועים מישראל.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

הכלכלה הישראלית אלצה אותי לעלות לארבעה גלגלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח את הדרך מסלוניקי מערבה, לכיוון יאנינה, עיר מרשימה ומיוחדת על חוף אגם נהדר, גם תעבור בדרך הררית יפהפיה ומאתגרת למדי, גם תיתקל בפנינות טבע מדהימות, ערוצים משגעים, מסלולי הליכה נהדרים ומנזרים תלויים באויר במטאורה. יופי של אזור ואם תמשיך מזרחה עד לחוף המערבי, תוכל לעבור לקורפו, מקום לא רע בפני עצמו ( בשביל להרגיע קצת מהסופרלטיבים הקודמים, בתכל'ס אי משגע ).

עריכה אחרונה על ידי רועי5
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רועי, קצתץ קשה לנסוע מזרחה על מנת להגיע לחוף המערבי :-D.

לגבי נהיגה ביוון - אמנם לא נהגתי ב-mainland אלא רק במספר איים, אבל הניסיון מנהיגה זו הוא שמדובר בנהיגה הררית בכבישים לא קלים (אבל מהנים, מבחינתי בעיקר מבחינת הנופים), והשותפים לדרך לא בדיוק נוחים. היוונים נהגים פרועים למדי, נוטים לחתוך עיקולים (לא נעים כשמישהו מופיע בנתיב שלך באיזה hairpin ימני), לא מדליקים אורות, ובאופן כללי חסרי סבלנות. ודרך אגב - תהיה זהיר ברמזורים ומעברי חציה, הם נוטים להתייחס אליהם כאל הצעת הגשה. חשוב מאד כהולך רגל, לאחר שבארץ התרגלנו לטוב מבחינה זו. לפני מספר שבועות ביליתי באתונה מספר ימים על בסיס הליכה רגלית - זה היה די מפחיד.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסלול סרס מצפון לסלוניקי https://www.racingcircuits.info/europe/greece/serres.html#.XTQNU-gzaUk .

לגבי כבישים ונופים:

כבישים צרים ומפותלים. לא איכותיים. נוף אלפיני יפה מאד. אגמים מלאכותיים ופסגות. כבישים די ריקים . המשבר הכלכלי גרם לנטישת הצפון .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הנהיגה, אנחנו אכן שוכרים רכב, אבל לא אחד שיש לי עניין לקחת למסלול.

בכל מקרה, אני מבין שחוץ מלהינות מהנוף בכבישים מאתגרים תוך כדי נהיגה כאילו אני בטייבה, אין מה לעשות שם.

לפחות לזה אני רגיל :)

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1731 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...