Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תקלה במקרר (המקפיא לא מקפיא).

Pavlik
שימו לב! השרשור הזה בן 1726 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

א. בדוק שאזור המעבה (ליד המאוורר) לא סתום בלכלוך.

ב. לצערי לאחר בירור הדגם הנ"ל סובל מתופעה של מעבה דולף באזור הדפנות. חלק ממעגל המעבה עובר באזורים רגישים ללחות במקרר, מכיוון שהצנרת חמה היא מצמצמת התעבות. שינויי טמפ' ולחות גורמים לבלאי מואץ ופעמים רבות מתפתחת דליפה באזור.

צריך להתקין למקרר שסתום שירות ולבדוק האם חסר גז, במידה וכן למלא ולאתר את הדליפה. אם הדליפה אכן ממעגל החימום, ניתן לעקוף אותו אבל המקרר יסבול מהזעות ולכן לא הייתי ממליץ על פעולה זו.

Hot_line.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

עדיין לא בוצע תיקון. אף אחד לא היה בבית וביום ראשון הזמנתי טכנאי של היבואן שמגיע רק מחר :|

בנתיים קניתי מקרר קטן זמני. 80 ליטר...

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
  • חברי המעגל הראשון

כן. מלפני כמה ימים. הגיע טכנאי, אמר שיש דליפה מהרדיאטור ושאין גז בכלל. כשנגע במדחס מלמטה כל היד שלו הייתה בשמן, אמר שזה בגלל שהמקרר עבד בלי גז במערכת. לא יודע אם מה שנאמר לי מדוייק. אמר שזה תיקון של 2,500 שקל בערך לא כולל המדחס שלטענתו יכול למות בכל זמן. אמר שבמקומינו לא היה מתקן את זה.

קנינו מקרר חדש, אלקטרה עם דלת לצד דלת, די דומה לקודם.

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מתפלא מהאיבחון של "הטכנאי". בימינו הטכנאים מרוויחים כסף מביקור ומבלי לעשות כלום ! בטח שילמתם 200-300 שקלים עבור הביקור.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אכן כך היה. גם אני חשבתי על זה שהוא רק בא, הסתכל 10 דקות והציג את האבחנה. שילמנו לו 280 שקלים כדי לשמוע את זה.

מתכלה מתחת לכיסוי:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מתפלא מהאיבחון של "הטכנאי". בימינו הטכנאים מרוויחים כסף מביקור ומבלי לעשות כלום ! בטח שילמתם 200-300 שקלים עבור הביקור.

למה לדעתך הוא לא עשה כלום?

הגיע איש מקצוע ונתן חוודת דעת והצעת מחיר לתיקון ועל זה קיבל תשלום. אם היה מקבל אישור להמשך תיקון, היה מגלם את עלות הקריאה בעלות התיקון.

להוציא רכב לקריאה, להגיע לאדם, לתת אבחון לתקלה זאת גם עבודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...