Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תקלה במקרר (המקפיא לא מקפיא).

Pavlik
שימו לב! השרשור הזה בן 1721 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון

ברשות ההורים שלי, מקרר 2 דלתות של LG בתצורה שדלת אחת היא מקרר ודלת שניה היא המקפיא.

אתמול הוצאתי גלידה על מקל מהמקפיא והגלידה עצמה נשרה לה מהמקל. מעבר לזה שהתאבלתי על הגלידה הטעימה, הבנתי שהמקפיא לא עובד.

בגלל שהשעה הייתה לפנות בוקר, לא ידעתי מה לעשות עם זה, שמתי מצב "אקסטרה קור" והלכתי לישון. כשקמתי בבוקר ובדקתי את המצב, גיליתי שהכל הפשיר כמעט לגמרי, כל הגלידות מתו וזרקתי את כל מה היה במקפיא לפח.

החלק של המקרר עובד טוב. החלק של המקפיא לא מקפיא. המקרר נקנה חדש בשנת 2012 ועד עכשיו מעולם לא הייתה לו שום בעיה.

פירקתי את המכסה הפנימי של המקפיא, יש שם מאוורר שנראה שמסתובב תקין, רדיאטור ושני צינורות שחורים שכנראה מתחברים למדחס למטה.

מה יכולה להיות הבעיה? יש משהו שאני יכול לבדוק עצמאית?

תודה מראש וסליחה על המגילה הארוכה.

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור התחלה תפשיר אותו לגמרי, יכול להיות שאחד ממעברי האוויר למקפיא נסתם על ידי קרח. מומלץ למצוא מקום חלופי לתכולת המקרר.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע לגבי המקפיא, אבל הקטע עם הגלידות היה קשה לקריאה.

מבחינתי - גלידה היא מזון בסיס, כמו לחם.

יש לך מקפיא אחר שבו תוכל לאחסן גלידה? לבינתיים? מה עלה בגורלה של זאת שנפלה? האם הצלחת להציל ממנה קצת?

כמו כן ניטש צודק לדעתי. תתחיל מהפשרה כללית. לאחר מכן תתחילו שוב להקפיא ותראו מה קורה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

GR-B207WTQ זה הוא דגם המקרר.

עדכון חשוב: גם המקרר לא מקרר. הבעיה כנראה כוללת, מתכוון להפשיר אותו לגמרי. באסה בחום הזה.

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לא יודע לגבי המקפיא, אבל הקטע עם הגלידות היה קשה לקריאה.

מבחינתי - גלידה היא מזון בסיס, כמו לחם.

יש לך מקפיא אחר שבו תוכל לאחסן גלידה? לבינתיים? מה עלה בגורלה של זאת שנפלה? האם הצלחת להציל ממנה קצת?

כמו כן ניטש צודק לדעתי. תתחיל מהפשרה כללית. לאחר מכן תתחילו שוב להקפיא ותראו מה קורה.

תקשיב, גרמת לי לצחוק בקול.

אין לי מקפיא אחר, כל הגלידות נזרקו לפח בבוקר. זו שנפלה מתה מוות אכזרי שלא ניתן היה להציל ממנו. וכאילו שזה לא מספיק נאלצתי לנקות את הרצפה במטבח ב 3 לפנות בוקר.

מתכלה מתחת לכיסוי:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

וואו. אבל איך אני יכול לבדוק? מתאר לעצמי שטכנאי יגיד לי ש "הלך הכרטיס".

מתכלה מתחת לכיסוי:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שעשה הטכנאי מהישוב שלי:

- ניתק את המקרר מהחשמל.

- חשף את הכרטיס ולא ניתק שום חוט.

- החזיר התקע לשקע.

- דפק קלות על הריליי עם ידית המברג ובו זמנית הניח את היד על המדחס והרגיש שהמדחס מתעורר ומת מיד.

(הריליי נראה כמו קופסה קטנה של גפרורים ויש כמה כאלה, דפק עליהם עד שמצא את המתאים)

- ניתק שוב את המקרר מהחשמל.

- פירק הכרטיס ולקח למעבדה ושם החליפו את הריליי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

מעניין. באסה להיות בלי מקרר. אולי באמת זו הבעיה.

מתכלה מתחת לכיסוי:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם המאוורר של המדחס והמדחס עובדים ? בחלק האחורי של המקרר קיים פנל גישה.

בכול מקרה אם התקלה בכרטיס היא ברוב המקרים בגלל ממסר שמפעיל את המדחס לכן אם אין ברשותך היום ממסר מתאים אין לך מה לתקן בעצמך.

אתה יכול לנסות לפרק את הכרטיס לאחר שניתקת את המקרר מהחשמל ולבדוק האם הממסר או הממסרים תקינים ובמקרה של ממסר לא תקין ניתן לבצע גישור בכדי לבדוק שהמדחס נכנס לעבודה.

אם תוכל לצלם את הממסר שקיים אצלך אוכל למצוא לך משהו שווה ערך עוד היום או מחר.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

היום אפתח ואבדוק את מה שהצעתם!

מתכלה מתחת לכיסוי:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

המקרר היה בהפשרה כל הלילה, כשחיברתי לחשמל וחיכיתי כחצי שעה, נראה שפשוט לא יוצא אוויר קר מהפתחים.

פתחתי את פאנל הגישה מאחורי המקרר, המאוורר של המדחס מסתובב, המדחס עצמו חם ונשמע שעובד.

פתחתי גם את המכסה שעל גג המקרר ויש שם כרטיס אלקטרוני גדול אחד וזוג קבלים.

ראיתי גם את הממסרים המדוברים. לא יודע איך להמשיך מכאן, מצרף תמונות:

Small card.jpgSmall blue.jpgSmall white.jpg

מתכלה מתחת לכיסוי:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם המדחס חם (עובד) והמאוורר שלו עובד, וגם במקרר יוצא אויר (אבל לא קר) אז כנראה שיש בעיה במעגל הקירור (חוסר גז, חוסר דחיסה, סתימה וכד').

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

טוב המקרר מחובר לחשמל כשעתיים, כשפותחים אותו יש בתוכו טמפרטורת חדר, לא יוצא אוויר מהפתחים.

מתכלה מתחת לכיסוי:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...