Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Volvo S60 T6 2011.

אלמונימי
שימו לב! השרשור הזה בן 1005 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מנוע וגיר אמינים מאוד, נמכרו גם בXC60 בכמויות הרבה יותר גדולות. לי אישית לא ידוע על בעיות מיוחדות

הרכב חזק מאוד עם צליל מדהים, אין הרבה S60 T6 כאלו בישראל. נדירות.

STI 2004

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

T6 4X4 , לאיזו צריכה בדיוק את המצפה? זה בולע. אם אתה נוסע הרבה אז אתה צריך "תקציב פתוח" לדלק.

מוסמך ניהול מוסך- E_CAR - 2015

חשמלאי רכבמיזוג אוויר - מוסמך משרד התחבורה,

מומחה התקנות סאונד, נוהל חיווטים, כיוונים סופיים.

עוסק בנדל"ן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום מה עם דלק כמה אמור ? תודה רבה שנה טובה

בתור אחד שהחזיק 5 שנים את הרכב הזה, יכול להגיד שיש לו המון יתרונות, צריכת דלק זו לא אחת מהן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי שאתה עולה על הרכב ולוחץ הדבר האחרון שמעניין אותך זה צריכת הדלק..

Opel INSIGNIA 2013 2.0T Edition - For me

ReflashTeam IL stage 1 Remap.

Opel INSIGNIA 2015 2.0T Cosmo - For the wife ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וכשאתה נכנס אתו למוסך, תזכור טוב טוב מה התחושה שאתה לוחץ על הגז. (רק כדי לרכך את המכה)

כן,, נכון.

אני אישית תמיד חששתי מהמחירים במוסכי וולוו. אולי בגלל זה אף פעם לא היה לי וולוו. אפילו מרצדס [עד E_CLASS כולל] עדיפה.

עוסק בנדל"ן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור אחד שמכיר את הוולוו (יותר טוב) ואת מרצדס, חייב לציין שאתה רושם דברים ממש לא נכונים (ואני עדין).

דוגמא בסיסית- שעת עבודה במוסך מורשה של מרצדס היא 450 ₪ ללא מע״מ. זה 100 ₪ יותר מוולוו. גם בחלפים המקוריים הפער דומה.

עריכה אחרונה על ידי asafasraf
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וכשאתה נכנס אתו למוסך, תזכור טוב טוב מה התחושה שאתה לוחץ על הגז. (רק כדי לרכך את המכה)

אמר בעל המרצדס :)

Opel INSIGNIA 2013 2.0T Edition - For me

ReflashTeam IL stage 1 Remap.

Opel INSIGNIA 2015 2.0T Cosmo - For the wife ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוכן להעלות את הסטוריית הטיפולים של ה-s60t6 שהיתה לי ונבדוק מה הוחלף שם במשך מעל ל-8 שנים שהיא על הכביש, כשהרכב ננהג לא פעם בצורה ממש לא מתונה.

איזה כיף שאפשר רשום דברים בלי ביסוס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוכן להעלות את הסטוריית הטיפולים של ה-s60t6 שהיתה לי ונבדוק מה הוחלף שם במשך מעל ל-8 שנים שהיא על הכביש, כשהרכב ננהג לא פעם בצורה ממש לא מתונה.

איזה כיף שאפשר רשום דברים בלי ביסוס.

מאמין לך. העניין הוא הכלל.

כך למשל היו לי סקודות עם הגיר 7 הילוכים מהדגם הידוע לשמצה.

מעולם לא היתה לי בעיה והייתי ממש מרוצה. ועד היום אישית, אני חושב ומאמין שהגיר 7 הילוכים ממש לא בעייתי כמו שעושים ממנו ואם בזה עסקינן, להבנתי יש המתקנים אותו [מכטרוניקס והשאר] במחירים מצחיקים ביחס לעלויות במורשה.

עוסק בנדל"ן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחירים במורשה לא זולים, אבל עד כה קיבלתי את התחושה שעבור מחיר פרימיום לפחות מקבלים שרות ויחס תואם ,

מה שלא ניתן לומר על היבואן של הרכבים שהיו לי ב17 השנה האחרונות....

לטעמי הבעיה העיקרית בכלים הללו היא ירידת הערך החדה והכואבת... פה ההוצאה הגבוהה ולא טיפולים.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה שאני מתערב בדיון הסוער, אבל השרשור הזה מתאים בול לשאלה שרציתי לשאול.

וולוו s60 T4 שנת 2016, ק''מ סביר נמכרת במחיר מגוחך של 75 אלף ש''ח.

מה אני מפספס פה?? האם זו מציאת השנה או שהשוק מעניש את הרכב בגלל עלויות צפויות של טיפולים וחלקים פגומים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1005 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...