Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב שמרגיש טוב על הכביש, מוכר אמין אך הבדיקה...

shabydog
שימו לב! השרשור הזה בן 1714 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי לכולם,

אז לאחר שהיתה לי חוויה לא משהו ברכב הקודם שבדקתי בו התגלה שעבר תאונה והתומכים קיבלו מכות ויש סימני תיקון ו"כיווצ'וצ'ים"), הפעם בדקתי סוזוקי ספלאש שנת 2013 יד 2 פרטי(גם 1).

*אגב, הוא פרסם אותו 2014.

1. הבעלים שחרר אותנו לדרכנו ונסענו לבד לבדוק את הרכב במעבדה בחולון - ממליץ בחום!!! איזה צוות! שירות! מקצועיות!

הנסיעה חלקה ומרגישה ממש טוב.

הגיר (ידני) גם כן עובד נהדר (ממש אהבתי את המיקום).

2. הבעלים נראה ישר ובעיקר תמים.

הוא לא בדק את הרכב טרם הקנייה ולא היה ידוע לו על משמעות ממצאי התאונה.

גם לי וגם לגיסי, שהוא איש עם ניסיון ולא הכי בוטח בקלות באנשים, היתה הרגשה שהבחור באמת ישר ואמין.

הוא עשה טיפולים ושמר את המסמכים.

הבחור שבדק השאיר לנו את השיקול.

אמר שכל עוד לא תהיה פגיעה רצינית מאחור הרכב יפעל ישרת אותי היטב.

אז אלו הממצאים ואשמח אם תעברו עליהם.

2. מחירון הרכב סביב 23,500(עלה לכביש בסוף 2013).

בגלל הליקויים ובגלל הצמיגים שצריך להחליף הוא הוריד ל-17,000₪.

הרכב ישמש אותי לנסיעות קצרות בגוש דן ומידי שבועיים שלושה אסע איתו מרחק של 80-90 ק"מ לצד.

אמנם המוכר באמת אמין ואין לי תלונה כלפיו.

אך קניית רכב (סה"כ סביב 20-22 אלף שח!) זה מתיש וכרוך בבזבוז כספים!

מבלי לקנות רכב כבר הוצאתי 1000שח על 2 בדיקות רכב!

בהתחשב במידע - מה דעתכם?

לקחת?

להמשיך הלאה?

צילום הדוח מופיעה בסוך ההודעה בקטן - רק ללחוץ על זה וזה יפתח

תודה רבה!!!!

IMG_20190719_112136.jpg

עריכה אחרונה על ידי shabydog
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שלא ביצעתי בדיקה

באתר סליקה.

מי שליווה אותי הציע שלא כזה קריטי....אילו פרטים אני צריך מבעל הרכב על מנת שאעשה את זה בעצמי?

המוכר אכן בעל הרכב.

הפעם זה אדם פרטי באלף אחוז וללא ספק (לי ולגיסי) נראה ישר לחלוטין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם היית משלם 10 שקל לבדיקה באתר הסליקה היית רואה את ההיסטוריה של התאונה שמה סביר להניח והיית חוסך 500 שקל על בדיקה לרכב שעבר תאונה קשה ואתה לא רוצה לקנות.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כמה חודשים מצאתי לקרובת משפחה סוזוקי sx4 5 דלתות.

המוכר אמר בטלפון שהיתה תאונה , הוחלפה דלת ואין ירידת ערך .

אתר סליקה אישר את דבריו וכך התקדמנו לבדיקה שנתנה תוצאות טובות מאוד וכללה דווח על החלפת הדלת.

הרכב נקנה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם צודקים ב-1000% ... אולי היה חוסך את ההוצאה על הבדיקה(אם אקנה את הרכב הוא ישלם חצי מעלותה).

אך השאלה היא כזו - בהתחשב בכך שהוא מבין שהרכב עבר תאונה (שנינו בהחלט מאמינים שלא ידע - הוא לא עשה שום בדיקה!) ולכם מוריד סדר גודל של

6,000-6,500שח מהמחירון - האם זה משהו שאפשר לחיות איתו?

חשוב לציין: הוא כן דיווח שהרכב עבר תאונה! בעל הרכב הקודם דיווח לו.

פשוט הוא לא עשה בדיקה ולא ידע על דרגת החומרה שלה.

הרכב אצלו משנת 2015 או 2014...אני לא זוכר.

כי הרכב באמת נוסע ומרגיש נהדר ואין בכוונה להחליף רכב על 3 שנים...כך שירידת הערך פחות משנה לי ... כי ממילא הוריד את החלק היחסי של אותה ירידה.

השאלה אם תהיה השפעה על תפקוד הרכב?

תודה

ולגבי בדיקה אתר הסליקה: איזה מידע חשוב הוא יכול לספק לי שבדיקת הרכב לא סיפקה?

עריכה אחרונה על ידי shabydog
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, לא רלוונטית אמינותו של המוכר הרכב הנ"ל עבר תאונה קשה אני לא מבין למה להתעקש עליו - יש מלא סוזוקי, תחפשו אחת שמורה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, לא רלוונטית אמינותו של המוכר הרכב הנ"ל עבר תאונה קשה אני לא מבין למה להתעקש עליו - יש מלא סוזוקי, תחפשו אחת שמורה יותר.

1. שילמתי כבר 1000שח על בדיקות ... וזאת על רכב שאקנה ב-20,000-22,000 שח גג.

זה נראה לי ממש הזוי להוציא לא מעט כשאני קונה רכב במחיר כה זול.

אם זה יהיה - אין לי ספק שאלך למגרש רכב של חברות הליסינג...אני לא אומר שהם ישרים כמו סרגל אך הם מציגים דוחות ולא מתפתים לא להיות שקיפים.

2. מסכים שי ספלאש - וזה הרכב שארצה.

השאלה אם ב-17,000 זה לא מחיר מספיק זול בכדי לקחת אותו ולהנות ממנו? הרי כל עוד לא תהיה תאונה מאחור לא צפויות בעיות.

כך לפחות אמר הבודק במעבדה לרכב.

הוא כמובן לא רצה לנקוף בדיעה לגבי הכדאיות ... רק ציין זאת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל עוד לא תהיה תאונה מאוחר לא תהיה בעיה? ואם כן תהיה תאונה מאחור? אתה מבין שנפגעה היכולת של הרכב להגן על הנוסעים במקרה הזה? האם הטיעון "כל עוד לא תהיה תאונה מאחור" נשמע לך הגיוני? אתה יכול לשלוט עליו?.

תרד מהרכב, אל תלך למגרשי הליסינג כי המצב לא יותר טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בן משפחה לאחרונה חיפש רכב בתקציב של סביבות 45K, ביזבז 2000 שקלים על בדיקות בגלל אנשים שלא ידעו/ לא רצו לגלות/ שיקרו וכו׳ לגביי מצב הרכבים, זה המצב היום ועדיין כן עדיף ליפול ב1000-2000 שקלים מאשר בעשרות אלפי שקלים ולקבל פי 2 כאבי ראש של ״איך נפלתי ואיך אני נפתר מזה עכשיו״.

היום שיש דבר מבורך כמו אתר סליקה, היית יכול לדלות את המידע על התאונה עוד בטלפון (כמו שאמרת, המוכר כן ידע על תאונה כלשהי אך לא בדק) והיית יכול להדריך אותו בדיוק מה לעשות באתר ולשלוח לך, הוא לא רוצה לשלם את ה10 שקלים? תעביר לו בביט לפני ביצוע, עדיין לא רוצה? תודה ושלום.

כמובן שזה כבר מת והכסף כבר שולם, קח את זה כשכר לימוד ותמשיך לחפש, בטוח שבסוף תמצא את הרכב שלך, בהצלחה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1714 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...