Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלפת HU בסובארו BRZ

malagena
שימו לב! השרשור הזה בן 1714 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב,

ברשותי BRZ שנת 2017. התלונה העיקרית שלי לרכב היתה מערכת השמע שלו.

אני לא אודיופיל ורוב הזמן מאזין למוזיקה ברדיו או אפל מיוזיק או פודקאסטים אבל המערכת עצמה היתה מיושנת

ללא אפשרות לשדרג לאפל קארפליי.

החלטתי שאני רוצה לשדרג את המערכת כאשר הדרישה העיקרית היתה מערכת עם קארפליי ואם כבר משרגים בשנת 2019 אזי שתהיה עם

WIRELESS CARPLAY.

הפנל הקדמי של המערכת המקורית הוא בצורת טרפז משום מה ולכן כל דאבל דין שהייתי שם היה משאיר לי שוליים מכוערים. שיטוט בפורומים בחו"ל העלה שאפשר להחליף את כך הכיסוי הקדמי של הדשבורד לכזה עם פתח מלבני אולם לא ניתן היה להשיג אחד כזה לרכב עם הגה שמאלי.

פתרון אחר שמצאתי הוא תוספת קטנה לפנל שתשלים את החוסר בין הטרפז למלבן. את זה רכשתי באיביי יחד עם רתמה מותאמת לסובארו של CONNECTS2 תמורת 55 פאונד.

המערכת שהתאימה לדרישה שלי - PIONEER AVH-Z9150 אותה רכשתי דרך רדיו אלכסנדר בתל אביב. הם גם שלחו מתקין נהדר בשם נוקי שהגיע אלי הביתה עבד בצורה מסודרת ונקיה והיה פשוט תענוג לארח אותו.

לאחר חיבור ראשוני של הטלפון למערכת האפל קארפליי מתחבר אוטומטית בכל הנעה של הרכב כאשר הטלפון בתיק או בצד ללא כבלים מיותרים.

לא נגעתי ברמקולים אבל איכות השמע השתפרה וגם התמונה של מצלמת הרוורס השתפרה.

לסיכום - המטרות הושגו, יש לי קארפליי ללא כבלים והמראה כאילו יצא כך מקורי

IMG_1244.jpgIMG_1246.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש!!

אני גם כמעט לקחתי Z91XX\Z92XX, אבל בסוף הלכתי על אלפיין דגם יותר "צנוע" ובמחיר סביר..

מפה אתה יכל רק להשתפר!, יש HU טוב ומשם אתה יכל למשיך לבנות את האודיו סיסטם ברכב, אלמנטים טובים והגברה..

בהזדמנות גם תעלה סיקור מקיף הא ;)

= !It's Not just a 0~1-Signal, It's the Sound-Quality =

--HU-Alpine.W650~DSP-BIT1*[AMP: JL_Audio-E.4/300 @SP_JL_C5-650 &Hertz-165XL]

[(2X AMPS: JL-MONO_XD-600.1@ 2X SUBS: JL_10W3v3-(4]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש נראה מעולה

אני לקחתי את המערכת הכי זולה של פיוניר עם קארפליי כי זה היה ממש חשוב לי. אבל ברכב שלי מיצובישי ספייס סטאר הרמקולים בטוח זבל לעומת מה שיש לך אז קניתי גם רמקולים של JBL לקדימה. צריכים להגיע עוד כמה ימים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתחילת הדרך שקלתי אבל שיטוט בפורום אמריקאי הבהיר כי למערכת החדשה משנת 2018 יש מחיר מופרז בעליל שם. למען האמת לא ביררתי עם היבואן את האפשרות לעשות זאת אבל באותה העת כבר היה אקפל קארפליי אלחוטי שלא קיים במערכת של סובארו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1714 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...