Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הונדה סיוויק 97 ידנית - שאלה על ניקוי בית מצערת וחיישן הMAF

chandler
שימו לב! השרשור הזה בן 1733 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אוטו בן 22 שנה אני מאמין שכן יש הצטברות רצינית של פיח ומאוד מעניין אותי לראות אם יהיה שיפור בצריכת הדלק מה גם שהסל"ד סרק שלי לא הכי יציב כבר, והבנתי שזה אחד התסמינים הכי גדולים למצערת "מלוכלכת".

התחלתי לחקור ולקרוא והגיע הספריי של STP לפני כמה זמן, אני כן רוצה לפרק לחלוטין את המצערת מהמקום, הבנתי שבמצערת ממוחשבת זה לא מומלץ, ומצערת שנפתחת ישירות על ידי כבל הגז אין שום בעיה לפרק ולנקות ולא אמור להיות מסובך.

השאלה שלי זה אם בסיוויק 97 זה מצערת ממוחשבת או מכאנית עם כבל גז? כי לפי ההיגיון והשנה היא עם כבל..

ולא כל כך הבנתי את הקטע עם הכיוון סל"ד מחדש אחרי הניקוי והחיבור של המצערת למקום מחדש..

גם רציתי לשאול, מה היתרונות של ניקוי חיישן MAF (עם ספריי של BG שיעודי לזה שאפשר להזמין באוטוסטור) ? במיוחד ברכבים הישנים יותר, מה זה נותן? הבנתי שזה עבודה+המתנה כוללת של שעה~ וזה ממש לא בעייתי לעשות, השאלה היא מה זה גורם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצערת מכנית עם כבל. תפרק לגמרי ותנקה. אחרי זה נתק מינוס מהמצבר ל-20 דקות(או שלפני הפירוק תחסוך זמן) ואז תחבר תניע ואל תיגע בכלום 20 דקות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצערת מכנית עם כבל. תפרק לגמרי ותנקה. אחרי זה נתק מינוס מהמצבר ל-20 דקות(או שלפני הפירוק תחסוך זמן) ואז תחבר תניע ואל תיגע בכלום 20 דקות.

פעם פירקתי בסיוויק 93 לא רצתה להשתחרר, נתתי לה כמה דפיקות עם קרש ופטיש השתחררה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעם פירקתי בסיוויק 93 לא רצתה להשתחרר, נתתי לה כמה דפיקות עם קרש ופטיש השתחררה.

מה זאת אומרת לא לגעת בכלום 20 דק?

ומה עם הMAF ? להזמין את הספריי של BG ? איך עושים את זה נכון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

בנוגע לניקוי חיישן maf, אם אין קוד תקלה לא חושב שיש מה לגעת אבל זה פשוט מאד. מנתקים את החיישן ומפרקים אותו מהרכב, ומרססים בספריי עם כיוון זרימת האויר לתוך המנוע. בד"כ יש חץ על החיישן.

אחרי שזה מתייבש מרכיבים חזרה.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אומנם רכב אחר, אבל אולי תוכל להיעזר בניקוי שביצעתי

אצלי זה ממש עזר.

https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?645137-%D7%A8%D7%A0%D7%95-%D7%A4%D7%9C%D7%95%D7%90%D7%A0%D7%A1-2-0-2011-%D7%94%D7%AA%D7%A0%D7%A2%D7%94-%D7%A7%D7%A8%D7%94

בהצלחה

אין החותם מעיד על גיסתו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נשארו הרבה מכוניות כאלו על הכביש, אל תפשל.

לא מתככנים להשתמש כחנוכיה - תמיד זה יכול לגמור על הראש של מישהו... :wink:

אין ספק. היופי חולף, אבל הרפס הוא נצחי.

בסוף יבוא אחמד וירסס איך שיצא לו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אומנם רכב אחר, אבל אולי תוכל להיעזר בניקוי שביצעתי

אצלי זה ממש עזר.

https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?645137-%D7%A8%D7%A0%D7%95-%D7%A4%D7%9C%D7%95%D7%90%D7%A0%D7%A1-2-0-2011-%D7%94%D7%AA%D7%A0%D7%A2%D7%94-%D7%A7%D7%A8%D7%94

בהצלחה

איפה אני מוצא אטם למצערת (הבנתי שצריך להחליף אותו כשמרכיבים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום

כאמור אני לא החלפתי אטם.

אכן רצוי להחליף חלקים מתבלים כגון אטמים.

אני הייתי פונה למוסך מתמחה, אבל אם צריך חיפוש חופשי אני מניח שזה משהו כמו throttle gasket ודגם הרכב.

אבל אולי עדיף שמישהו יותר מבין ממני יענה

אין החותם מעיד על גיסתו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום

כאמור אני לא החלפתי אטם.

אכן רצוי להחליף חלקים מתבלים כגון אטמים.

אני הייתי פונה למוסך מתמחה, אבל אם צריך חיפוש חופשי אני מניח שזה משהו כמו throttle gasket ודגם הרכב.

אבל אולי עדיף שמישהו יותר מבין ממני יענה

מצאתי כבר בחו"ל אטם ל96-00 1.4i S כמו שלי, הזמנתי,

השאלה אם שווה גם בלי שום נורה וקוד תקלה לנקות MAF, (הזמנתי לפני כמה ימים גם ספריי של BG)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי אין לי את הניסיון להנחות לגבי חיישן MAF.

אם מדובר בפרוק קל, ככל הנראה הייתי מנקה במסגרת העבודה.

אם זה משהו מורכב, אין קוד תקלה וייתכן שייגרם נזק לחיישן, הייתי מוותר

אין החותם מעיד על גיסתו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1733 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...