Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קורולה החדשה סדאן גירסת הבנזין 1.6

sfargol
שימו לב! השרשור הזה בן 1713 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חזק ? זריז במקרה הטוב... החדשות עגלות מרעישות, אולי הדגם שלך עם הגיר הרובוטי עוד נוסע סביר

Opel INSIGNIA 2013 2.0T Edition - For me

ReflashTeam IL stage 1 Remap.

Opel INSIGNIA 2015 2.0T Cosmo - For the wife ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ותר על רגשי נחיתות , ותתקדם הלאה... יקל עליך בחיים.

זה המקום להדגיש כדי שבן אדם לא יחשוב שמקבל מפלצת תאוצה ב1.6 ועגלה בלי סוס בדגם ההיברידי .

בגלל שאני מסטלבט על איזה מישהו שמתרברב באינטרנט אתה מסיק שקשה לי בחיים?! האמת שאני צוחק על אנשים מבוגרים שמתרברבים כמו ילד ביסודי עם צעצוע חדש. זה פאתטי. לא מכיר אותך ואת יכלות הנהיגה שלך, אבל ל99% מהנהגים במיוחד בארץ, ביצועייה של הקורולה 1.6 הם מעל ומעבר ליכלות הנהיגה, השליטה ברכב ובטח הצרכים שלהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אתה מסתלבט עכשיו?

אני דווקא מכבד אותך בתגובה לעניין, בלי להסתלבט .

לאף נהג שנהג ברכב מודרני... נניח 1.2 Tsi , קורולה 1.6 לא תרגיש חזקה .

מי התרברב? על מי הסתלבטת?

שתף אותנו סתלבטן.

ואל תצחק על אף אחד, תשוקה בחיים זה טוב... אם זה לאשה ואם זה לרכב או כל תחביב אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי מושג מה אתה מנסה להגיד. שאין לי תשוקה? בגלל שאמרתי שיש נהגים שקורולה 1.6 מספיקה להם? אני הרבה שעות בכבישים, רואה איך נוהגים בארץ. בד''כ זה מרמזור לרמזור. רוב הישראלים לא צריכים רכב חזק, כי להם אין התשוקה הזו שבה שתברכת. התשוקה למהירות. אזי להם, אומר שוב, הקורולה 1.6 היא מעל ומעבר. אפשר עם הלוגיקה שלך להגיע לרמה שגם gtr לא מהירה מספיק. עכשיו לא יודע, או שאתה רוצה להתרברב בזה שהסטנדרטים שלך גבוהים ובפורום של אנשים בוגרים זו הרמה להנחתה וגם זה לא רלווטי לפותח השירשור או שאתה לא מודע לעניין היחסיות- שמה שחזק לאחד לא חזק לאחר וכו'. בכל מקרה. אפסיק את ההתכתבות איתך עכשיו כי לא נראה לי שיש לה תכלית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור שאין תכלית , כמו כמעט כל התכתבות אתך .

הרי לא קראת בתגובה למה כתבתי את התגובה שלי - כי רק רצית להגיב משהו שיעשה "רעש וצלצולים" כמו כמעט כל תגובה שלך.

מקס, קאוואליר 2003 ... ""המפלצת"" .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להגיד "מנוע חזק" על קורולה 1.6 בפורום של מומחי רכב...גלשת לגמרי...

יש לקורולה המון יתרונות (באמת), אבל להגיד על המנוע שלה חזק זה לגמרי לא בכיוון

זה נשמע כאילו אתה מתייחס לפורום כמומחים לטילים בליסטים. וכן הוא בהחלט חזק, הפער ממאזדה 3 מנוע 2.0 165 כ''ס בתאוצה צמוד מאד.

ביחס למנוע 1.6 אחרים הוא הטוב ביותר, ויש לזה סיבה למה הוא תמיד נשאר על אותו הבסיס וזוכה לשידרוגים בכל דגם חדש.

חזק ? זריז במקרה הטוב... החדשות עגלות מרעישות, אולי הדגם שלך עם הגיר הרובוטי עוד נוסע סביר

אגלה לך סוד על איך להאיץ עם גיר רציף כדי להשיג תאוצה טובה ולא כמו תלמיד נהיגה בפול גז על הדוושה. לחץ בהדרגה, אחרת הסירוס משפיע.

זה כמו שלגיר הרובוטי החד מצמדי מתייחסים בארץ כפלנטרי.

HYUNDAI ELANTRA '17 
TOYOTA Corolla '08

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להגיד "מנוע חזק" על קורולה 1.6 בפורום של מומחי רכב...גלשת לגמרי...

יש לקורולה המון יתרונות (באמת), אבל להגיד על המנוע שלה חזק זה לגמרי לא בכיוון

אני נסעתי על קורולה 99, נסעתי על קורולה 2002, ועל 2009.

הקורולה 2002 משאירה אבק לכל העגלות בדמות יונדאי, קאיה, מאזדה, מיצובישי, פוקוס וכו'...

נסעתי על אחת כזאת עם תקלת צ'ק אנג'ין עם 250 אלף ק"מ, הרכב מושך חזק (מרגישים את הדחיפה בגב)

ורק בגלל שזה היה רכב של לקוח לא "התעללתי" בה עוד יותר.

הרכב אחד הזריזים שיש.

הקורולה 99' שהייתה לי הייתה הכי חזקה בזמנה ביחס לכל ה1.6 (זכור לי המון חוויות איתה כשהייתה חדשה, תאוצה מהירה מהמקום וגם לפני שמכרתי אותה, הייתה לה עדיין פתיחה מכובדת למדי )

הקורולה 2009 1.6 ומעלה עם 124 סוסים גם חזקה.

אז להגיד שהיא טיל בליסטי ממש לא, להגיד שהיא חזקה ביחס לעגלות מסביבה בדמות 1.6 בטח שכן.

כמה טוב שפרשתי מהפורום הזה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

[ATTACH=CONFIG]520915[/ATTACH]

לא הייתי פה קרוב לכמה חודשים,

כן קורא פה ושם אבל כבר לא מגיב

שים לב לגזענות שיש נגד רכבים יפנים פה,

לכל מה שהוא לא גרמני עם טורבו...

חוץ מזה שכמו שאמרתי לך יש לי נסיון עם רכבי 1.6 וקורולה ללא ספק מהחזקות שבהן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המנוע בבסיס לא חזק בכלל, הגזמתם לגמרי.. בהשוואה לרכבים עם טורבו אין בכלל השוואה, נתונים יבשים של קורולה מדברים על 11 ומעלה? חזק ? זריז? יופי, לנהג הישראלי זה מענין תביצה, אובייקטיבית, רכב חלש, גם לי הייתה יפנית, 2 ליטר, 150 כח זריזה וכיפית, אבל מה, גיר מיושן , מנוע מיושן, אין מה להשוות לכל של טורבו לא יעזור בית דין, במיוחד שמדובר על נפח צנום של 1.6.. ואחוק, אני לוחץ לא מענין אותי אופן הלחיצה עם הגיר הרציף, שהוא רועש ונותן חווית תאוצה מהנוראיות שחוויתי..

Opel INSIGNIA 2013 2.0T Edition - For me

ReflashTeam IL stage 1 Remap.

Opel INSIGNIA 2015 2.0T Cosmo - For the wife ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אומנם לא מפיק מומנט של מנוע טורבו אבל חזק בקבוצת האטמוספריות, יש מה להשוות כי אמינות זה מה שמעניין לישראלים את הביצה, תוריד מפה תיקח משם יצא קורולה וכולם מרוצים.

HYUNDAI ELANTRA '17 
TOYOTA Corolla '08

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

[ATTACH=CONFIG]520915[/ATTACH]

באמת חשבת שהוא יתעלם מדיון על קורולה?

יש גבול עד כמה אפשר לפרוש.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וכן הוא בהחלט חזק, הפער ממאזדה 3 מנוע 2.0 165 כ''ס בתאוצה צמוד מאד.

ביחס למנוע 1.6 אחרים הוא הטוב ביותר, ויש לזה סיבה למה הוא תמיד נשאר על אותו הבסיס וזוכה לשידרוגים בכל דגם חדש.

הן לא באותה סטרטוספרה בכלל, לא על הנייר ולא בפועל (הפרש של 1.3 שניות במיאוץ קלאסי).

לא חסר דברים לא טובים במאזדה, המנוע והגיר לא ברשימה הזאת, בטח לא יחסית למנוע 1.6 אטמוספרי.

ו-10.2 מ-0 ל-100 על הנייר זה לא רע, אבל מצאת לך רכב גרוע להשוואה שלך.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1713 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...