Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קיה פיקנטו ספורט 1.2 ידני לנסיעות לירושלים לתלמיד

yogev20
שימו לב! השרשור הזה בן 1734 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

מחפש רכב לבן שמתחיל ללמוד במכללה אקדמית הדסה ירושלים. מחפש רכב זול לתחזוקה ודלק, וכמובן אמין.

שיתאים לנסיעות לירושלים באופן יום יומי מהשפלה. תקציב בסביבות ה - 26 אלף ש"ח.

אשמח לחוות דעת על הרכב? בעיות נפוצות? המלצה על רכב אחר בתקציב זהה, או מעט גבוה יותר, יתקבלו בברכה.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפיקנטו ספורט תתאים למשימה אבל התקציב גבולי מאד.

קשה גם להבין אם הבחירה בדגם נעשתה משיקולי תדמית או סתם כך.

יש גם את הסוזוקי ספלאש שנכנסת יפה לתקציב כמו גם הפיג'ו 208 הידנית.

בתוספת של כמה אלפי שקלים כבר אפשר למצוא סיטרואן קקטוס מ-2015 (סוג של "רכב פוזה")

לעניין נסיעות יומיומיות לירושלים - יש לקחת בחשבון שיש בעיית חניה קשה בעיר ( ומתחילת השבוע בעיית הגעה )

ממליץ לשקול שימוש בתחבורה ציבורית (שהיא די נוחה בירושלים)

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבחירה היא לא שיקול של תדמית, אלא סתם בחירה שלו. (יותר התייעצות, מי שמחליט זה אני בסופו של דבר)

מודע לבעיות הגישה לירושלים והחנייה, אך הוא יצטרך לנסוע כל יום, כך שתחבורה ציבורית לא נראה לי רעיון מתאים.

מעבר לזה הוא כנראה יעבוד כמה שעות בערב, אז בכלל תהיה בעיה לחזור לבית ( מרכז) וגם ללמוד.

אין לי בעיה להוסיף עוד כמה אלפים לרכב טוב יותר, סיטרואן קקטוס נראה מעניין, צריך לבדוק מחירים.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר החזיק בדגן כזה כמה שנים וגם לי יצא לנהוג עליה.

הגיר נעים לשימוש, היא ניראית צעירה, המנוע סוחב די טוב.

הייתה לו בעיה של חדירת מי גשם מאזור תא מטען, מעבר לזה לא היו בעיות.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבחירה היא לא שיקול של תדמית, אלא סתם בחירה שלו. (יותר התייעצות, מי שמחליט זה אני בסופו של דבר)

מודע לבעיות הגישה לירושלים והחנייה, אך הוא יצטרך לנסוע כל יום, כך שתחבורה ציבורית לא נראה לי רעיון מתאים.

מעבר לזה הוא כנראה יעבוד כמה שעות בערב, אז בכלל תהיה בעיה לחזור לבית ( מרכז) וגם ללמוד.

אין לי בעיה להוסיף עוד כמה אלפים לרכב טוב יותר, סיטרואן קקטוס נראה מעניין, צריך לבדוק מחירים.

תודה.

לא בטוח שקקטוס זה רכב שמתאים למי שרצה פיקנטו ספורט, אין לו אפקט מראה דומה כ״כ.

לגבי הנסיעה הייתי חושש בעיקר מהנסועה, לא חושב שיש בעיית חנייה באיזור של מכללת הדסה והפקקים בכניסה לעיר לא רלוונטים כי הוא חותך את הכניסה לעיר דרך כביש בגין.

אבל יומיות לירושלים מהמרכז יעלו בדלק רק באיזור ה100 שקל נסיעה ליום, ובנסועה זה בערך 80-100 קילומטר ליום תלוי מאיפה בשפלה יוצאים - זה נסועה דיי גבוהה וכדאי לשקול אותה.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשיתי את הנסיעות האלו בעבר, עלה משהו כמו 1000 ש" לחודש. (לוד)

אכן צריך לבדוק את עניין החנייה באזור, ומה המחיר.

לגבי סוג הרכב, עדיין לא סגור על רכב ספציפי,פתוח לכל אופציה אחרת.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לעניין הרכב , כל סופרמיני ידנית תעשה את העבודה ולא תעייף יותר מדי בנסיעה בינעירונית.

בתור אחד שבזבז הרבה זמן על חיפוש חנייה באזור הזה, מדובר באזור עמוס וצפוף שכל החניות בו הן בתשלום ובדרך כלל תפוסות או חניונים מה שאומר עלות לא קטנה אלא אם קיים הסדר לסטונדטים שם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרטיס סטודנט חופשי שנתי שיתן לו אפשרות לנוע בכל אמצעי התחבורה הציבורית בירושלים ובגוש-דן כולל הרכבת המהירה מנתבג לירושלים יעלה 3240 ש"ח לשנה שלמה.

התחבורה למכללת הדסה ברכב פרטי היא סיוט, ובתחבורה ציבורית די נוח להגיע.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לעניין הרכב , כל סופרמיני ידנית תעשה את העבודה ולא תעייף יותר מדי בנסיעה בינעירונית.

בתור אחד שבזבז הרבה זמן על חיפוש חנייה באזור הזה, מדובר באזור עמוס וצפוף שכל החניות בו הן בתשלום ובדרך כלל תפוסות או חניונים מה שאומר עלות לא קטנה אלא אם קיים הסדר לסטונדטים שם.

לכן הוא בודק את כל האופציות כולל מחיר חנייה (הסדר סטודנט) אפשריות הגעה, מגורים וכד'.

יכול להיות שיהיה זול יותר לגור שם - שוב, רכב ייתן לו גמישות רבה יותר, השאלה באיזה מחיר. ( שבוע הבא הוא צריך לקבל כמה תשובות)

צריך לקחת בחשבון שאני מתכוון להחזיק לו את הרכב בזמן הלימודים, כך שעלות ביטוח/טסט/טיפולים וכד'

יכבידו גם אלי, לכן חשוב רכב זול להחזקה מבחינת טיפולים,ביטוח וכל מה שמסביב. (לבטח קיה/יונדאי לדוגמה לא זהה לביטוח סקודה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכללת הדסה זה מרכז העיר ואין שם יותר מידי חניה,עבדתי באיזור בסופי שבוע ועדיין היה לא קל למצוא איפה לזרוק את הרכב.

(או שיש עוד קמפוס שאני לא מודע אליו)

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מונית שירות מתחנה מרכזית תל אביב ישירות למכללת הדסה ברחוב הנביאים, כך גם חזרה לתל אביב. 2 דקות הליכה מונית שירות חזרה לתל אביב. הבן שלי למד בהדסה וכך היה . לא חניה, לא פקקים ולא ריכוז בנהיגה. ברור שגם חיסכון כספי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבן אדם יכל ורוצה לקנות לבן הסטודנט שלו רכב ואתם מציעים לו לנסוע בתחבורה ציבורית? די, הבנו שאתם נגד הרעיון, אבל זה כסף שלו וזה מה שהוא רוצה. הוא ביקש המלצה על רכב לא על התנהלות כלכלית.

אם אין לו בעייה עם ידני, הייתי ממליץ על פאביה 1.4 ידנית. אמנם כוח לא יהיה לה להציע. אבל כל השאר כן. אם העדפה לאוט' לא הייתי הולך על הפיקנטו. הייתי הולך דווקא על הריו שכן צריכת הדלק וההוצאת הכלליות די זהות והוא יקבל הרבה יותר רכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, חזרו לבן עם תשובות עכשיו. אין חנייה מסודרת אפילו לא לעובדים במכללה, ושום הסדר לסטודנטים.

כלומר כמעט 2000 ש"ח בחודש על דלק וחנייה. (הוצאה גבוה בחודש, מעבר לרכישה)

כרגע לא יודע מה להחליט, כנראה ארכוש עבורי רכב כי מזמן אני רוצה להחליף את שלי, ואשאיר את הרכב הישן חודש

לראות איך הוא מתנהל שם עם רכב. כי לרכוש הרכב יקר ולאחר מכן לראות שהוא לא מתאים? זו הוצאה מיותרת וכואבת

במיוחד שהרכב לא יתאים לצרכים שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכללת הדסה זה אכן במרכז העיר ובדיוק על הקו של הרכבת הקלה.

שהבן ישקול אפשרות להגיע למרכזית או להר הרצל לחניון "חנה וסע" ומשם להגיע עם הרכבת הקלה עד רחוב יפו.

יש לקחת בחשבון שהחל משבוע שעבר הכניסה לירושלים נחסמה ל(לפחות) שלוש שנים הקרובות. אם יבחר באופציה של הר הרצל יוכל להגיע דרך הקסטל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1734 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...