Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מוסך בפתח תקווה

עדי-אל
שימו לב! השרשור הזה בן 1734 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מחפש מוסך פתח תקווה עם עדיפות לאזור התעשיה סגולה (אפשר גם באזור) יש כאן באתר מדריך עסקים ובעלי מקצוע. האם אלו מפרסמים נטו או הם מומלצים (וע"י מי?). יש לי מוסך שאני הולך אליו שאני לא יודע בדיוק מה רמתו המקצועית אבל הוא עושה רושם טוב(אם כי לפעמים הוא "ראש קטן") אבל הוא יקר בטירוף.

ועוד שאלה. למכונאים יש מכשיר שבו הם מתחברים למחשב רכב ומזהים תקלות. כמה עולה מכשיר כזה ואם למישהו יש המלצה אז בשמחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם מוסכים כלליים מתמחים בסוגים שונים של רכבים, לא כולם כלבויניקים, וטוב שכך.

מה הבעיה לרשום דגם הרכב ושנת ייצור?

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני שומע לא מעט לאחרונה על אתר מידרג שדרכם אתה יכול להגיע לעסקים טובים בתחום...המחירים שם גם יחסית הוגנים והעסקים מדורגים כך שחשוב להם שהשירות יהיה יעיל, טוב ומקצועי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני שומע לא מעט לאחרונה על אתר מידרג שדרכם אתה יכול להגיע לעסקים טובים בתחום...המחירים שם גם יחסית הוגנים והעסקים מדורגים כך שחשוב להם שהשירות יהיה יעיל, טוב ומקצועי.

רעיון טוב.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1734 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...