Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ליסינג פרטי תפעולי vs מימון

Matan g
שימו לב! השרשור הזה בן 1710 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי

בקרוב אני מחזיר את רכב הליסינג מהעבודה ונזדקק לרכב אחר שישרת אותנו.

אנחנו זוג עם תכנון להתרחבות, ק״מ שנתי צפוי עד 20k

(בפועל כנראה שנגיע ל15k)

וכרגע אין באפשרותנו להוציא סכום גדול מידי חודש וגם לא בבת אחת.. אנחנו מכוונים להוצאה חודשית של כ3000 שח הכל כולל - ביטוחים, דלק, טיפולים וכו.

מה הן האופציות המשתלמות ביותר במצב כזה?

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אם אין תקציב לרכישת רכב, אפשר לגשת לחברת ליסינג ולקחת רכב סופר מיני בליסינג פרטי ( מקדמה של 7500₪ ותשלום חודשי ). תבדקו באוויס אקספרס מה יש להם להציע, כולל חבילת ביטוחים וטיפולים.

https://www.avis.co.il/%D7%9C%D7%99%D7%A1%D7%99%D7%A0%D7%92-%D7%9E%D7%99%D7%9E%D7%95%D7%A0%D7%99-%D7%A4%D7%A8%D7%98%D7%99/%D7%90%D7%95%D7%95%D7%99%D7%A1-%D7%90%D7%A7%D7%A1%D7%A4%D7%A8%D7%A1/

אם לוקחים רכב ממש קטן, כמו פיקנטו, ניתן להכנס ל2000-2500₪ כולם הכל.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה

חשבנו על הנירו, ארונה או קורולה היברידית.

לרכוש רכב חדש ללא מימון מלא יהיה לנו כבד מאוד כרגע וכשחשבנו על רכב יד שניה ירדנו מהרעיון, מכיוון שגם שם סוגיית המימון עולה (ועלות ההלוואה + האחזקה יעברו את ה3000 שח בחודש בקלות)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי

מה הן האופציות המשתלמות ביותר במצב כזה?

תודה!

כלכלית הכי מתשלם לקנות רכב משומש בכסף שיש לכם, גם אם זה כמה אלפים בודדים. אבל צריך לקחת בחשבון שרכב כזה יהיה פחות בטוח ועלול להיכנס מדי פעם למוסך לתיקונים (לרוב ההוצאות יהיו משמעותית נמוכות מירידת ערך של רכב חדש). בנוסף יש את ההיבט הפסיכולוגי שהליסינג הרגיל אותך לרכב חדש אז נסיעה ברכב בן עשור תרגיש לך כמו "התכלבות".

תודה

חשבנו על הנירו, ארונה או קורולה היברידית.

לרכוש רכב חדש ללא מימון מלא יהיה לנו כבד מאוד כרגע וכשחשבנו על רכב יד שניה ירדנו מהרעיון, מכיוון שגם שם סוגיית המימון עולה (ועלות ההלוואה + האחזקה יעברו את ה3000 שח בחודש בקלות)

מקרה קלאסי של "אגוזים למי שאין שיניים". אין לך כסף אבל במקום להסתפק בסופרמיני שתעלה כמה עשרות אלפים פחות, אתה מכוון לשמיים.

קח את המקרה הזה כלקח להמשך החיים, זה שיש לך ליסינג שנותן לך פתרון זמני נח ונעים, לא פוטר אותך מלהכין חיסכון בצד לרכישת רכב במידה וכל הטוב הזה יעלם.

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יכול למשוך את הליסינג כי מתוכנן מעבר מקום עבודה בטווח הקצר. המקום החדש נמצא על הרכבת ויחסית נוח.

ההבדל בין רכב מיני לנירו בליסינג תפעולי פרטי הוא 200 שח בחודש.

לגבי רכישת רכב יד2, זו אופציה אבל אני מעריך שנצטרך כ50 אשח לרכב משומש (ותמיד קיים הסיכוי שניפול על ״לימון״) וזה משהו שאין לנו נזיל כרגע מכיוון שגם רכשנו דירה השנה ולא לקחנו בחשבון הוצאות גדולות נוספות.

אגב, לגעת באפיקי חסכון כמו קרן השתלמות בשביל רכב זה גם משהו שלא נעשה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה יש נירו ב 1100₪ לחודש בליסינג?

יונדאי i20 עולה ככה.

אולי התכוונת לקיה סטוניק?

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה יש נירו ב 1100₪ לחודש בליסינג?

יונדאי i20 עולה ככה.

אולי התכוונת לקיה סטוניק?

הסתכלתי על איביזה שעולה כ2000 שח לעומת נירו/ קורולה ב2200 כולל 3 טיפולים, ביטוחים ושטיפומט. מקדמה כ7400 שח.

קיה פיקנטו תיהיה צפופה מאוד, כמעט בלתי אפשרי להכניס לשם עגלת תינוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איביזה מתומחרת יקר מאוד.

האמת, כולל טסט ודלק אתם מגיעים בול ל 3000₪ בקורולה היברידית. אולי יונדאי יוניק יעלה קצת פחות.

אפשר לבדוק לגבי i20 או מאזדה 2 , צריך לעלות משהו כמו 500₪ פחות כל חודש. אבל בגרסת הליסינג חסרים לרכבים האלה מערכות בטיחות ( חלקית ).

מעבר למחיר, כדאי להשוות בין חברות ליסינג עוד שני פרמטרים לפחות :

1. חבילות ביטוחים וטיפולים .

2. תנאי החזרה מוקדמת של הרכב.

קיימים הפרשים מהותיים בין חברה לחברה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שברולט ספארק באוויס אקספרס תעלה כ-1200 ש"ח לחודש כולל טיפולים וביטוח ( 1400 ש"ח אם משקללים את המקדמה ) בדגם מתוח תא המטען כבר ברמה של סופר-מיני.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

ראיתי עכשיו שבאוויס אקספרס מפורסמים רק כמה דגמים, ספארק לא ביניהם. בדקת מולם בטלפון או שיש לך גישה למחירון המלא שלהם? מסקרן אותי לראות את התמחור של כל הדגמים האפשריים דרכם.

matan

ראיתי שב-lease4u יש ליסינג לרכב יד ראשונה (משומש). לא בדקתי לעומק, מוזמן לבדוק.

ליסינג פרטי של טויוטה, אם אתה לוקח יאריס הברידית (דגם hybrid eco), אז הכל כולל הכל לא אמור לעבור 2500 ש"ח בחודש. קורולה תעלה סביב 3000.

משומשת הברידית לא יקרה של טויוטה, גם לא אמורה לעבור 2500 כולל מימון. פה צריך להתפשר על רכב מליסינג עם ק"ם גבוה מהממוצע. זו האופציה שאני חושב עליה. זה אמור להיות משתלם אם מחזיקים את הרכב לטווח ארוך, כך שיהיה שימוש ברכב 2-3 שנים אחרי שנגמר התשלום של ההלוואה.

עריכה אחרונה על ידי arco1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברכב ליסינג משומש הקאץ' הוא בכך שאין אחריות והתיקונים ( אלה שמחוץ לטיפולים הבסיסיים ) ממומנים ע"י המשתמש ולא חברת ליסינג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א) אתה יכול לקחת הלוואה מקרן ההשתלמות, אתה לא חייב למשוך את הכסף

ב) אתה יכול לקנות רכב יוצא ליסינג דרך אוטוסנטר וכו', עם הון עצמי נמוך והשאר במימון בריבית שאמורה להיות נוחה למדי. הם גם נותנים לך אחריות על מכלולים מסוימים, בניגוד לרכישה מאדם פרטי שאם נפלת על לימון אז באמת אין לך מה לעשות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יכול למשוך את הליסינג כי מתוכנן מעבר מקום עבודה בטווח הקצר. המקום החדש נמצא על הרכבת ויחסית נוח.

ההבדל בין רכב מיני לנירו בליסינג תפעולי פרטי הוא 200 שח בחודש.

לגבי רכישת רכב יד2, זו אופציה אבל אני מעריך שנצטרך כ50 אשח לרכב משומש (ותמיד קיים הסיכוי שניפול על ״לימון״) וזה משהו שאין לנו נזיל כרגע מכיוון שגם רכשנו דירה השנה ולא לקחנו בחשבון הוצאות גדולות נוספות.

אגב, לגעת באפיקי חסכון כמו קרן השתלמות בשביל רכב זה גם משהו שלא נעשה

אתה רק מחזק את הטענות שלי.

מכיוון שאתם זוג בתחילת הדרך אתה לא מסוגל לשלם בין 50 ל-100 אחוז יותר עבור פחית עם 4 גלגלים שתשנע אתכם כל יום לעבודה וחזרה.

מאחורי התשלומים ה"נוחים" מסתתרת עיסקה יקרה יותר.

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

ראיתי עכשיו שבאוויס אקספרס מפורסמים רק כמה דגמים, ספארק לא ביניהם. בדקת מולם בטלפון או שיש לך גישה למחירון המלא שלהם? מסקרן אותי לראות את התמחור של כל הדגמים האפשריים דרכם.

שכן שלי לקח מהם ספארק כזאת לפני חודש וחצי. תרים אליהם טלפון ביום ראשון *5326

לא מאמין שתקבל הצעה בלי פגישה עם איש מכירות, אבל בוודאות זה סדר הגודל של המחיר.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...