Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ליסינג פרטי תפעולי vs מימון

Matan g
שימו לב! השרשור הזה בן 1738 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תקבע פגישה עם נציג אוויס - תקבל את כל האפשרויות. יש להם מבחר דגמים, לא רק מה שאתה רואה באתר, אלה רק דוגמאות.

בדרך כלל מחירי חבילות ביטוחים+ טיפולים אצלם יחסית זולים.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אתה רק מחזק את הטענות שלי.

מכיוון שאתם זוג בתחילת הדרך אתה לא מסוגל לשלם בין 50 ל-100 אחוז יותר עבור פחית עם 4 גלגלים שתשנע אתכם כל יום לעבודה וחזרה.

מאחורי התשלומים ה"נוחים" מסתתרת עיסקה יקרה יותר.

אנחנו במצב לא רע בבנק, אבל גם אם נרכוש רכב כרגע עם הלוואה של 50k בהחזר של 1100 שח בחודש, בתוספת ביטוחים וטיפולים, בלתמים טכניים ודלק - נגיע ל3000 שח בחודש על רכב בן 7 שנים (ולא היברידי) שבעוד 3 שנים יהיה שווה חצי מזה במקרה הטוב.

המקדמה היא החלק הכי כואב ברכב ליסינג, השאר פחות נורא.. וחבר סגר מקדמה של 7400 ועוד 2200 שח בחודש על האוטלנדר זרק שנצליח לקבל הצעה משתלמת על רכב קטן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^ אני לא מבין כל כך איך הגעת למספר הזה (3000). אתה יכול להסביר?

ההבדל היחיד בהוצאות שאני רואה בין עסקת ליסינג תפעולי לרכישת רכב באופן פרטי היא שבליסינג אתה מקבל גם טיפולים (לא כולל בלמים, אגב) וביטוח. את כל השאר - בלתמים טכניים ודלק - אתה תצטרך לכסות בכל מקרה. נכון שברכב חדש יהיו פחות בלתמים טכניים, ועדיין - אתה באמת מעריך את התוספות האלה (טיפולים, ביטוח ובלתמים) ב-1900 ש״ח לחודש? לא נשמע לי הגיוני.

בנוסף, אפילו אם נניח לרגע שבשני המסלולים אתה משלם את אותה עלות חודשית. אם אתה רוכש היום רכב יד2 ב-50k, ונניח שהוא מאבד מחצית מערכו תוך 3 שנים - בעוד 3 שנים תשאר עם 25k ביד, מה שאומר שתוכל לעשות שוב את אותו הדבר, הפעם עם מימון במחצית העלות (550 לחודש במקום 1100). לעומת זאת, במקרה של ליסינג תפעולי (למיטב הבנתי) - בעוד 3 שנים אתה בדיוק באותו המקום שאתה נמצא בו היום.

עריכה אחרונה על ידי malcishua
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו במצב לא רע בבנק, אבל גם אם נרכוש רכב כרגע עם הלוואה של 50k בהחזר של 1100 שח בחודש, בתוספת ביטוחים וטיפולים, בלתמים טכניים ודלק - נגיע ל3000 שח בחודש על רכב בן 7 שנים (ולא היברידי) שבעוד 3 שנים יהיה שווה חצי מזה במקרה הטוב.

המקדמה היא החלק הכי כואב ברכב ליסינג, השאר פחות נורא.. וחבר סגר מקדמה של 7400 ועוד 2200 שח בחודש על האוטלנדר זרק שנצליח לקבל הצעה משתלמת על רכב קטן.

בוא נעמיד כמה דברים על דיוקם:

1. אפשר בהחלט לרכוש רכב היברידי ב-50 אלף ש"ח. אני יודע כי מכרתי רכב כזה לפני פחות מחצי שנה.

2. העלת את העיסקה המדהימה של החבר אז בוא נשווה. אתה הפסדת לטענתך 25 אלף ש"ח ב-3 שנים, למען ההגינות בוא נוסיף עוד אלפיים ש"ח ריבית על ההלוואה. החבר שלך שילם על האאוטלנדר שלו 87 אלף ש"ח וקיבל ראש שקט. אתה באמת חושב שהאחזקה, ביטוחים ורישוי של הרכב המשומש שלך תעלה 60 אלף ש"ח ב-3 שנים? 60 זה הפער בין מה שאתה שילמת למה שהוא שילם.

תעשה חיפוש קצר על סיכומי האחזקה שמפורסמים פה בפורום כדי שתכנס לפורפורציות לגבי סדר גודל של עלויות.

אני אומר לך שחבר שלך משלם לפחות 30 אלף ש"ח ב-3 שנים יותר מהרכב המשומש שלך.

עכשיו אם בשבילך 30 אלף ש"ח זה כסף קטן ששווה לשלם בשביל לקרוע את הניילונים ושקט נפשי אז שיהיה בהצלחה. האני הפנימי שלי חושב שלבנאדם שקשה לתת מקדמה, זה כנראה סכום לא מבוטל.

זו הגאונות של כל חברות הליסינג, הם מוכרות לך תשלום חודשי נמוך ומתמקדות רק בזה. אבל בסופו של דבר הרבה תשלומים נמוכים מצטברים לסכום עיסקה גדול מאוד.

עריכה אחרונה על ידי redroze

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למען ההגינות בוא נוסיף עוד אלפיים ש"ח ריבית על ההלוואה.

איפה מקבלים הלוואה עם כל כך מעט ריבית? סתם דוגמה מאתר שאפשר לראות בו מיד כמה ריבית תשלם - אוטוסנטר, ריבית היא 10 אלף ומעלה על סכומים של 50-60 אלף..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה מקבלים הלוואה עם כל כך מעט ריבית? סתם דוגמה מאתר שאפשר לראות בו מיד כמה ריבית תשלם - אוטוסנטר, ריבית היא 10 אלף ומעלה על סכומים של 50-60 אלף..
הבחור רשם שהוא במצב טוב בבנק, זה אומר שהוא יקבל ריבית טובה מהבנק שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הוא במצב טוב בבנק מדוע הוא יתקשה לשלם מקדמה או לרכוש רכב יד שניה? משהו לא מסתדר לי. או שהוא "עדיין" במצב טוב בבנק, עם צפי להוצאות שעליהן אינו מספר לנו.

פות"ש - אחת מהשתיים - או שיש לך כסף או שאין לך (אני מקצין במכוון, ברור שהמצב אינו בינארי אלא רצף). מכל מקום - נראה לי שיש לך עיניים גדולות מאד. אין שום בעיה להתנהל עם משפחה עם 1-2 ילדים עם סופרמיני. רוצה לנסות: קח את העגלה לסוכנויות הרכב ובדוק את גודל תא המטען. סופרמיני עם קופסא שלישית (בסגנון של האקסנט) תהיה מספקת לחלוטין. ואם הפרוטה אינה מצויה בכיסך (או שהיא מצויה, אבל לא לצורך זה) קנה רכב משומש. נכון, יש סיכון מסויים של הוצאות תיקון ובזבוז ימי עבודה\ח"ש במוסך, אבל על משהו תהיה חייב להתפשר.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקום לזרוק באויר נתונים לא נכונים, אנא השתמש במחשבון.

http://www.flex.co.il/Calculators/Interest-Calculator.aspx

כמו כן לרוב, לרכישת רכב מקבלים ריבית טובה מהבנק, אם הרכישה מתבצעת ממקום שסוחר ברכבים משומשים מקבלים ריבית ממש טובה כשההלוואה מבנק שיש לו הסדר עם הסוחר , אם מדובר ברכב חדש מסוכנות הרכב אז הריביות ממש מגוחכות

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק בשבל לחזק את דבריו של הכותב מעליי, הריבית שחישבתי היא קצת פחות מריבית הפריים, כל מי שיש לו פנסיה/קרן השתלמות יכול לקחת הלוואה בתנאים כאלה כנגד שעבוד. הריבית שאתה ציינת בערך 7%.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא כל אחד, איפה שקרן השתלמות שלי מנוהלת נותנים רק למי שיש 100 אלף ומעלה.

במקום לזרוק באויר נתונים לא נכונים, אנא השתמש במחשבון.

http://www.flex.co.il/Calculators/Interest-Calculator.aspx

כמו כן לרוב, לרכישת רכב מקבלים ריבית טובה מהבנק, אם הרכישה מתבצעת ממקום שסוחר ברכבים משומשים מקבלים ריבית ממש טובה כשההלוואה מבנק שיש לו הסדר עם הסוחר , אם מדובר ברכב חדש מסוכנות הרכב אז הריביות ממש מגוחכות

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

הבאתי דוגמה ספציפית מאוד נכונה. קח את הרכב הזה באוטוסנטר:

https://www.autocenter.co.il/cars/%d7%9e%d7%a9%d7%a4%d7%97%d7%aa%d7%99/5d2e9fea9f956/

בקצרה:

מחיר העסקה - 67606

מקדמה - 10141

תשלומים: 48*1427

סה"כ מקדמה+תשלומים: 78610

ריבית: 78610-67606=11004.

מה לא נכון במספרים האלה שזרקתי באויר?

ככה זה עם כל רכב באוטוסנטר.

אם הבנק נותן הלוואה עם ריבית שהיא פי 5 פחות מהם, מצוין, זה התשובה שרציתי לקבל.. רק לא מבין משהו, אוטוסנטר מניחים שכולם מסורבי הלוואה בבנק אם הם נותנים מימון דרקוני כזה בהזמנה אונליין?

עריכה אחרונה על ידי arco1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה האחרונה רטורית.

אני אתן לך דוגמה מתחום אחר - המרת מט"ח. קניתי באמזון מוצר שעולה 250 יורו. אמזון הציעו לי לשלם בשקלים, 1100 ש"ח. בדיקה לפי שער המרה היומי יוצא ש250 יורו זה 1020 ש"ח. כרטיס האשראי שלי לוקח 1% מהעסקה שזה 11 ש"ח.

רוב האנשים לא בודקים, אלא ישר לוחצים על ההצעה הראשונה של שלקים וכך אמזון קבלו 70 ש"ח יותר על אותה העסקה.

בדיוק אותו הדבר קורה עם הסוכנים למניהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

https://www.autocenter.co.il/cars/%d7%9e%d7%a9%d7%a4%d7%97%d7%aa%d7%99/5d2e9fea9f956/

בקצרה:

מחיר העסקה - 67606

מקדמה - 10141

החישוב שלך נכון לגמרי, וגם בתקנון שלהם רשום שהריבית השנתית היא 7.5%:

https://www.autocenter.co.il/financing_calculator/

זו ריבית כל כך מגוחכת והזויה שאני בטוח שבשוק האפור אפשר למצוא הלוואות זולות יותר. נראה כמו שיטת מצליח מצידם, הם הרי לא חברת מימון אז לא באמת אכפת להם אם תיקח מהם הלוואה או לא, אז הם מרשים לעצמם לגבות ריביות כאלו כי אולי אחד למאה אלף יהיה מספיק מטומטם כדי לשלם להם את זה. אני אגב בטוח שבפגישה פרונטלית הריבית הזאת תקוצץ ב-90%.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקצרה:

מחיר העסקה - 67606

מקדמה - 10141

ככה זה עם כל רכב באוטוסנטר.

אם הבנק נותן הלוואה עם ריבית שהיא פי 5 פחות מהם, מצוין, זה התשובה שרציתי לקבל.. רק לא מבין משהו, אוטוסנטר מניחים שכולם מסורבי הלוואה בבנק אם הם נותנים מימון דרקוני כזה בהזמנה אונליין?

אז לא קרן השתלמות, קח מהפנסיה.

אוטוסנטר נותנים לך שירות של one stop shop, חוסכים לך זמן והתעסקות עם הבנק ולכן גובים כסף על השירות.

בנוסף, כפי שכתבו מעליי, יש אנשים שלא מבצעים סקר שוק או לא מבינים גדולים במימון וחושבים שזו ריבית טובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...