Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור "כמה הם חסכו על זה?"

matanff
שימו לב! השרשור הזה בן 650 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בשנת 1987 חברת התעופה אמריקן איירליינס החליטה להוציא זית אחד מכל מנה המוגשת ללקוחות בטיסות. החיסכון שנראה זניח במבט ראשון, סייע לה לחסוך הוצאות בהיקף של 40 אלף דולר בשנה.

אגדה אורבנית, לא היה ולא נברא, אבל משעשע.

יש וריאציה אחרת עם צורת פתח של משחת שיניים וכיו"ב.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הורדה של מד הטמפרטורה של מי הקרור.

זה היה חסר לי מאוד באיביזה.

אני יודע שהמד הזה לא לינארי ועובר מניפולציה לפני שהוא מציג את הטמפרטורה אבל זה עדיין עדיף מנורה בלבד.

מזל שהנתונים קיימים בOBD.

ביואיק  SUV

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וגם אם היה, 40 אלך דולר זה סכום זניח במונחים של חברת התעופה, זה מחיר של מאזדה 6 אחת. לא נראה לי שזה משפיע באופן מורגש על מאזן החברה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיה פורטה, ללא מד חום מנוע.

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש וריאציה אחרת עם צורת פתח של משחת שיניים וכיו"ב.

לא מעט הרימו גבה - עד שמישהו הלך וממש חישב - התוצאות כאן

הנקודה היא בכל מקרה להראות שכשהכמויות גדולות חסכון קטן (לכאורה) יכול להיות מאד משמעותי.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיפור לא קרה מעולם, הוא פשוט ניתן כ*דוגמה* על ידי מישהו בלימוד כלכלה איפה שהוא. המקור נעלם, הסיפור יישאר לנצח, ואין ספק שמבחינה פדגוגית, מדובר בהברקה - כי הנקודה אכן נכונה, עקרונית. :-)

בכלי עבודה יש תהליך "אבולוציה" מתמשך (או "דגרגציה"...) -

מתחילים מכלי שתוכנן בצורה מסוימת, ובכל דור נוסף או בסדרת ייצור מנסים להוזיל משהו - פה מתג זול יותר, שם בידוד מופחת, הפיכה של תושבת חיצונית לשקע ביציקה וכיו"ב, עד שהכלי מפסיק לעבוד כמו שצריך ולא מבינים למה.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיג'ו 208 2014.

אין שיני סנכרון להילוך האחורי ככה שההילוך פעם נכנס פעם לא ואם אתה לא שם לב שהוא לא נכנס ומשחרר את המצמד אז תשמע את צליל ה"טרררר" הנוראי של ההילוך שנחרש. (לדעתי טבעת שיני סנכרון זה עניין של כמה גרושים בודדים עבור היצרן)

אין גם אורות לספסל האחורי.

בכללי ב208 נקודת התורפה של הרכב זה הגיר. הילוכים לא ברורים עם מהלך ארוך ודוושת קלאטצ' גבוהה וחסרת רגש. לא מבין איך ברכב שתכננו מ-0 והשקיעו ברוב הדברים (ארגונומיקה, כסאות, בידוד, מנוע וכו...) זרקו ככה בעניין תיבת ההילוכים.

עריכה אחרונה על ידי gkiler
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וולוו XC-90: יש רק בוסטר מובנה לילד ואין גם סלקל מובנה לגיל לידה.

בתוך המקרר יש רק נורה אחת ואי אפשר תמיד להבדיל בין קוקה קולה לתותית של שוופס.

וו גרירה בנוי לגרור עגלה אחת בלבד.

• אהבתי 1
  • מצחיק 2

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רנו קליאו דור 4.

כשמשכיבים את המושבים האחוריים יש את הקליפס שתופס אותם.

מסביב אמורה להיות מסגרת מפלסטיק כדי שיהיה קצת יותר אסטתי.

אין אותה בשום קליאו שראיתי, והיו לי שתיים מאותו דור.

מה שיש שם זה פשוט חתיכת בד חתוך באופן גס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הונדה סיוויק 2018 (מנוע 1.5 שיקר יותר), לא ניתן לשנות את גובה המושב שליד הנהג.
זה קיים ברוב המכוניות שאין להם מושב נוסע קדמי חשמלי.

כנראה שאין לזה צורך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לעניות דעתי 95% מכל הנושא זה עניין של רמת גימור, הרי יותר כיף ללקוח להיכנס למקום ושיהיה "על המדף" 4 אפשרויות, מאשר להיכנס ויגידו לך "זה מה יש"!

בנוסף, היכולת של היבואן לגבות עוד כסף על אותו מוצר + מצלמת רוורס מושב מתכוונן חשמלית והגה יוצא נכנס במקום רק עולה יורד.

אבא שלי סיפר לי שבשנות ה70 המאוחרות תחילת ה 80 הלך לסובארו לקנות רכב חדש, היו מוציאים את השטיחים את הרדיו וכל מה שהיה אפשר ואומרים לך לרכוש את זה בנפרד,היום כל הנ"ל כבר קיימים אבל התוספות שמציעים יותר הייטק.

Sent from...somewhere

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברנו קליאו שלי - אין שעון נורמאלי, רק במסך של המחשב רכב וצריך לדפדף את עצמך למוות במחשב רכב כדי להגיע אליו.

בסיאט לאון שקיבלתי באירלנד - המתג לפתיחת תא המנוע נשאר בצד של הנוסע(הגה ימני), כמה כבר עולה להעביר את זה בצורה נורמאלית לצד של הנהג.

IMG_20190424_162021.jpg

• מעניין 1

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסיאט לאון שקיבלתי באירלנד - המתג לפתיחת תא המנוע נשאר בצד של הנוסע(הגה ימני), כמה כבר עולה להעביר את זה בצורה נורמאלית לצד של הנהג.

[ATTACH=CONFIG]520871[/ATTACH]

היה את זה גם בפיאסטה עם הגה ימני ששכרתי בקפריסין ולמייטב ידיעתי זה דבר די נפוץ במכוניות עם הגה ימני. לא משקיעים בהעברת הכבל והידית. למרות שזה מאוד לא נוח.

לעומת זאת, בדייהטסו סיריון "הישראלית" הרגילה חיווי מצב ידית הילוכים נמצא בצד ימין לידית. רחוק מהנהג ומוסתר בחלקו.

לא השקיעו בהתאמת הפלסטיק להגה שמאלי.

12.jpg

• מעניין 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 650 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...