Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מכוניות יוקרה מאבדות לאט לאט את זכות קיומן...

me5000
שימו לב! השרשור הזה בן 1711 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מכוניות מודרניות הולכות ומתקרבות למכוניות יוקרה מבחינת האיכות והטכנולוגיה... בעבר הפער היה הרבה יותר גדול.

היום הפער הוא ממש קטן בין מכונית יוקרה שהיא entry level למכונית "עממית" שעולה הרבה פחות ולדעתי זה לא מצדיק את הפער במחיר.

מה אתם חושבים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 120
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

הפער במחיר בין מוצר רגיל למוצר פרמיום לעולם אינו מוצדק כשמנסים לנתח אותו באופן כלכלי. או במילים אחרות, אם אתה שואל כמה זה עולה זה כנראה לא בשבילך.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המרדף יימשך תמיד. מכוניות היוקרה תמיד יוסיפו משהו (ובדרך כלל הרבה "משהו'ים"). אם בעיצוב, אם בגימור יותר מוקפד, אם באבזור יותר עשיר ומתקדם, אם בטכנולוגיה פורצת דרך ואם בכל מערכת ההנעה.

האם המאמץ לרכוש רכב כזה מוצדק? כל אחד, יכולתו ושיקוליו. אבל לחשוב שהפער האיכותי בין רכב עממי לרכב יוקרה נסגר זו טעות.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שכשאתה לא יודע על מה מישהו אחר משלם פי 10 ממך - אתה קורא לו פלצן אבל בפועל, אתה בור.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נניח שכבר כל המכוניות אוטונומיות ובכולן אייפד לכל נוסע. זהו? זה המדד היחיד, יחידת בידור ואותן מערכות בטיחות? תמיד יהיו אנשים שירצו ריפוד עור איכותי מפרות שאכלו רק קוויאר, עדיין יהיו אנשים שירצו נסיעה שקטה ונוחה במיוחד או רכב לטווח של 5000 ק"מ במקום 1000 ק"מ של השכן... הכל עולה כסף. רכב יוקרה זה הרבה יותר מסתם אבזור אלקטרוני כזה או אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה רכב עממי יכול לספק בידוד רעשים של רכב יוקרה?

הסובארו שלי :-P

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קסיו ורולקס מדויקים באותה המידה ועדיין המכירות של רולקס עולות משנה לשנה. אנשים מחפשים את הסמל בלי קשר לאיכות המוצר ומוכנים לשלם עליו.

Sent from my iPhone using Tapatalk

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה רכב עממי יכול לספק בידוד רעשים של רכב יוקרה?

+100500!!!!!

שנה וחצי אחרי שמכרתי את הג'ולייטה, זה הדבר שהכי חסר לי (זה ועוד 10 ליטר במיכל דלק). בזמן שכולם ממששים פלסטיקים, לא מבינים עד כמה בידוד רעשים משפיע על החוויה הכוללת. בג'ולייטה יכולתי לדבר בדיבורית בניחותא במהירויות YNET, משהו שבברז בלתי אפשרי. אני כבר לא מדבר על מכוניות כמו לקסוס, שם בידוד הנהג והנוסעים מה-NVH הוא בבחינת ערך מוחלט.

מכוניות מודרניות הולכות ומתקרבות למכוניות יוקרה מבחינת האיכות והטכנולוגיה... בעבר הפער היה הרבה יותר גדול.

היום הפער הוא ממש קטן בין מכונית יוקרה שהיא entry level למכונית "עממית" שעולה הרבה פחות ולדעתי זה לא מצדיק את הפער במחיר.

מה אתם חושבים?

אנחנו חושבים שזה מאד רחוק מן האמת. יוקרה היא עדיין יוקרה - חומרים, בידוד, טכנולוגיה - הפער עודנו קיים בכולם. יש יותר איבזור במכוניות עממיות, ויש יותר טכנולוגיה מפעם, אבל עולם היוקרה אינו עומד במקום. מה שיש עכשיו הוא מה שהיה תמיד - מכוניות עממיות מקבלות באיחור-מה את הטכנולוגיה שמנוסה לראשונה במכוניות יוקרה, כשהיא הופכת לזמינה וזולה יותר. פשוט אנחנו חיים בעידן יותר טכנולוגי, אז אבסולוטית יש יותר דברים שזולגים. הפער קיים גם קיים, פשוט אם פעם זה היה חלונות חשמל וריפוד עור, היום זה מערכות בטיחות אקטיבית ואינפוטיימנט. זה הכל.

קסיו ורולקס מדויקים באותה המידה ועדיין המכירות של רולקס עולות משנה לשנה. אנשים מחפשים את הסמל בלי קשר לאיכות המוצר ומוכנים לשלם עליו.

רולקס היו מתים להיות מדויקים כמו קסיו.

ZC6 | JB43

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רולקס לא מנסים להיות מדויקים.

אם תשאל את מנכ"ל רולקס איך הולך בעסקי השעונים הוא יענה לך שאינו יודע, כי רולקס לא מוכרת שעונים - היא מוכרת יוקרה.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קפצת מברז לג'ולייטה, כשכל פורד עממית שקטה בדיוק כמו ב.מ.וו מלפני עשור. שלא לדבר על קיה פיקנטו, שגם היא שקטה יותר ממכוניות יוקרה של פעם.

דעתי בעניין, אגב, היא שהפער נשמר. תמיד יהיו קטגוריות שונות ובצדק.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משתמע מדברים שקסיו זה מוצר יותר איכותי והיתרון היחידי לרולקס הוא הסמל.

יש לי קסיו, יש לי רולקס, עדיין אין לי גרנד סייקו, שעולה כמו רולקס.

על מה אתה משלם בדיוק כשאתה קונה שעון יקר? אתה משלם על דברים שהם מעבר ללוגו, איכות החומרים והירידה לפרטים הקטנים (ממש קטנים).

אני אוהב רכבי יוקרה ואני אוהב שעונים, לא חושב שאני פראייר.

Sent from my SM-G965U using Tapatalk

• רעיון טוב! 1

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1711 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...