Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דו"ח על חשד בניסיון לשימוש בטלפון בנהיגה

שימו לב! השרשור הזה בן 1732 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לחנות או סתם לעמוד.

אבל להיכנס ולהמתין דקה כדי להכניס את האנשים ואת המזוודות מותר.

אם לא, למה פתוח שם בכלל?

לגבי הדו"ח, לא הבנתי איך הוא הפריע אבל בסדר, שיהיה.

Enviado desde mi ONEPLUS A6013 mediante Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההתנהלות רש״ת והפקחים במפרץ איסוף הנוסעים במפלס הנחיתות הוא שערוריה. מסחרה ישראלית במיטבה.

בנו שלושה מסלולים שנראים ככאלה המיועדים לאיזור איסוף והמתנה - אבל יש שלט שאוסר עצירה.. לא איסור חניה אלא איסור עצירה. אז לשם מה בנו שם המסלולים האלה?? לא מאמין שיש מישהו שהגיע לנתב"ג לאסוף נוסע ולא עצר שם להעלות אותו בניגוד להוראת התמרור. גם מדיניות האכיפה שם גם לא הולמת את השלט ובררנית ומפלה.

לאחד מרשים להישאר לעמוד ואת האחר מגרשים? למה? ככה.

בכלל עושה רושם שהצבת השלט לאיסור עצירה, וגדוד הפקחים שמגרש את העומדים שם נועד כדי להגדיל את הכנסות רש"ת מהחניונים.

סיירי הבטחון אף מגדילים ראש ומגרשים את כל מי שעומד בכלל מחוץ למתחם, בצד הדרך ואפילו גם על שביל הכורכר מימין שבצד הפרדס.

בשם ״הבטחון״ מותר לטרטר אזרחים מן השורה, מתעמרים בנהגים שממתינים ברכב לכמה דקות בודדות לנוסע שיצא מהטרמינל, אבל כשהיה אירוע אמת ורכב עם מחבלים בפוטנציה שפרץ את המחסום לפני כמה שנים (בסוף מרחו את הסיפור והחליטו שהם רק גנבי רכב שנלחצו) - הם הצליחו להגיע ממש עד לטרמינל הנוסעים. כל הטבעת ההיקפית לא הספיקה לסיירי הבטחון לעצור אותם לפני שהגיעו לטרמינל.

אבל העיקר שאף אחד לא חנה בצידי הדרך והפריע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור מישהו שיוצא לו לאסוף מנתב"ג לפחות פעם בחודש, ברור לי לחלוטין למה אסרו שם חניה או עצירה.

לא פעם למרות האיסור אנשים עומדים בשני הצדדים ומשאירים רק את הנתיב האמצעי פנוי, עד שאחד מהרכבים מזהה את הנוסע שהוא צריך לאסוף, ובמקרה כזה הוא פשוט עוצר בנתיב המרכזי וגורם לעצירה מוחלטת של כל התנועה למשך הכמה דקות, ואם תשאל אותו הוא בכלל בסדר כי אין מקום פנוי בטווח של 10 מטרים ממנו אז הוא עוצר באמצע, ואם תשאל את העומדים הם גם בסדר כי הם מחכים 5 דקות למישהו שהרגע נחת ועוד לא הגיע בכלל לביקורת דרכונים.

אז כן, לפעמים אני נכנס לחניה לטווח קצר, לפעמים אני עושה עוד סיבוב (בדיוק סיפור של 3 דקות לסיבוב), ובעיקר אני דואג לא להגיע מוקדם מדי, בטח לא חצי שעה לפני הזמן

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

m3,

זה כבר שבוע של ישראלים שעצורים איפה שבא להם כי "זה לשניה" (וזה לא באמת שניה) ולא אכפת להם מכלום, וזה קורה בכל המדינה, לא רק בנתב"ג.

יש הבדל מאוד גדול למישהו שנכנס, פותח את הדלת, מכניס מזוודות ונוסע ועומד כל הזמן הזה בלי להפריע לאף אחד, לזה שעומד בנתיב אמצעי, ומפריע לתנועה.

שוב אני אומר שאני לא מבין, אם "אסור", אז למה פתחו את הכניסה שם, לפני שנה פחות או יותר, היית צריך להוציא כרטיס כדי להיכנס לאזור הזה, אם לא יצאת תוך 10/15 דקות, היית צריך לשלם, היום כבר לא...

זה באמת נראה שעשו את זה רק כדי לתת דו"חות ולעשות כסף.

לפני חודש גם אני נסעתי לשם, עצרתי, יצאתי מ הרכב פתחתי את הדלת ו התא מטען, ישר קפץ פקח ואמר לי "אסור לחנות פה", אמרתי לו "אני לא חונה, רק אוסף אורחת", ואמר לי "אתה רואה אותה?"

אמרתי לו "כן, תראה, היא באה"..

עשה פרצוף של "סמעק, דפק אותי.."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנושא הזה באמת לא מובן, אם אסור אפילו לעצור ולאסוף נוסע שכבר עומד ומחכה שם, מה הטעם בכל המפרץ הזה? סתם לעשות סיבוב דאווין מול עינייהם של הנוחתים בנתב"ג?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אספתי משם את חברה שלי ליטרלי עשרות פעמים ומעולם לא אמרו לי כלום. כמובן שנכנסתי לאיזור רק כאשר היא התקשרה ואמרה שהיא מחכה שם. וככה זה צריך להיות ת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבקר שם הרבה.

הביקורת שלי היא כלפי התכנון במתחם.

אין הגיון בלהציב תמרורי איסור עצירה כשהעצירה, למעשה, מותרת.

חונים בשני הנתיבים ורק האמצעי נוסע, עד שמישהו עוצר באמצע הנתיב להעלות נוסע.

מנסיוני לא נותנים דוחות כלל למי שרק עוצר להעלות נוסע.

ברבים משדות התעופה נהוגים נתיבים מחולקים (פיזית). אף אחד לא יכול להמתין בהם ליותר מדקה כי הוא מפריע לאלו שמאחריו, ונאלץ לבצע סיבוב נוסף. לעניות דעתי זה הפתרון.

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

m3,

זה כבר שבוע של ישראלים שעצורים איפה שבא להם כי "זה לשניה" (וזה לא באמת שניה) ולא אכפת להם מכלום, וזה קורה בכל המדינה, לא רק בנתב"ג.

יש הבדל מאוד גדול למישהו שנכנס, פותח את הדלת, מכניס מזוודות ונוסע ועומד כל הזמן הזה בלי להפריע לאף אחד, לזה שעומד בנתיב אמצעי, ומפריע לתנועה.

שוב אני אומר שאני לא מבין, אם "אסור", אז למה פתחו את הכניסה שם, לפני שנה פחות או יותר, היית צריך להוציא כרטיס כדי להיכנס לאזור הזה, אם לא יצאת תוך 10/15 דקות, היית צריך לשלם, היום כבר לא...

זה באמת נראה שעשו את זה רק כדי לתת דו"חות ולעשות כסף.

לפני חודש גם אני נסעתי לשם, עצרתי, יצאתי מ הרכב פתחתי את הדלת ו התא מטען, ישר קפץ פקח ואמר לי "אסור לחנות פה", אמרתי לו "אני לא חונה, רק אוסף אורחת", ואמר לי "אתה רואה אותה?"

אמרתי לו "כן, תראה, היא באה"..

עשה פרצוף של "סמעק, דפק אותי.."

אין הבדל חוקי בין מי שעומד בנתיב הימני, השמאלי או האמצעי, כולם נתיבים.

והכרטיסים היו לפני הרבה יותר משנה, גם יותר משנתיים, והם בוטלו כי הם לא עשו את העבודה, כי במקום שתוכל להיות ב"נחיתות" למשך 3-5 דקות משער הכניסה לשער היציאה, היית יכול להיות 15 דקות.

ואם המטרה הייתה לתת דו"חות, היה הרבה יותר קל להשתמש במצלמות הקיימות שם, לשים 2-3 פקחים בחדר בקרה ולשגר דו"חות בדואר.

ממה שאני ראיתי את השוטרים שמסתובבים שם, הם לא רוצים להיות שם מי יודע מה, אז סביר להניח שהוא לא חשב שדפקת אותו, אלא הוא פשוט שבוז והמשיך הלאה.

הנושא הזה באמת לא מובן, אם אסור אפילו לעצור ולאסוף נוסע שכבר עומד ומחכה שם, מה הטעם בכל המפרץ הזה? סתם לעשות סיבוב דאווין מול עינייהם של הנוחתים בנתב"ג?

זה הדבר היחיד שמותר לעשות שם, לעצור ולאסוף נוסע שממתין שם, מה שאסור זה לעצור ולחכות לנסוע שעוד לא ממתין שם

מבקר שם הרבה.

הביקורת שלי היא כלפי התכנון במתחם.

אין הגיון בלהציב תמרורי איסור עצירה כשהעצירה, למעשה, מותרת.

חונים בשני הנתיבים ורק האמצעי נוסע, עד שמישהו עוצר באמצע הנתיב להעלות נוסע.

מנסיוני לא נותנים דוחות כלל למי שרק עוצר להעלות נוסע.

ברבים משדות התעופה נהוגים נתיבים מחולקים (פיזית). אף אחד לא יכול להמתין בהם ליותר מדקה כי הוא מפריע לאלו שמאחריו, ונאלץ לבצע סיבוב נוסף. לעניות דעתי זה הפתרון.

חוקית אתה צודק, כשהנהג נמצא עדיין ברכב זה מוגדרת עצירה, אבל אם אני זוכר נכון, הם שמו שם תמרור צהוב עם כיתוב שאני לא זוכר בעל פה, וככה התמודדו עם זה.

לצערי אני לא רואה פתרון של הפרדת נתיבים עובד, כי החוסר אכפתיות שגורם לאנשים לעמוד ב-3 נתיבים היום יגרום להם לעמוד גם ב-3 נתיבים מחולקים, ההבדל היחיד הוא שפיזית לא יהיה אפשרי לתמרן כמו שאפשר היום מנתיב חסום לנתיב פנוי.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה הדבר היחיד שמותר לעשות שם, לעצור ולאסוף נוסע שממתין שם, מה שאסור זה לעצור ולחכות לנסוע שעוד לא ממתין שם

לא הייתי בנתב"ג כבר כמה חודשים אז לא זוכר, יש שם שילוט שמורה על מה שאמרת? כי אחרת זה עדיין שפת מדרכה אדומה-לבנה, מה שאומר שגם העצירה אסורה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוקית אתה צודק, כשהנהג נמצא עדיין ברכב זה מוגדרת עצירה, אבל אם אני זוכר נכון, הם שמו שם תמרור צהוב עם כיתוב שאני לא זוכר בעל פה, וככה התמודדו עם זה.

12345

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשבתי על הנושא עוד קצת, לכל המתלוננים על השלט:

איך אתם רוצים שהרשות המחוקקת תגדיר שאסור לעצור ליותר מ X דקות? הרי אין דבר כזה.

וישראלים כמו ישראלים פשוט יעצרו שם וישארו ברכב ויגידו לפקח "מה אבל הרגע הגעתי ואני ברכב"

ולכן אוסרים הכל ומשאירים את השיקול לדעת למי שאוכף במקום, ששוב, מניסיוני האישי - לא עושים שום בעיות כל עוד אתה באמת עוצר לכמה שניות בלבד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1732 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...