Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב יצא מפחחות במצב גרוע יותר משנכנס - מה לעשות עכשיו?

שימו לב! השרשור הזה בן 1715 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז בהמשך לשרשור (שהיה הצלחה כבירה יש לציין) שלי לגבי התאונה הקלה שעברתי.

הרכב נכנס למוסך שסוכן הביטוח שלי המליץ לי עליו ומהרגע הראשון הכל היה מבולגן ולא תקין.

השמאי קבע איתי בשעה מסויימת במוסך והבריז בלי להודיע (אחרי שחיכיתי לו). יום אחרי שהכנסתי את הרכב למוסך התקשרתי לבדוק שהכל בסדר ושהשמאי הגיע לבסוף ונאמר לי שאני יכול להגיע ולקחת את הרכב. הופתעתי שהם תיקנו את הרכב בזמן כל כך קצת ונאמר לי שהם רק שטפו אותו כי זה מה שהשמאי אמר לעשות...

מפה התחילה סאגה של טלפונים לסוכן ביטוח, שבתורו דיבר עם השמאי שדיבר עם המוסך וכו' עד שהיום הגעתי לקבל את הרכב. קיבלתי את הרכב בחוץ תחת שמש חזקה (זה מאוד רלוונטי להמשך הסיפור) בגלל שהמוסך היה מלא ברכבים אחרים, לא חתמתי על כלום (כי נאמר לי שכל הטפסים יגיעו לסוכן ביטוח שלי) ורק הפקדתי צ'ק דחוי על סך התיקון ל-3 חודשים קדימה, קיבלתי מפתח ונסעתי.

לאחר שהגעתי הביתה ועשיתי סיבוב מסביב לרכב, חשבתי שאני מדמיין את מה שאני רואה.

הנזק של התאונה תוקן בצורה חובבנית, יש מריחות צבע לא ברורות בצד השני שלא היה קשור לתאונה, טיפות צבע (גם בצד הלא קשור לתאונה), גומיות דלתות במלאות בצבע, מראה שמאלית שהחלק השחור שלה מלא בצבע.

שלחתי את התמונות למזכירה של סוכן הביטוח שלי, היא התקשרה ואמרה שהיא בשוק שקיבלתי את הרכב בכזה מצב ושאני אחזור למוסך מחר בדחיפות ואדרוש שיתקנו לי את הכל.

מה אני אמור לעשות עכשיו? מן הסתם אסע למוסך מחר, אבל מה הלאה? איך מתקנים את המריחה שיש לי בצד הימני של הרכב (מה זה בכלל?), הגומיות שמלאות בצבע והפגוש העקום שהם לא סידרו? מה אם הם לא יסכימו לתקן?

מצרף תמונות. תודה מראש.

הנזק המקורי בפגוש שספק אם סודר בצורה רשלנית או לא סודר בכלל.

IMG_20190718_134329.jpgIMG_20190718_175949.jpg

המריחה הלא ברורה בצד השני של הרכב (שבכלל לא קשור לתאונה) גם על הגומיות של הדלת

IMG_20190718_182944.jpgIMG_20190718_181415.jpgIMG_20190718_180127.jpg

טיפות הצבע על הגג

IMG_20190718_174600.jpg

רסס צבע על החלק השחור במראה

IMG_20190718_180024.jpg

עריכה אחרונה על ידי Max_igo
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחירה גרועה של שמאי ומוסך ככל הנראה.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיון שעברתי עכשיו אני מאד ממצליץ להתקשר לשמאי נוסף ולהתייעץ איתו.

אולי תצטרף לתבוע את המוסך בנוסף לחברת הביטוח על הנזק שהם עשו. לכן גם חשוב לתעד את כל הנזקים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחירה גרועה של שמאי ומוסך ככל הנראה.

ככה זה מרגיש.

אני לא מומחה בשמאים או מוסכים. אין לי עבר של תאונות שדרשו תיקון של הרכב (זאת הראשונה).

הלכתי למוסך שסוכן הביטוח שלי המליץ לי עליו.

מה אני עושה עכשיו? פונה לשמאי אחר או נוסע למוסך מחר ומנסה להשיג תיקון נורמלי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פנית לסוכן שלך?

קודם ביקשו ממך את הצ'ק או קודם נתנו לך לראות את המצב של הרכב?

יכולת לראות אותו לפני שנתת את הצ'ק?

היית יכול לא לתת להם צ'ק ולהצביע להם על כל מה שצילמת שיסדרו ואז יקבלו צ'ק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1715 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...