Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התייעצות לאחר בדיקה- יונדאי I30

drvm
שימו לב! השרשור הזה בן 1739 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בהתקנת רפידות וצלחות לא מקוריות עלולות להופיע שריקות בעת בלימה. אם כבר תחליפי, אז ממותג מוכר. בהנחה והפער במחיר בין תחליפי למקורי זניח יחסית, עדיף כמובן לשלם עוד קצת וללכת על מקורי.

אז המוסך נתן לי הצעה של רפידות תחליפי קוריאני מותק EAC - סט קידמי 120 ש"ח סט אחורי 100 ש"ח

צלחות מותג סיני MASTER - קדמי 240 ש"ח אחורי 180 ש"ח.

באתר חלפים ליונדאי יש כך (אשמח להמלצה והאם וכמה שווה להשקיע):

רפידות חברת ROSS- קדימה 246 ש"ח אחורה 209 ש"ח

רפידות חברת HSB - קדימה 206 ש"ח אחורה 176 ש"ח

צלחות חברת FOSTER - קדימה 257 ש"ח אחורה 216 ש"ח

צלחות חברת ATS - קדימה 243 ש"ח

צלחות חברת AMC - אחורה 216 ש"ח.

מה דעתכם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש גם חברת הייקיו שהם סבבה ולר יקרים. דבר עם יונדאי שופ/משה חלפים ולדעתי תשיג מחירים טובים. שווה ניסיון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנצלש -

אני בדיוק לפני טיפול גדול שכולל החלפת רפידות וצלחות כאשר אני מביא את החלפים.

קיבלתי הצעת מחיר של

רפידות - REMSA קדמי ב106 שח אחורי ב82 ש"ח. או חברת TRW ב205 שח לסט קדמי או אחורי .

צלחות : סט צלחות BREMBO קדמי ב491 ש"ח אחורי כרגע חסר במלאי או

חברת HI Q קדמי ב260 שח ,אחורי ב200 שח.

שווה להשקיע?

במה יותר?

נניח רפידות TRW וצלחות hi q? להשקיע בסט צלחות brembo קדמי כי רוב העומס מקדימה?

רפידות hi q עולות כמו remsa בערך אולי פחות כמה שקלים. אולי לקחת הכל hi q?

אני עוד צריך להגיע ולבדוק מה אכן צריך החלפה ואז אזמין. הצלחות והרפידות מקדימה בנות 3. הצלחות האחוריות בנות 4 לפחות עוד מהליסינג ואולי יותר ויתכן שגם הרפידות שלהן, הן כנראה צריכות החלפה עפ התחזית הקודמת. מקדימה לא ידוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם ברמבו אין לי ניסיון וגם לא remsa אז אני לא יכול לחוות דעה, עם trw כן והם היו מעולים בכל המכוניות שהיו לי.

בעדיפות שנייה הייתי מרכיב samko ואחריהם hi q שג8 נתנו אחלה תמורה למחיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1739 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...