Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מאוורר רדיאטור לא נכנס למצב 2

ניסים אברגל
שימו לב! השרשור הזה בן 1734 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום יש לי פולו 2006 נפח 1400 75 כ"ס מנוע BKY והמאוורר רדיאטור לא נכנס למצב 2 גם לא כשמדליקים מזגן....

מה יכולה להיות הבעיה אני מירושלים.

תודה ענקית מראש לכל העוזרים.

(מכונאי אמר לי בפלאפון שזה להחליף מאוורר השאלה אם צריך לבדוק וזה יכול להיות משהו אחר)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום יש לי פולו 2006 נפח 1400 75 כ"ס מנוע BKY והמאוורר רדיאטור לא נכנס למצב 2 גם לא כשמדליקים מזגן....

מה יכולה להיות הבעיה אני מירושלים.

תודה ענקית מראש לכל העוזרים.

(מכונאי אמר לי בפלאפון שזה להחליף מאוורר השאלה אם צריך לבדוק וזה יכול להיות משהו אחר)

המאוורר לא אמור לעבוד במהירות מספר 2 כאשר מדליקים את המזגן.

כאשר אחד התנאים הבאים מתקיים המאוורר נכנס לעבוד במהירות מספר 2:

1. כאשר הטמפ' של נוזל הקירור עולה מעל 99 מעלות צלזסיוס (בערך).

2. כאשר לחץ הגז במערכת המיזוג בצד הגבוה עולה מעל 16 בר.

מה עושים ?

1. מחברים סורק תקלות לרכב ומבצעים נסיעת מבחן בכדי לאסוף נתונים של טמפ' נוזל הקירור ולחץ הגז והאם המאוורר נכנס לעבודה במהירות מספר 2.

2. אתה יכול לנסות להפעיל את מהירות מספר 2 על-ידי פירוק הקונקטור של המפסק התרמי ולבצע קצר בין פין מספר 1 ופין מספר 2 ולאחר מכן בין פין מספר 1 ל-3.

בכול מקרה לדעתי הבעיה היא לא במאוורר אם בכלל קיימת בעיה.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1734 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...