Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אופנוע a1 עד 20 אלף ש"ח

shmulik656
שימו לב! השרשור הזה בן 1709 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

אני מחפש אופנוע עד 500 סמק בתקציב של 20 אלף אולי טיפה יותר.

אני רואה כל כך הרבה דגמים וכל כך הרבה אנשים אומרים דברים שונים על כל דגם רציתי לשמוע חוות דעתם מכם על מה אתם ממליצים

אני מתכוון לאופנוע הילוכים בסגנון קווסקי זד או דיוק משהו מומלץ בסגנון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מדבר על אופנוע נייקד.

מה הגובה והמשקל שלך ומה הנסועה היומית הצפויה (קילומטראז' וסוג דרך)?

175 משקל 75 קג

לא נסיעות ארוכות או משהו כזה הרוב נסיעות בית עירוניות חולון תא כזה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי, המימדים שלך לא מהווים בעיה וחולון תל אביב זו לא נסיעה ארוכה או מהירה במיוחד.

קאווא Z300 מ2017 או הונדה CB300R מ2018 יהיו מצוינים ואמינים (ההונדה הוא אופנוע חדש יותר ויצריך משיכה קלה של התקציב אבל הוא נהדר וגם מרווח הטיפולים שלו גדול).

אם יש לך תוכניות להרכיב אנשים או לנסוע רחוק יותר אז הייתי מסתכל על הCB500F. הוא יצריך ירידה בשנתון אבל הם נחשבים אופנועים אמינים להחריד.

הדיוק 390 הוא אופנוע כיפי, נפוץ וחזק יחסית אבל הוא לא אמין במיוחד ומי שקונה אותו נוטה לרכב בצורה אגרסיבית ושוחקת.

סוזוקי ויסטרום 250 יהיה נוח, אמין והביטוח זול בגלל המנוע הקטן יותר אבל הוא טיפה חלש.

לבנלי יש כמה דגמים חדשים (לאונצ'ינו וTRK) עם מנועי 250 שפחות או יותר עומדים בתקציב שלך כחדשים, נראים מגניב וצריכים להיות סבבה לגמרי. שוב, הביטוח זול יחסית אבל המנוע מעט חלש. סימן שאלה לגבי סחירות עתידית אבל חדש מגיע עם אחריות לשנתיים והשירות שלהם נחשב טוב. הTNT300 נחשב פחות מוצלח מהתחרות.

לימאהה יש את הMT03 הותיק והדי חזק - הR3 שעליו הוא מבוסס הוא אופנוע פופולארי אבל משהו בMT03 לא מסתדר אצלי.

לב.מ.וו יש את דגמי הG310 שנחשבים פחות אטרקטיביים - רק אם בא לך סמל של ב.מ.וו (תוצרת הודו אבל רוב האופנועים שהזכרתי מגיעים מהודו, סין או תאילנד ולא ממדינות המקור של המותגים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אופנוע ממוצע עושה משהו כמו 8000 ק"מ בשנה. ככל שהמנוע קטן יותר תצפה לפחות וככל שהוא גדול יותר אז ליותר.

בכל מקרה, קח את האופנוע לבדיקה לפני שאתה קונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אופנוע ממוצע עושה משהו כמו 8000 ק"מ בשנה. ככל שהמנוע קטן יותר תצפה לפחות וככל שהוא גדול יותר אז ליותר.

בכל מקרה, קח את האופנוע לבדיקה לפני שאתה קונה.

מישהו מכיר מכון שעושה בדיקה בבאר שבע או באיזור?

יש שם אופנוע שאני כנראה אלך לראות מחר אבל לא מוצא שום מכון שעושה בדיקה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מהאיזור ולא מכיר אבל אתה צריך לחפש מוסך אופנועים. עד כמה שאני יודע, מכונים לא מתעסקים עם בדיקות לאופנועים וגם עם טסטים לאופנועים לא לגמרי קל להם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1709 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...