Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מאזדה 3 שנת 200 בעיה פקק דלק.

ben159644
שימו לב! השרשור הזה בן 1676 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן,

החלפתי לפני מספר ימים פקק דלק שמתי פקק חדש,

בעבר היה לי פקק שאני פותח את המיכל של הדלק והיה רעש של לחץ משתחרר כיום לאחר שהחלפתי את הפקק החדש אני לא שומע את הרעש של הלחץ משתחרר ובנוסף הצריכה של הדלק שלי עלתה

האם העניין הזה תקין?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה החלפת פקק איפה הפקק המקורי? החלפת למקורי? שאתה מהדק אותו חזק הוא ממשיך להסתובב ויש רעש של קליקים? הגומייה תקינה?

גומיה חדשה,

החלפתי פקק כי שסבבתי הוא לא היה ניסגר טוב היה רועש רעש של הרבה קליקים,

הפקק החדש עושה רעש של קלילקים אבל אני סוגר אותו בכוח ברגע שאני מגיע לרעש של הקליקים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפקק לא אוטם, הוא לא מקורי.

אם היה רעש יציאת אוויר בעת פתיחה ועכשיו אין, זה אומר שהפקק מאפשר לאוויר לצאת גם כשהוא סגור.

זה לא תקין.

כתבו לך את התשובה, קנה פקק מקורי. מה שמוכרים בחניות חלפים זה לרוב פקק אוניברסלי תואם כלשהו. מקורי יש במוסכים מורשים (יעלה כנראה יקר) או ולקנות מפירוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפקק לא אוטם, הוא לא מקורי.

אם היה רעש יציאת אוויר בעת פתיחה ועכשיו אין, זה אומר שהפקק מאפשר לאוויר לצאת גם כשהוא סגור.

זה לא תקין.

כתבו לך את התשובה, קנה פקק מקורי. מה שמוכרים בחניות חלפים זה לרוב פקק אוניברסלי תואם כלשהו. מקורי יש במוסכים מורשים (יעלה כנראה יקר) או ולקנות מפירוק.

היה לי פקק ברכב שהוא היה מסתובב על ריק ובגלל זה החלפתי לפקק שקניתי מחנות שמוכרת חלפים,

ידוע לך כמה אמור לעלות פקק מקורי מחלפים או חדש?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנזין מתנדף אז חשוב שתהיה אטימה טובה. תבדוק אולי הרעש קורה רק אחרי נסיעה ארוכה ויום חם. ואתה בודק מהר מידי. תנסה את המכסה המקורי, אולי להפריד אותו מהקליקים, ולסגור בכוח היד. או שתעשה סיבוב בפירוקיות או סבב טלפוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמתי את הפקק שקניתי מהחנות חלפים והרחתי לא היה ריח של דלר הבעיה שהדלק ניטחן לי עכשיו וזה לא היה לי ככה אני לא יודע מה לעשות,

אני לא יודע אם הפקק הזה טוב או לא יש שיטה לדעת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...
שימו לב! השרשור הזה בן 1676 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...