Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה לצמיגים מומלצים לקיה פיקנטו (מתוך רשימה)

אורח לרגע
שימו לב! השרשור הזה בן 1715 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב.

רכב של בחורה, לא הכי רגועה עם הרגל על הגז.

המליצו לי על האתר הזה.

אז לפי מה שיש בלינק, לפי דעתי האישית כל מה שיש שם ברשימה (מהSAVA והלאה) זה בסדר. תקנו אותי אם אני טועה.

והאם יש משהו מומלץ משמעותית מהאחר? לא מתקמצנת אבל לא רוצה להוציא כסף מיותר.

ירושלמית אם יש המלצות אחרות.

ברכות ותודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עכשיו שמתי רביעייה של מישלין (במידה גדולה יותר) צמיגים נוחים מאוד עלה לי 340 לצמיג אני מאוד מרוצה מהרכישה מאמין שלרכב שלך יעלה קצת יותר זול המידה שלי הייתה 195/65r15 91v

עריכה אחרונה על ידי haimkm
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי את רוב הצמיגים ברשימה הזאת לא הייתי משתמש גם בתור דלק בהפגנה.

מתוך מה שכן יחסית נורמלי (אם מתעלמים מהקונטי והגודייר שברור שהם טובים) הייתי כנראה הולך על הקלבר, מקסיס או הנקוק.

א-ב-ל, אם היא לא מוגבלת אך ורק לצמיגים שברשימה הזו, באותה מידה ביד2 צמיגים יש מישלן אנרג'י באותו מחיר כמו המקסיס (240), ואז אין בכלל שאלה.

במבט שני, המחיר הזה נמצא בפנצ'ריה בבית דגן, ואם זו הפנצ'ריה שאני חושב שהיא (גלגלי המגן) אז היא גם מאוד מומלצת, גם מניסיון אישי.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש בלינק fulda ecocontrol במבצע ל 4 צמיגים.

אם יש אותם במלאי , טריים ( עד שנה מיום הייצור ) ובאמת במחיר מבצע, זאת קניה טובה.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א-ב-ל, אם היא לא מוגבלת אך ורק לצמיגים שברשימה הזו, באותה מידה ביד2 צמיגים יש מישלן אנרג'י באותו מחיר כמו המקסיס (240), ואז אין בכלל שאלה.

.

תודה. לא הכרתי.

יש בלינק fulda ecocontrol במבצע ל 4 צמיגים.

אם יש אותם במלאי , טריים ( עד שנה מיום הייצור ) ובאמת במחיר מבצע, זאת קניה טובה.

תודה גם לך :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשימי לב שבמישלין האלה הם לא הקוד מהירות שאת צריכה לפני שאת רוכשת תוודאי שהקוד מהירות תואם למה שרשום ברישיון רכב שלפי מה שפירסמת זה 75h המישלין שם הם 79t

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1715 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...