Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פוגע ללא ביטוח צד ג' מתחמק. מה ניתן לעשות

שימו לב! השרשור הזה בן 1711 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כלפני חודש בעצירה מוחלטת בצומת נכנסה בי משהי מאחור, צלמתי את פרטי הביטוח שלה ותמונות של הרכב.

הכנסתי את הרכב למוסך הסדר, הוחלף פגוש וגם מגן השלדה שהיה מעוך.

אחרי שהתיקון בוצע השארתי ציק ואחרי כמה ימים מתקשרת אלי נציגת הביטוח שלי ומעדכנת אותי שבביטוח שהיא מבוטחת זה רק ביטוח חובה

ואין לה צד ג'.

אחרי כמה שבועות ונסיונות שלי ושלה הנציגה להשיג פרטי ביטוח צד ג' מהפוגעת היא ממשיכה להתחמק ולא לענות לא לטלפונים הודעות או מכתבים.

מה האופציות שלי במצב כזה?

ואם אתם צריכים עוד פרטים אשמח לספק (אני מבוטח ביטוח מקיף+חובה+צד ג')

תודה מראש לעוזרים זאת תאונה ראשונה שלי ואני לא בטוח אם מה שמייעצים לי בביטוח זה לטובתי או לטובתם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

2 אופציות:

1. לתבוע את הביטוח המקיף שלך, הם יטפלו בכל התביעה מול הנהגת הפוגעת, החיסרון - תאבד את ההנחה של היעדר תביעות ולכן תשלם יותר, וגם תשלם השתתפות עצמית, בסופו של דבר אתה אמור לקבל את כל הכסף הזה בחזרה בתנאי שייקבע 100% אשמה לנהגת השנייה.

2. לאסוף את הניירת וכל החומר ולתבוע ישירות את הנהגת השנייה. אם יש לה ביטוח צד ג' זו בעיה שלה ויש טופס שהיא תמלא ואז חברת הביטוח שלה תהפוך לנתבעת גם כן.

החסרון - זה זמן שלך.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה לא מעוניין לערב את הביטוח שלך,אם אין לה צד ג',תצטרך להגיש תביעה בבית דין לתביעות קטנות באופן פרטי

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה היא כושר הספיגה שלך.

אם עלות התיקון גבוהה לך הפעל את המקיף שלך, ואז תספוג את ההשתתפות העצמית ואת עליית הפרמיה. תוכל לתבוע אותם מהפוגעת בתקווה שתזכה בתביעה ושהגברת תשלם את הנזק.

אופציה שניה - לשלם מכיסך ולתבוע את כל הנזק.

לפי התאור שלך הנזק לא גדול מאד - כמה אלפי ש"ח - וההפרש בין שתי האפשרויות לא גדול. במקרה כזה עדיפה האפשרות השניה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לעונים

הטיפול יצא בערך 7000 שח כולל התשלום לשמאי, התשלום למוסך נעשה בציק דחוי שניתן לדחות שוב לפי מה שהסבירו לי לעוד 3 חודשים,

אני מניח שאחרי 3 חודשים אצטרך לספוג את התשלום בעצמי.

1) במידה ואני בוחר לתבוע את הפוגעת האם משהו יודע כמה זמן תהליך כזה לוקח?

2) האם כדאי לקחת עורך דין או לבצע זאת עצמאית. נציגת הביטוח במוסך הביא לי מספר טלפון של עורך דין שמתעסק במקרים כאלו אבל אני לא יודע אם לסמוך עליהם או לחפש אחד בעצמי, אשמח להמלצה על עורך דין ממישהו שנקלה למצב דומה.

3) האם יש לי אפשרות לתבוע את הביטוח לאחר כמה חודשים אם התביעה מתעקבת או אני לא זוכה בפיצוי מספיק?

אציין שאין שום סיבה שבית המשפט לא ימצא אותה אשמה הפוגעת נכנס בי מאחור כשאני בעצירה מוחלטת בצומת עם רמזור אדום בנוסף נכח איתי חבר שיכול להעיד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלח לגברת מכתב רשום עם אישור מסירה

צרף את דו"ח השמאי וחשבונית המוסך והשמאי

בה אתה מתרה בה כי אם תוך 15יום אתה לא מקבל את הכסף אתה תובע אותה.

לא משלמת

בסכום כזה אתה הולך לבד לבית המשפט לתביעות קטנות.

התהליך יכול לקחת לא מעט זמן

הביטוח שלך מודע לתאונה אז תמיד ( עד 3 שנים )אתה יכול לפנות לביטוח שלך שישלם לך את הנזק.

עריכה אחרונה על ידי ישה

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לקחת בחשבון שאפילו אחרי זכייה בתביעה, כנראה יהיה צורך לפנות להוצאה לפועל ע"מ לקבל את הכסף, וזה אם היא לא תפשוט רגל בזמן הזה (לך תדע).

שורה תחתונה, זה לא הוגן שהפרמייה שלך תתייקר בעקבות רשלנות של מישהו אחר, אבל אני הייתי מפעיל את המקיף וסופג את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלח לגברת מכתב רשום עם אישור מסירה

צרף את דו"ח השמאי וחשבונית המוסך והשמאי

בה אתה מתרה בה כי אם תוך 15יום אתה לא מקבל את הכסף אתה תובע אותה.

לא משלמת

בסכום כזה אתה הולך לבד לבית המשפט לתביעות קטנות.

התהליך יכול לקחת לא מעט זמן

הביטוח שלך מודע לתאונה אז תמיד ( עד 3 שנים )אתה יכול לפנות לביטוח שלך שישלם לך את הנזק.

לגבי מכתב דואר רשום, נציגת הביטוח במוסך שלחה לה ועדיין לא נאסף כנראה ממשיכה להתחמק.

זאת תאונה ראשונה שלי ואני חייב לציין שאני ממש מופתע שיש אנשים שאין להם ביטוח צד ג, ושכל הכאב ראש הזה נופל דווקא על הצד הנפגע.

אתקשר מחר להתייעץ עם העורך דין שהנציגה הפנתה אותי אליו. אם אתם מכירים עורך דין טוב למצב שכזה אשמח לקבל פרטים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי אין ביטוח צד ג', כי אני מבטח את עצמי. בפעם הבודדת שפגעתי במישהי לקחתי כמובן אחריות (בלי להודות באשמה) ותיקנתי לה את הרכב.

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהבנק או מהליך פשיטת הרגל.

טפשות לא לעשות ביטוח צד ג' אבל כל אחד עושה מה שהוא מבין.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר היה לנו דיון ארוך עם הבחור, אבל הוא מתעקש.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1711 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...