Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הונדה סיוויק האצ'בק 2016 - התלבטות

Kimel
שימו לב! השרשור הזה בן 1734 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי, אני בחיפושים אחר רכב חדש, וקיבלתי הצעה להונדה סיוויק האצבק 2016 1800 (קומפורט) עם 71000 קמ, באזור ה72 אלף שקל.

אז לגבי המחיר סה"כ נראה קצת יותר כי זה ממקום מסודר עם אחריות והכל, אבל בתקציב.

מה שכן מעניין אותי זה:

1) האם הקילומטראז הגבוה יחסית בעייתי ברכב הזה?

2) מבחינת טיפולים, איזה טיפולים גדולים מתקרבים?

3) איזה דברים אני צריך לדעת על הרכב שאני לא יודע לשאול את המוכר? בדיקות מיוחדות לדגם? דברים כלליים? (חשבתי על צמיגים, מצבר, מה עוד?)

4) חוות דעת כללית על הרכב

תודה על העזרה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ק"מ לא כזה נוראי,(הרכב מליסינג ?)

הרכב אמנם בן 3 אבל טיפול 75K אכן מתקרב,אין בעיות מיוחדות לדגם.

לא יודע אם מתכונת הטיפולים זהה להונדות מ 2013 (כמו שלי) והלאה צורה חדשה אבל אם כן,עלות במורשה באיזור ה 1800 ש"ח לא כולל בלמים.

לגבי צמיגים-אמנם הרכב בן 3 או פחות אבל הק"מ שעבר יתכן ויצריך החלפת צמיגים.

לגבי מצבר- גבולי- יש כאלו שמחזיקים 3 שנים ויש כאלו שיותר (ברכב שלי היד הראשונה החליפה מצבר לאחר 3 שנים לערך).

בכללי- כאשר אני התלבטתי בין שתי הצורות ההחלטה נפלה תוך פחות מדקה- הסדאן לטעמי עדיפה אבל זה רק לטעמי האישי.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה, אני אברר לגבי הטיפול (אגב מה הוא כולל?

הרכב 0 קמ ופרטי.

חוץ מזה סתם שאלה, יש רצועת טיימינג לרכב? כי מישהו אמר לי שהוא חושב שלמנועים האלה יש שרשרת, אבל לא בטוח.

מעבר לזה מה ההתרשמות שלך מהרכב? והמחיר נראה הוגן?

תודה על העזרה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש שרשרת טיימינג ולא רצועה.

אם הרכב יד 2 ונרכש ב 0 ק"מ אם הבנתי אותך נכון זה אומר,שיש הפחתה של 13% במכירה והבעלות הראשונה לא בדיוק פרטית.

ראה הסבר כאן בהודעתם של ZVIT ו BUKI - דף ראשון,שתי הודעות אחרונות.

https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?645719-%D7%99%D7%93-%D7%A8%D7%90%D7%A9%D7%95%D7%A0%D7%94-0-%D7%A7-quot-%D7%9E-%D7%9E%D7%A4%D7%A8%D7%98%D7%99-%D7%99%D7%A9-%D7%97%D7%99%D7%94-%D7%9B%D7%96%D7%95

עריכה אחרונה על ידי colauti 9

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1734 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...