Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מטען מחשב נייד לנובו עם שקע USB C. אפשר להטעין איתו את הסלולרי?

sorvall
שימו לב! השרשור הזה בן 1736 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.

כמו בכותרת. אפשר להטעין את הסלולרי עם המטען של המחשב או שאעשה נזק?

"יושב לי כאן ומחכה לך, כמו עורב על עץ. ולא חבל לך על תפוח, שנפל והתפוצץ. הרחוב ריק, הלילה קר הגשם כבר שטף את כולי. אני יבש כמו מדבר, הרסת אותי שברת לי את הכלי." (תמוז)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זהו מטען PD, וזה קצת מסוכן מכיוון שהמטען יכול להוציא 20V, בהתאם למה שהוא חש שמחובר אליו.

מניסיון, זה כנראה יעבוד, אבל אם לא, הוא יכול לשלוח 20 וולט לטלפון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא מעלה מתח רק אחרי בדיקה שהצרכן תואם.

גם מטעני קויק צ׳ארג׳ עובדים ככה ויכולים להוציא מתח גבוה למכשירים תומכים, עדיין אין בעיה לחבר מכשירים רגילים.

אני מטעין עם המטען type c של הלפטופ גם טלפונים וגם גופרו והכל בסדר.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון, אבל QC זה תקן שמיושם בהרבה מכשירים, בעוד שהמטענים של לנובו לא מצריכים בדיקות על מכשירים נוספים מלבד המחשב שהגיע איתו, ולכן הם גם לא לחלוטין עומדים בתקן PD, ופדיחות יכולות לקרות, לדוגמה, הטלפון שלי נטען טוב עם כזה מטען בעוד טלפונים אחרים לא מזהים שמשהו מחובר אליהם, ולכן אין תשובה גורפת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשביל ש-QC יעבוד צ'יפ של Qualcomm מוטמע בשני הצדדים (הטלפון והמטען).

לא אומר לכאן או לכאן (פשוט לא ניסיתי), אבל זה אולי מידע חשוב

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מטען USBC שתומך בPD בצורה רשמית אמור לעבוד בסדר גמור ולא לשלוח יותר מדי חשמל.

אני ״משאר״ שלנובו זה לא חבורת חאפרים עם מטענים בשקל מסין.

אני לא הייתי דואג

(עם המטען של המק - שהוא 65W וגם ה85W וגם עם המטען הנ״ל שמשמש אותי כמטען חלופי למק - https://smile.amazon.com/Certified-Charger-Nekteck-Delivery-Station/dp/B0712252ZQ/ref=sr_1_10?keywords=usb+c+charger+60w&qid=1563468738&s=gateway&sr=8-10 - הטענתי הכל מגו פרו , טאבלטים וטלפונים של אנדרואיד ונינטנדו סוויטץ - 0 בעיות)

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלנובו הוא T490.

על המטען רשומים כמה ערכי וולט.

אנסה ואעדכן. מקסימום זה יהיה מטלפון אחר...7deb1624aa5d1c2e9dc4dcb31633c79a.jpg

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk

"יושב לי כאן ומחכה לך, כמו עורב על עץ. ולא חבל לך על תפוח, שנפל והתפוצץ. הרחוב ריק, הלילה קר הגשם כבר שטף את כולי. אני יבש כמו מדבר, הרסת אותי שברת לי את הכלי." (תמוז)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעדכן.

חיברתי למטען. המתח עלה ל2 אמפר ומיד התייצב על 1.5 אמפר.

אני מתרשם שהטעינה לא מהירה כמו במטען המקורי, אבל טוב לדעת שאפשר לטעון גם איתו.

תודה03348309edc2f08b1c4b08fa33c5d4bb.jpg

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שבזרם גבוה יותר הוא לא מצליח לשמור אפילו על ה-4.3V שהוא נותן.

נראה הגיוני, המוליכים במטען הזה מאוד דקים מכיוון שהם מתוכננים להעביר זרם דומה ב-20V, הוא אף פעם לא תוכנן לעבוד ב-5V.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא יכול לדעת. ייתכן שבקר הטעינה בטלפון הגביל את זרם הטעינה בגלל סטטוס הטעינה הנוכחי של הסוללה ועוד הרבה פרמטרים צרובים בבקר.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...