Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעיות חדשות לאחר טיפול במוסך מורשה פורד

אנונימוס48
שימו לב! השרשור הזה בן 1734 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

יש לי פורד פוקוס 2012 שקניתי מליסינג. אני לא נוסע הרבה ברכב וחוץ מהעניין המוכר עם הגיר האוטו עובד פרפקט.

לפני כמה ימים (בתמימותי) נסעתי למוסך לאחר שהרכב לא הניע כדי שיחליפו לי מצבר ועל הדרך יבדקו את הגיר ויעשו טיפול. לאחר כמה שעות קיבלתי טלפון שנאמר לי שאני צריך לשלם 6000! ש"ח על הטיפול המצבר והחלפת דיסקיות בלמים תושבת מנוע ורצועת טיימינג ונאמר לי כמה זה מסוכן לנסוע בלי בלמים וכמה הרצועת טיימינג יכולה להזיק למנוע. לא הבנתי מאיפה זה נחת עליי ולאחר דין ודברים במוסך הסכמתי שיחליפו רק את הבלמים. ביציאה מהמוסך המנהל עשה סיבוב על האוטו ואמר שהכל בסדר (אפילו לא טרח להזכיר את רצועת הטיימינג) החניתי את האוטו בעבודה קרוב למוסך ובסוף היום כשהנעתי אותו שמעתי רעשים חזקים מהמכסה מנוע שהתגברו כל לחיצה על הדוושה ובפניות ובנוסף ההגה היה כבד מאוד בסיבובים. לאחר יומיים חזרתי למוסך, אחד הנציגים שם מילא שמן הגה עשה סיבוב ואמר שהכל בסדר והוא רק רוצה לבדוק שאין נזילה, הרים את הרכב חיפש כמה דקות אח"כ הוריד חלק כלשהו בתחתית הרכב ואחרי כמה רגעים שהוא התעסק שם התחיל לנזול שמן הגה על הרצפה. נאמר לי שצריך להחליף מסרק הגה ולעשות כיוון וברגע זה אמרתי לא תודה, כשהרכיב את החלק בחזרה אחד העובדים שם אזיקון על מסרק ההגה ולאחר ששאלתי אותו אם אמור להיות שם גומי כלשהוא אמר לי לא ואמר שבכלל כל ההגה לא מקורי. שוב החניתי את האוטו בעבודה ושמתי לב שטשטף קצת שמן ממש שלולית קטנה שהתייבשה אחרי שעה ולידה הופיעה שלולית מים קטנה. סה"כ רציתי להחליף מצבר ולעשות טיפול במוסך מורשה ויצאתי עם סכום דמיוני של 7500 ש"ח שהם רצו לגבות ממני על שלל דברים. מיותר לציין שכשחזרתי למוסך לא הוזכר כלל כל העניין של רצועת הטיימינג שכל כך היה קריטי בתחילת השבוע, ואת הגיר בכלל לא בדוק כי אמרו שהאחריות הייתה ל-7 שנים והיא פגה.

הייתי שמח לקבל המלצה מה עליי לעשות. תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא להזניח .. כי קיים שם משהו לא תקין ברכב, שעלול להתגבר.

לקפוץ למוסך אחר, לא להתחיל לספר להם שהייתה במוסך מורשה ואתה חושב שגרמו לך נזק לרכב.

אלא פשוט לספר שראית שלולית שמן /מים .. ויש נזילה ושיבדקו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1734 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...