Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צבע מתקלף ברכב חדש (פחות מ3 שנים ובאחריות)

שימו לב! השרשור הזה בן 1714 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

ברכב סוזוקי בלנו 2016 , 31000ק"מ , לאחר שיצאתי משטיפה, שמתי לב לקילוף מוזר בדלת נהג.

השטיפה היתה רק עם זרם מים(גרניק) וניגוב ידני (לא עברתי במכונה האוטומטית) כך שדיי ברור שזאת לא אשמתם, בכל זאת רכב דיי חדש.

ניגשתי לסוזוקי א.פ.צ חדרה לבדוק לפשר העניין, הם הביאו את מנהל מוסך הפחחות שעובדים איתם, וזה אמר(יש הקלטה) שמדובר בחומצה(או צואה של ציפורים) שגרמה לירידת השכבה של הצבע.

אמרו שצביעה של הדלת תעלה 900ש"ח והסכימו שאנחנו נשלם מתוך זה 400ש"ח.

אנחנו מצידנו טענו שזה ליקוי יצרן וכי גם צואה של ציפורים ועטלפים על מכסה המנוע לא גרמו לכזה דבר.

אשמח לחוות דעת.

תודה!

תמונות

https://i.imgur.com/TT6jdC7.jpg

https://i.imgur.com/kxbGAPH.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

האם יכול להיות שהיה שם נזק או קילוף ממכה כלשהי והגרניק חדר בין השכבות?

מניח שהאוטו נשטף באופן דומה כל השנים, למה דווקא עכשיו זה קרה?

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בבירור פגם יצור.

צואת ציפורים/עטלפים/קנגורו לא יכולה/ים לעשות נזק באופן כזה -בטח לא בזווית.

לגמרי. וגם אם זה פגם בייצור, מה אני כבר אעשה עם הנתון הזה? אשלם לשמאי, אבזבז זמן במוסכי פחחות? תביעות קטנות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם יכול להיות שהיה שם נזק או קילוף ממכה כלשהי והגרניק חדר בין השכבות?

מניח שהאוטו נשטף באופן דומה כל השנים, למה דווקא עכשיו זה קרה?

לא היה שם נזק בוודאות.

הרכב נשטף בממוצע פעם בשלוש שבועות לדעתי, בדרך כלל במכונות האוטומטיות אבל מדי פעם היו גם שטיפות עם גרניק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

אני פחות בכיוון של פגם בייצור, רק בגלל שזה רכב עם ותק מסויים. שבועיים - חודש על הכביש זה משהו אחד, 3 שנים זה משהו אחר ולך תשכנע שלא היה שם נזק מקדים.

משהו בזרימה של הקילוף אומר לי שיש לגרניק אשמה תורמת. פגם ביצור נראה לרוב עגול, התנפחות. לא נתקלתי בכזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני פחות בכיוון של פגם בייצור, רק בגלל שזה רכב עם ותק מסויים. שבועיים - חודש על הכביש זה משהו אחד, 3 שנים זה משהו אחר ולך תשכנע שלא היה שם נזק מקדים.

משהו בזרימה של הקילוף אומר לי שיש לגרניק אשמה תורמת. פגם ביצור נראה לרוב עגול, התנפחות. לא נתקלתי בכזה.

כמובן שזה נראה כאילו לגרניק יש אשמה תורמת, אבל עדיין לא יצא לי לראות מכוניות מתקלפות מגרניק עקב שריטות, ועד כמה שידוע לך 99.9% מהמכוניות בארץ נשרטות וחוטפות מכות מדלתות של אחרים כי החניות בארץ צפופות מאוד (ככה ציירו אותן), תעשה סיבוב בחניה ותראה שאין רכב אחד בלי מכות או שריטות, אם גרניק היה מקלף אותן אז לא היה צבע על המכוניות בארץ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

ברור שזה לא נזק סטנדרטי. לדעתי יהיה לך קשה להוכיח את זה.

יש גם מצב שנעשה תיקון בבונדד לפני המסירה, ברמה שאין חובה לדווח עליו והוא נעשה לא טוב.

מספיקה התנפחות קלה או היפרדות שכבות עקב לכלוך בזמן התהליך, משהו שגם קשה לראות, כדי לגרום לקילוף כזה.

המחיר שלהם גבוה וכך זה גם מוביל אותך לפשרה שהיא לא נדיבה במיוחד אבל אם זו עבודה טובה, הייתי מתקדם עם זה.

עריכה אחרונה על ידי itaysamurai

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1714 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...