Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משמעות נמוכה בשאסי

eldad6000
שימו לב! השרשור הזה בן 1736 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אל תהיה נאי,ב,

הם התחייבו, נכון, אך בכמה? בשקל וחצי?

אני קניתי פיגו' 301 מ"טרייד מוביל" בתחילת שנת 2016 בעסקת 0 ק"מ ב69000 ש"ח, התחייבו לקנות את הרכב בחזרה.

אז חזרתי לפני חצי שנה כדי ש"יקנו את הרכב בחזרה" , אז הם טענו שלקנות לא יקרה אלא רק לקחת בטרייד אין, אז ההצעה שנתנו לא מגוחכת של 16000ש"ח כאשר המחירון היה כ48000 משוקלל, עם 50K ק"מ ללא תאונות בכלל, מטופל בפיג'ו.

אלדד, אני מצטרף לאלה שכבר ניסו להרחיק אותך מהעסקה הזו, אתה סתם תקוע על עסקה מסוכנת ולא כדאית, ההחלטה כאן בידיך, ההמלצה היא שלנו, והיא להתרחק ולא לקנות את הרכב, פשוט תעבור לרכב הבא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי יש לה טסט לשנה (עשו אתמול) ואחריות לשנתיים, אין רכבים בתקציב שלי שאני מקבל אחריות לשנתיים

זה רכב שלא הייתי נוגע בו במקל - האחריות זה פסיכולוגי כי בד"כ לא מתקלקל כלום, ולעיתים קרובות כשצריך את האחריות זה בדיוק לא חל על הרכיב שהתקלקל.

ההבטחה לרכישה חזרה (כנראה) מותנית ברכישת רכב אחר מהם ואז אתה לקוח שבוי. זאת מעבר לעובדה (שאני מניח) שההתחייבות היא לא לרכישה במחיר מסוים אלא התחייבות ערטילאית.

תעשה לעצמך טובה - ותברח.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה מה כתוב שם בנושא השלדה.. לא הבנתי כלכך. מכה רצינית?

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk

כן הרכב היה מעורב בתאונה חזיתית. העדויות נמצאות בפרטים הקטנים.

אין (או שיש שבירה) ביטנה בשני בתי הגלגל הקידמיים = נפגעו בתאונה .

חיבורי החזית נפגעו, שלוחות שילדה פגומות (יעני התעקמו ויישרו אותן) = הרכב ננגח חזק מאוד בחזיתו.

קונה, לך ברח. שמו לך בושם (טסט) על חרא :wink:

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסיון שלי

שכתוב משמעות נמוכה בבדיקות מוזמנות בעיקר, מדובר ברכב שעבר תאונה , לא מחייב שהיה שלדה אבל היתה תאונה .

בסטנדרט שלי אם אני רואה משמעות נמוכה בבדיקה אני אישית עובר לרכב הבא.

מקסימום אצלי זה משמעות שולית , ש99 אחוז מהרכבים יהיה מופיע משהו שם.

ברור לכולם שאם תקח את הרכב אתה לבדיקה מטעמך הבדיקה תיראה אחרת .

קצת הגזמת.. חברות הליסינג וגם טריידאינים של יבואנים מבצעים השביחה כזו או אחרת לפני מכירה- אצלי עשו תיקוני פח וצבע בצד ימין -משמעות נמוכה בבדיקה משלי) ותיקונים כאלו אינם סיבה לוותר על רכב כזה או אחר.

זה כמובן לא דומה למה שפותח הנושא קיבל במשמעות הנמוכה אבל כנראה שיש משמעות נמוכה ויש משמעות נמוכה..

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת הגזמת.. חברות הליסינג וגם טריידאינים של יבואנים מבצעים השביחה כזו או אחרת לפני מכירה- אצלי עשו תיקוני פח וצבע בצד ימין -משמעות נמוכה בבדיקה משלי) ותיקונים כאלו אינם סיבה לוותר על רכב כזה או אחר.

זה כמובן לא דומה למה שפותח הנושא קיבל במשמעות הנמוכה אבל כנראה שיש משמעות נמוכה ויש משמעות נמוכה..

לא חושב שהגזמתי תקרא שוב אולי תבין את כוונתי.

אולי אני מגזים בחיפושים שלי אחרי רכבים ,שאני לא מתפשר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מתמצא איפה בדיוק נמצא אגן השמן במיקרה, אבל מעיכה באגן השמן מראה שהרב קיבל גם מכה בתחתית?

אולי נסעו איתו בשטח או שהוא נפל לאיזה בור.

בכל מקרה הבדיקה הזו היא דוגמה לשימושיות של הבדיקות של חברות הליסינג. ככה אתה יכול לפסול מראש רכבים ולחסוך את הוצאות הבדיקה שלך.

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1736 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...