Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משמעות נמוכה בשאסי

eldad6000
שימו לב! השרשור הזה בן 1736 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לקראת קניית רכב מאוטו סנטר, ניסן מיקרה 2016 מהשכרה מחירון 51.5 מוכרים לי אותה ב35 אחרי משא ומתן, מצרף צילום של הבדיקה שהם עשו. מגיע עם טסט לשנה, אחריות לשנתיים והתחייבות לקניה חוזרת אחרי 3 שנים. מוסיף כי הרכב נראה במצב טוב, נסעתי עליו והכל נראה תקין. האם כדאי? תודה לעוזריםc4add21baabe572f19aa8a9af911151c.jpg

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk

עריכה אחרונה על ידי eldad6000
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחי הקטן קנה מיקרה מאלבר לפני חצי שנה סוף 2015 טסט לשנה אחרי טיפול עם 18 אלף מ ניקה לחלוטין ב 40 אלף. עכשיו בטח תעלה פחות.

בקיצור לא משתלם בעליל ואין פה שום הנחה.

ויהיה לך קשה עד בלתי אפשרי למכור בעתיד בגלל השלדה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחי הקטן קנה מיקרה מאלבר לפני חצי שנה סוף 2015 טסט לשנה אחרי טיפול עם 18 אלף מ ניקה לחלוטין ב 40 אלף. עכשיו בטח תעלה פחות.

בקיצור לא משתלם בעליל ואין פה שום הנחה.

ויהיה לך קשה עד בלתי אפשרי למכור בעתיד בגלל השלדה.

השאלה מה כתוב שם בנושא השלדה.. לא הבנתי כלכך. מכה רצינית?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא משנה מה רשום העסקה שהציעו לך גרועה מאוד.

יהיה לך קשה עד בלתי אפשרי למכור בעתיד. מיקרה זה לא רכב נדיר שצריך להתאבד עליו.

קח את העסקה שאמרתי לך שאחי עשה כדוגמה.

היום הרכב שלו מן הסתם עולה פחות מ 40 אלף.

גם הולכים להחליף את הצורה של המיקרה (בחו"ל כבר מזמן משווקת רק כאן אנחנו כמו מדינות עולם שלישי).

עריכה אחרונה על ידי itamarg
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא הייתי רוכש. מדובר ה על תאונה משמעותית מאד שיש לה השלכות מסחריות ובטיחותיות - זאת מעבר לעובדה שבדגם הזה מחיר המחירון הוא תיאורתי לחלוטין וגם מכוניות נקיות לגמרי נמכרות הרבה פחות מהמחירון.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק. לא עשו לו שום הנחה. זה המחיר עם או בלי פגיעה. המחיר הריאלי לרכב הזה הוא לא יותר מ 25000 שקלים ואני עוד עדין בהפחתה!!!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסיון שלי

שכתוב משמעות נמוכה בבדיקות מוזמנות בעיקר, מדובר ברכב שעבר תאונה , לא מחייב שהיה שלדה אבל היתה תאונה .

בסטנדרט שלי אם אני רואה משמעות נמוכה בבדיקה אני אישית עובר לרכב הבא.

מקסימום אצלי זה משמעות שולית , ש99 אחוז מהרכבים יהיה מופיע משהו שם.

ברור לכולם שאם תקח את הרכב אתה לבדיקה מטעמך הבדיקה תיראה אחרת .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסיון שלי

שכתוב משמעות נמוכה בבדיקות מוזמנות בעיקר, מדובר ברכב שעבר תאונה , לא מחייב שהיה שלדה אבל היתה תאונה .

בסטנדרט שלי אם אני רואה משמעות נמוכה בבדיקה אני אישית עובר לרכב הבא.

מקסימום אצלי זה משמעות שולית , ש99 אחוז מהרכבים יהיה מופיע משהו שם.

ברור לכולם שאם תקח את הרכב אתה לבדיקה מטעמך הבדיקה תיראה אחרת .

אני לוקח אותה היום לבדיקה מטעמי, במידה ולא יהיה שוני בין תוצאות הבדיקה, האם כדאי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לוקח אותה היום לבדיקה מטעמי, במידה ולא יהיה שוני בין תוצאות הבדיקה, האם כדאי?

אל תבזבז את כספך ואל תקח את הרכב לבדיקה משום שכבר הבדיקה המוזמנת של אוטוסנטר פוסלת אותו - חבל על הכסף.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל למה לך להתעסק מראש עם רכב שיש לו פגיעת שלדה? באותו מחיר תביא אחת נקייה עם ק"מ נמוך.

אל תאמין לסוכנים שזו "הזדמנות שלא תחזור".

אתה זה שצריך להגיד להם מה אתה רוצה, לא להיפך!!!.

אם תרצה אקשר אותך עם סוכן של אלבר שמכר לאחי הקטן או מנהל הסניף של אוטוסנטר שאני רכשתי ממנו (אשדוד וביל"ו) והם ישרים ואמינים וינתו לך מחיר הוגן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל למה לך להתעסק מראש עם רכב שיש לו פגיעת שלדה? באותו מחיר תביא אחת נקייה עם ק"מ נמוך.

אל תאמין לסוכנים שזו "הזדמנות שלא תחזור".

אתה זה שצריך להגיד להם מה אתה רוצה, לא להיפך!!!.

אם תרצה אקשר אותך עם סוכן של אלבר שמכר לאחי הקטן או מנהל הסניף של אוטוסנטר שאני רכשתי ממנו (אשדוד וביל"ו) והם ישרים ואמינים וינתו לך מחיר הוגן.

אשמח תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שהרכב כבר לא בטיחותי כמו שהיה. ושיקנו ממך את הרכב במחיר שחיטה. אני לא מבין למה אתה מתעקש על הרכב הזה כאילו זו המיקרה יחידה עלי אדמות. כולה מיקרה. אוטו ממש לא מציאה. לא נוח בעליל ומכוער לטעמי. יש הרבה כאלו בשוק. בתקציב שלך אתה בוודאות קונה מיקרה נקייה לחלוטין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שהרכב כבר לא בטיחותי כמו שהיה. ושיקנו ממך את הרכב במחיר שחיטה. אני לא מבין למה אתה מתעקש על הרכב הזה כאילו זו המיקרה יחידה עלי אדמות. כולה מיקרה. אוטו ממש לא מציאה. לא נוח בעליל ומכוער לטעמי. יש הרבה כאלו בשוק. בתקציב שלך אתה בוודאות קונה מיקרה נקייה לחלוטין.
כי יש לה טסט לשנה (עשו אתמול) ואחריות לשנתיים, אין רכבים בתקציב שלי שאני מקבל אחריות לשנתיים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם קצת התעקשות מצידך אתה תמצא. סבלנות. זו דעתי לפחות.

והאחריות לדעתי מוגבלת ק"מ וגם לא על כל המכלולים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1736 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...