Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הלך לי קולר גיר, גטס 2004

Dj-DuDU
שימו לב! השרשור הזה בן 1737 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי, יש לי גטס 2004, האוטו הגיע עם מים חלודה, רציתי לעשות איתו חסד ולבצע נקיון למערכת הקירור.

פתחתי בורג ריקון, הורדתי, מילאתי מים מזוקקים, הנעתי את הרכב , נתתי לו להתחמם עד כניסת הוונטה וריקנתי, ככה פעמיים, ואז שמתי לב שעולה סירחון חום, לא קישרתי שזה קולר, המשכתי לפעם השלישית ואז כבר נהיה מוגזם, הקולר נפרץ והגיר מלא בסירחון עם מי ברז.

יש לציין שלא נסעתי באוטו, פשוט שילבתי ל D והבנתי שיש פאדיחה.

הם הגיר אבוד ? או שלנסות פעולת הצלה.

האם סדר פעולות ההצלה הוא ?

החלפת רדיאטור, שטיפה מחדש של המערכת קירור.

ניקוז שמן גיר, מילוי שמן גיר, הנעת הרכב ב N עד שנוזל הקירור יתחמם, שוב לרוקן נוזל גיר ,ושוב למלא ?

האם פספסתי משהו?

כל עזרה תתקבל בברכה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רדיאטור חדש חובה. רדיאטור לגטס עולה כ 400 שח. לגבי ניקוז הטינופת מהגיר שים את הקצוות של 2 צינורות הגיר שמתחברות לקולר לתוך קערה עמוקה וגדולה ותניע תן לכל שמן הגיר להתנקז. פרק אגן שמן והחלף את הפילטר גיר וסגור הכל. מלא את הכמות שצריך ותן לרכב לעבוד. לאחר כ 1000 קמ הייתי מבצע שוב החלפה חלקית. אני מקווה שלא ניגרם נזק לגיר כי אם כן אז גירים מפירוק לרכב הזה הם זיל הזול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1737 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...