Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קיץ בסנט פטרסבורג: מה מומלץ?

מיכה שטיינמן
שימו לב! השרשור הזה בן 1703 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אשמח לקבל טיפים, רעיונות, מה המצב וההתנהלות שם עם תשר לנהגים, מלצרים, בטחון ברחובות וכו'.

בקיצור - כל מידע יתקבל בתודה.

(חודש הבא, 2 מבוגרים וילד בן 12 למשך 4 לילות)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תלכו לצארסקויה סילו, ארמון הקיץ של הצאר.

תלכו להרמיטאז', לפחות חלקו.

מעבר לכך לא יודע, הייתי שם לפני המון שנים.

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרמיטאז' הרמיטאז' הרמיטאז' הרמיטאז' הרמיטאז' (בעונה יש תורים ארוכים, תבדוק אפשרות של קניית כרטיסים מקצרי תורים מראש)

פטרגוף, מחוץ לעיר שווה גם את הנסיעה. להסתובב בנייבסקי פרוספקט. יש שייט נחמד בסירה בין התעלות.

בטחון: אם אתה יודע את השפה או לפחות מבין את המנטיליות, תסתדר.

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה.

למרות שחיפשתי והפכתי, לא הצלחתי להגיע לגרסה בשפה האנגלית באתר של ארמיטאז'.

כיצד רוכשים כרטיסים מראש, אם לא דוברים את השפה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בבקשה:

https://www.hermitagemuseum.org/

שים לב שלהזמין כרטיס באינטרנט הרבה יותר יקר מלקנות במקום (אבל לא באמת יקר אבסולוטית)

מבחינת המלצות, תסתובבו במרכז העיר- כנסיית ה- Savior on spilled Blood, קטדרלת St.Isaac, קטדרלת קזנסקי, גן הקיץ, פסל הפרש מברונזה. מהצד השני של הנהר יש את מצודת פטר ופול עם הבניין עם השפיץ. מבחינת מוזאונים, הרמיטאז' זה חובה (ברמה של הלובר והמטרופוליטן), חוץ מזה במרכז יש גם את המוזאון הרוסי לאומנות שאם אתה אוהב הוא מומלץ מאוד. לגבי פארקים, פטרגוף זה חובה (המון מזרקות בשלל צורות). צרסקויה סילו שהמליצו פה גם מאוד מומלץ, שם מומלץ להיכנס לארמון שהוא מדהים מבפנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וההתנהלות שם עם תשר לנהגים,

תתקין אפליקציה של מוניות Gett או Yandex.

זה עובד מצויין, אתה רואה בדיוק כמה צריך לשלם עוד לפני שאתה מזמין. מגעים תוך מספר דקות. אם תרצה תוסיף 5%-10% תשר, לא חייב.

רוב הנהגים לא מקומיים אלא "מהגרי עבודה" מהחלק האסייתי של המדינה או המדינות הסמוכות. הם שמחים לכל פרנסה, תשר ישמח אותם מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה רבה!

הרבה עזרה :-D

אגב - יש מלון מומלץ במרכז עם בריכת שחייה?

אני יודע שאם לא אשחה את הפעמיים שלי בשבוע, ייתפסו לי הרגלים מהר מאד כשאחזור לשיגרה... :roll::lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המצב הכלכלי שם די על הפנים. תזהר לא לנצנץ שם יותר מידי עם שופינג ו/או תכשיטים/בגדים טובים.

חברים שלי היו שם לפני שנתיים בערך ולטענתם הם קיבלו הרבה מבטים לא נעימים. וזה לא שהם עשו איזה חגיגת בזבוזים או משהו בסגנון.

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא מדוייק, בערים כמו מוסקבה וסנט פטרסבורג יש המון אנשים מבוססים מאוד ועשירים מאוד שמתלבשים בהתאם ונוסעים ברכבי יוקרה שלא רואים בארץ.

השופינג והלבוש של תייר ממוצע לא מזיז לאף אחד. יכול להיות שקיבלו מבטים לא נעימים בגלל התנהגות רועשת וכו'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המצב הכלכלי שם די על הפנים. תזהר לא לנצנץ שם יותר מידי עם שופינג ו/או תכשיטים/בגדים טובים.

תגובה שרק מראה פעם נוספת שאין לך מושג על מה אתה מדבר...

מוסקבה וסנט פטרסבורג זה ערים שכל הכסף של רוסיה מוזרם אליהן, מה שיוצר מצב שמבחינת פיתוח הן לא רואות שום עיר בישראל.

כל רכב שני שם זה רכב יוקרה, כמות האנשים העשירים פשוט הזוי. המשפחה שלי שיש לה עסקים שם, ביניהם רשת של 60 חנויות הנעלה, נחשבת למשפחה ממעמד עשיר אבל רחוקה מהעשירים באמת.

בו נגיד שגם אם אתה מרוויח 200 אלף ש''ח בחודש אתה לא תעשה שם יותר מדי רושם, אז מספיק עם השטויות שאתה כותב בלי לדעת כלום...

https://www.booking.com/hotel/ru/majestic.html - מלון(ללא בריכה) ששיך לחברים של המשפחה. אולי יש סיכוי לארגן הנחה.

מבחינת מוניות UBER יתמזגו שם עם Yandex, אז בגדול אין ממש הבדל.

המלצה שלי תזמין UBER BLACK, המחיר יקר באופן לא משמעותי ועדין זול מאוד יחסית לארץ. תמיד תקבל מרצדס,BMW, אודי, והנהג יהיה מחוייט.

עריכה אחרונה על ידי Giant_TA
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי שם שנה שעברה בזמן המונדיאל.

- רכבת תחתית יעילה מאוד, מהירה ונוחה. אם המלון שלך במרחק הליכה מתחנת רכבת, אתה מסודר.

- העיר עצמה נעימה ומרגישה בטוחה

- תנסו להתארגן לילה אחד עם מונית, כדי לראות את הגשרים הנפתחים (בסביבות 1 בלילה). הם נפתחים בהפרשים של כ רבע שעה, אז אפשר לראות אחד ואז להספיק לראות עוד אחד. לילד בן 12 (ולכם) זו חוויה נחמדה.

- ארמון פטרהוף נחמד מאוד. הוא רחוק מהעיר וכדאי, בשביל החוויה, להגיע אליו בסירה. יש קו של סירות, הלוך ושוב, מהמעגן בעיר, מרחק הליכה מהרכבת התחתית.

- אונית הקרב אברורה. אוניה היסטורית מהמהפכה, שמשמשת מוזיאון צף. בילוי של כשעתיים.

- קח בחשבון שבקיץ הימים ארוכים מאוד (מאוד), אז אפשר להספיק לראות הרבה...

עריכה אחרונה על ידי פינדר

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים שלי היו שם לפני שנתיים בערך ולטענתם הם קיבלו הרבה מבטים לא נעימים. וזה לא שהם עשו איזה חגיגת בזבוזים או משהו בסגנון.

חבל שאתה כותב בכזו נחרצות, על סמך חוויות מיד שניה...

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

- קח בחשבון שבקיץ הימים ארוכים מאוד (מאוד), אז אפשר להספיק לראות הרבה...

יש בקיץ, בערך מאמצע יוני עד אמצע יולי תקופה של לילות לבנים.

זאת אומרת הימים בכלל לא נגמרים, אין חושך מוחלט בלילה אלא בין ערביים כזה.

אחד "הסמלים המסחריים" של היער הזאת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...